Инвитро/Икси на 40 (и) + Инвитро/Икси с ИЯР- тема 14

  • 38 116
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 7 898
Не се притеснявай. При теб има замразени ембриони, които могат да трансферират по всяко време. Дефакто при теб остава само един трансфер.

# 676
  • Мнения: 1 802
Не се притеснявай. При теб има замразени ембриони, които могат да трансферират по всяко време. Дефакто при теб остава само един трансфер.
Е,да,ама са с мои Я и искам да ги върнем,за да видим какво ще се случи и,ако резултатът пак е 0 да си действам за ДЯ.
Освен това имам много стриктен шеф, не мога да отсъствам от работа и ми се искаше,докато си работя от вкъщи да се случат нещата с трансфера,но....приказката за мишката и котката Sad...

# 677
  • Мнения: 922
Bubastet в коя клиника си , до колкото знам ЗЕТ са разрешени как така ти отказват ?? Аз се боря за свеж трансфер и дори съм се разбрала с една от журналистките по БТВ утре след преглед при докторката ако ме отреже да и пиша и ще направят запитване и репортаж !

# 678
  • Мнения: 1 802
Bubastet в коя клиника си , до колкото знам ЗЕТ са разрешени как така ти отказват ?? Аз се боря за свеж трансфер и дори съм се разбрала с една от журналистките по БТВ утре след преглед при докторката ако ме отреже да и пиша и ще направят запитване и репортаж !
В малка провинциална клиника Simple Smile.
Не са отказали директно,ами,че сега, на този цикъл не могат да ми запишат час, че имало 9 жени отпреди положението и видите ли те са приоритетни, а мен ме пратиха за зелен хайвер за в края на май. Така отивам за преглед чак на юнски цикъл, а пък,ако открият и някоя находка, като ЗФ например, може и юли да отиде....

Последна редакция: чт, 07 май 2020, 17:20 от bubastet

# 679
  • Мнения: 7 898
Не се притеснявай. При теб има замразени ембриони, които могат да трансферират по всяко време. Дефакто при теб остава само един трансфер.
Е,да,ама са с мои Я и искам да ги върнем,за да видим какво ще се случи и,ако резултатът пак е 0 да си действам за ДЯ.
Освен това имам много стриктен шеф, не мога да отсъствам от работа и ми се искаше,докато си работя от вкъщи да се случат нещата с трансфера,но....приказката за мишката и котката Sad...
Естествено, че ще ти ги върнат, просто е въпрос на малко време. При теб голямата работа е свършена и остава само един трансфер. Сигурна съм, че до месец- два и ще ти направят трансфера.
До някъде ги разбирам, защото има жени, които още не са стигнали до този етап, а някои от тях са с малък резерв и при тях ще бъде фатално всяко закъснение.

# 680
  • София
  • Мнения: 2 075
Аз ли съм в грешка,  но не отпаднаха ли ограниченията за инвитрото?

# 681
  • София
  • Мнения: 2 970
Много съжалявам, Бубе! Дано пък, когато дойде времето да е успешен трансферът на твоите е! Flowers Four Leaf Clover

# 682
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Бубе и аз много съжалявам !

Аз не мисля, че е само един трансфер.
Тази част от опита е най важната и най малко може да се влияе на развоя.
Аз нямам стимулация без трансфер и все уж с най добро качество ембриони ама какво от това.

# 683
  • Мнения: 990
bubastet, аз съм в същото положение и вече два цикъла пропуснах. Днес бях за микробиология и не, трансферите не са позволени, особено ЗЕТ. Около 16.05. чакам цикъл и докторът каза да се обадя и ако има промяна ще започна подготовка с естрофем.
 За клиниките предстоят доста промени - нови изисквания около тоя вирус, проверки и разрешения за работа. Засега 4 от големите софийски са минали успешно, две не са и не могат да работят. А провинциалните като моята и твоята ще почакат. Това е положението и освен да чакаме друго не ни остава.
И не, ЗЕТ не са разрешени за никого. След стимулация ембрионите трябва да се замразяват - ЗАСЕГА.

# 684
  • Мнения: 922
Момичета само да кажа ,че 3ма човека стигнахме до един и същи извод . Като единият от нас е юрист .
Те са махнали проблемната точка 7а, а 7б засяга дезинфекцията и мерките. И най-отдолу са забравили текста за криоконсервацията, който се отнася към махната  точка 7а.
Така ,че според нас е допусната техническа грешка в заповедта ,въпроса е дали ще си признаят . Пуснато е запитване към МЗ. Да видим както ще кажат . Защото няма логика ама никаква иначе !!!

# 685
  • Мнения: 894
kupu, предполагам питаш на PRP на лигавица, а не на яйчник. Ако да - аз правих такъв експеримент. Тази процедура важи само за текущата подготовка (за разлика от надраскването, което остава) и се препоръчват няколко процедури. При мен една процедура качи около 1мм, но ме съмнява възможността да се позиционира ембриона именно в зоната на тромбоцитната подложка. За рициновото масло и нагревките съм чувала добри отзиви.  
Стискам ти силно палци утре да си с 8мм!  Hug

Последна редакция: чт, 07 май 2020, 23:59 от Не се сърди, човече

# 686
  • София
  • Мнения: 2 075
Avovani много се надявам,  преди бях чела за рициновото масло и съм забравила,  даже бях си купила едно шишенце,  което днес ми влезе в употреба, можеше по от рано да започна,  но здраве да е.
Така съм се подула от тези естрогени,  че направо ужас.
Само не мога да разбера защо пак трябва да пускам утре прогестерон при положение,  че вчера ми беше 0, няма как утре да е различен след като нямам фоликули и няма от къде да дойде и всеки път е така... пари на вятъра.
 
Зачудих се като PRP на лигавицата важи за конкретния цикъл,  при InnaEva как я лекуват толкова дълго, явно има някакъв терапевтичен ефект?

Последна редакция: чт, 07 май 2020, 23:00 от kupu

# 687
  • Мнения: 402
Здравейте някой може ли да ми каже Естрадиола има ли връзка с качеството на яйциклетките и на 2 ден от МЦ ако Естрадиола е 36,референтните стойности 12-195 дали е добре, Благодаря

# 688
  • Мнения: X
Е тъкмо и аз това се чудех, моя го измерих 23.59 при стойности от 12.5 - 166. Миналата година гледам към 40 и нещо ми е бил по същото време. Нисичко ми звучи.

# 689
  • Мнения: 402
Само да кажа че това е без стимулация дали с тия стойности може да се почне стимулация

Общи условия

Активация на акаунт