?Въпроси всякакви за СО? 2020

  • 205 581
  • 5 611
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 683
Мен лично би ме отблъснал факта, че мой близък човек говори срещу майка си, а в същото време поддържа добри отношения с нея, за да я използва за пари. Няколко са лампичките, които ми светят в случая - взимането на пари би ми говорило за мързел, използвачество и липса на грижовност и емпатия към родителя. Използването на парите за лични удоволствия говори за егоизъм, а казването на едно, а мисленето на друго говори за двуличие и лицемерие и за липса на отношение към майката. Щях да наблюдавам малко повече такъв човек и да следя и за други неща, потвърждаващи заключенията ми на прима виста.

# 241
  • Мнения: 17 416
Би могъл да говориш с нея, ако се съмняваш в реакциите си, и ти е важно да запазите и продължите отношенията си. Виждам, че търсиш потвърждение, а то тук пак на нещо като съд се обърнало.

# 242
  • Sofia
  • Мнения: 15 682
Една реакция на жената с която имам взаимоотношения в момента преобърна нещо в мен. Тя твърди, че не обича майка си и я нарича малоумна, че се надява да не стане като нея, но добре,че получава пари от майка си за екскурзии и за това се стреми да общува нормално с нея. Как приемате ако човека до вас се отнася така с родителите си?

Никак. Безразлично ми е.

# 243
  • София
  • Мнения: 17 974
Звучи като кофти човек.

# 244
  • Мнения: 502
Аз още размишлявам над ФБ поканите. Лятото имах покана от свекървата, която приех. Сега се чудя дали е било баш покана, или предложение и сама да съм се набутала Stuck Out Tongue Winking Eye  но по-скоро беше покана от нея, помня, че натиснах confirm.
А защо ли аджеба ми е пратила покана още първите дни, след като си е отворила ФБ, а не ме обича особено... Но се поласках, де Stuck Out Tongue Winking Eye
 Другата снаха, с която живеят заедно, се появи съвсем наскоро във френд листата на свеки Stuck Out Tongue Winking Eye

Голяма интрига може да се спретне кой, какво, кога и защо Stuck Out Tongue Winking Eye Joy

# 245
  • Мнения: 18 912
Това приятелство  е излишно.Предполагам ,както и аз навремето, не е била наясно  с това как работи фейсбук, не е имала приятели  и се прадлагат приятели на приятели, един кръг.После не знам ,но щом едната е ,защо да не е   и другата.Но това носи много негативи  и шпионаж.
Не сме приятели със снаха ми , ако иска да видя нещо  става чрез сина.И така трябва според мен, колкото да си широкоскроен ще сгафиш, щом имаш достъп.
Но това е за нас, за мен , за всеки има негови съображения.

# 246
  • Мнения: 502
Съгласна съм, че е излишно, но не посмях да не приема поканата Simple Smile и без това не сме голяма любов с нея. Не е пратила с цел шпионаж-аз имам само 70 човека "приятели" и не поствам някакви пикантерии, скучно е при мен.
И да би трябвало и на двете снахи да изпрати едновременно, така де, да няма раздор Sunglasses  нищо, аз ще се чувствам привилигирована, че първо с мен се е "сприятелила". Иначе предполагам, че еднакво не ни понася и двете снахи Bowtie

И във Фб на свеки също е скучно, 33 човека само, и то все които тя не ги долюбва Simple Smile

# 247
  • Мнения: 18 912
Разбирам те ,  и при мен е скучно, писах , че не  е имала голям избор ,то никакъв явно .
Няма проблеми, както си го направиш, можеш да направиш настройки да не  се виждате много.Така мисля. И не  е учтиво да откажеш, никак пък да изтриеш.
Но аз лично   не искам да притеснявам снахата.Чиста работа
А шпионаж е силно казано, понякога не се стърпявам да коментирам снимки на внуците, които е  подала чрез сина,  обикновено къде са  на разходка или по повод празник.И все се питам дали греша да се обаждам, не са лигави коментари , но пак  се сдържам..

# 248
  • Мнения: 502
Ако коментираш снимки на внуците лошо, ако не коментираш-пак лошо. Така, че по-малко в разумни граници, намерула си средата Simple Smile
Моята свеки не коментира, мисля и че не влиза редовно.
Но признавам си, било ми е много гадно, че зълвата винаги е слагала сърца и коментари под снимките на другите си племенници, с които живеят заедно. Е@аси, толква ли не може лично да им изкаже възхищението си, но държи да го направи публично във Фб. Никога не е харесала или коментираланснимки на моите деца. Умело игнорира дори снимки от Рд на дъщеря ми, а в същия момент точно реши да поства поредица снимки на другите си племенници. В крайна сметка я изтрих (зълвата), за да не се дразня и ревнувам излишно.

# 249
  • Мнения: X
По казуса с майката и парите- подкрепям Мако. Да вземеш парите на човек съсипал живота ти е най - малкото отмъщение.




Как се сваля перфекционист работохолик? Знам как се губи от приятел- да му разместя перфектно наредения гардероб. Дрехите са отделени по вид, наредени по цвят. Аз съм организиран хаос - ако ми отвориш гардероба, всичко ти пада на главата.
Различни стилове музика слушаме, той е с висше. Твърде различен ми е от моя светоглед.
Как да го спечеля? В момента сме в неангажираща връзка, колеги сме. Голяма фирма, различни отдели. Виждам го рядко. Контактуваме чрез вайбър. Аз пиша, той чете. Така прави и във фб. Чете, не коментира и хоп, след няколко дни изпълнил каквото съм поискала, някак случайно.


Казва, че с жени не се занимава защото обича да планира.

От два дни се мъча да не му пиша, са го забравя, но ...

Наричайте ме Петя...

Последна редакция: вт, 14 яну 2020, 04:54 от Анонимен

# 250
  • BG
  • Мнения: 2 173
Къде е връзката тук? Аз поне не я виждам.

# 251
  • Мнения: 85
Би могъл да говориш с нея, ако се съмняваш в реакциите си, и ти е важно да запазите и продължите отношенията си. Виждам, че търсиш потвърждение, а то тук пак на нещо като съд се обърнало.

Веднага и казах какво мисля, не мисля да спирам отношенията си с нея, защото я познавам от съвсем скоро, няма и месец.

# 252
  • София
  • Мнения: 10 635
По казуса с майката и парите- подкрепям Мако. Да вземеш парите на човек съсипал живота ти е най - малкото отмъщение.




Как се сваля перфекционист работохолик? Знам как се губи от приятел- да му разместя перфектно наредения гардероб. Дрехите са отделени по вид, наредени по цвят. Аз съм организиран хаос - ако ми отвориш гардероба, всичко ти пада на главата.
Различни стилове музика слушаме, той е с висше. Твърде различен ми е от моя светоглед.
Как да го спечеля? В момента сме в неангажираща връзка, колеги сме. Голяма фирма, различни отдели. Виждам го рядко. Контактуваме чрез вайбър. Аз пиша, той чете. Така прави и във фб. Чете, не коментира и хоп, след няколко дни изпълнил каквото съм поискала, някак случайно.


Казва, че с жени не се занимава защото обича да планира.

От два дни се мъча да не му пиша, са го забравя, но ...

Наричайте ме Петя...
Изобщо не се занимавай. Ще си пречите един на друг. Сериозна връзка не виждам да излезе от тази работа.

# 253
  • Мнения: X
Една реакция на жената с която имам взаимоотношения в момента преобърна нещо в мен. Тя твърди, че не обича майка си и я нарича малоумна, че се надява да не стане като нея, но добре,че получава пари от майка си за екскурзии и за това се стреми да общува нормално с нея. Как приемате ако човека до вас се отнася така с родителите си?
Зле.
А приятелката ти е по-гадна от майка си....не знам в кои аспекти не иска да е като нея, но явно в доста недостатъци я е разминала.

казус2:фейса....с приятелката на сина ми сме "приятели" там.Но освен приемането на поканата-всъщност не помня аз ли я пратих или тя на мен, от тогава не съм влизала в профила й.Аз и без това влизам във фейса веднъж на високосна...което ми напомня, че 2020 има 29.02, значи време ми е за фейсбук.   Smiley

казус3:колегата-шматка...
Наистина звучи като смахнат.Което категорично го изхвърля от моя свят.
Знам, че хората са различни и за някоя може да изглежда като модерно/нестардартно/екзотично/интригуващо "жУвотно", НО!: от опит-такива "жУвотни" обикновено създават повече проблеми, отколкото удоволствия.
И не препоръчвам на хора, които обичат живота си и удоволствията-защото животът е Само ЕДИН и кратък, да се занимават изобщо с екзотични ....хора.   Smiley

# 254
  • Варна
  • Мнения: 36 885
Въпросната е лицемерка.

Петя, зачеркни го този.

Общи условия

Активация на акаунт