Лазерна епилация и електроепилация – 7

  • 40 705
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 581
А виждате ли разлика между операторите? Отношение, резултати след процедурите?

# 706
  • София
  • Мнения: 1 753
А виждате ли разлика между операторите? Отношение, резултати след процедурите?

Какъо казах една ме направи на ниска степен съответно процедурата нямаше ефект.
Иначе от другите съм доволна (това е за върсус), всички са много професионални и няма да сбъркаш ако запишеш час там.
Имат и добри промоции.

# 707
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 342
За Леге артис по принцип има възможност за избор.През лятото стана така,че нещо им бяха разместили графика и мишниците не ми работи тази жена при която си ходя.Та тази вероятно ме мина на ниска мощност.Като болка съвсем слабо беше за разлика от преди пъти .Съответно част от космите не паднаха, а и това ,което падна бързо се върна.За друг път ако пак стане така директно се отказвам.Напролет имаше опция за предплащане на доста по-ниски цени и си бях закупила 2 бр интим и 2 бр мишници с отсъпка 35%.До тогава не бях виждала такова голямо намаление там, а  и след това.

# 708
  • Мнения: 7 722
Аз ходя в Аби Лозенец и съм много доволна от Деси и Настя, когато си записвам час винаги искам да в при една от двете.

# 709
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 565
А виждате ли разлика между операторите? Отношение, резултати след процедурите?

Аз виждам разлика и затова ходя само при един и същи оператор. Първото момиче, което ми прави процедури, напусна. Тя направи най- важните първи процедури на всички зони, обясни ми всичко, отговаряше на въпросите ми, съветваше ме, абе изобщо, супер отношение и, както се оказа, професионализъм. Когато тръгна да напуска, ми се обади и ми каза, че ще ме пренасочи към своя колежка, също от най- опитните в студиото. Сега вече ходя рядко( последно съм била март и тази година няма да ходя), но винаги искам точно тя да ме обработва; съгласувам нейния график с моя и се получават нещата.

# 710
  • Мнения: 581
Това е чудесно, бихте ли споделила в кое студио сте и от коя конкретно е дамата?

# 711
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 565
В чужбина съм, няма да ти е от полза.

# 712
  • Мнения: 1 227
Дерма акт са пуснали ваучери няколко зони за лазерна епилация в Емаг, може да се ползват от догодина и цели крака излизат 156 от 240, а интим 52 от 80. Описано е че ползват лазер Cynosure Elite+ Който комбинирал александритен и Nd:YAG, което май за първи път срещам. Някой компетентен може ли да се изкаже за този лазер?

# 713
  • Мнения: 523
Имате ли мнение за Сатори лазер цънтър на Витошка? Искам да почна процедури на ръце, имат 50% намаление.

# 714
  • Мнения: 5 939
Дерма акт са пуснали ваучери няколко зони за лазерна епилация в Емаг, може да се ползват от догодина и цели крака излизат 156 от 240, а интим 52 от 80. Описано е че ползват лазер Cynosure Elite+ Който комбинирал александритен и Nd:YAG, което май за първи път срещам. Някой компетентен може ли да се изкаже за този лазер?

"Cynosure Elite+" е лазерът, използван в "Skin Line", доколкото знам. По това, което съм чела, водят го по-неефективен от "GentleLase Pro". По-стар модел / технология, или нещо такова. Аз съм правила една процедура с този лазер, на горна устна, но това беше отдавна, преди няколко години. Не мога да открия разлика в резултата, спрямо другите лазери, които съм тествала от първо лице. Simple Smile

# 715
  • Мнения: 8 775
Колебая се дали да започна точно в Скин Лайн в зона интим .
Освен горния коментар, имате ли други отзиви ?

# 716
  • Мнения: 963
Колебая се дали да започна точно в Скин Лайн в зона интим .
Освен горния коментар, имате ли други отзиви ?

Здравей, аз утре съм на втора процедура цели крака и ще добавя интим и подмишници. При мен след първата над 90% окапаха в рамките ма 2 до 4 седмици след това. Чак не мога да повярвам. Чисто е, работят те дерматолози, учтив персонал ( Младост)

# 717
  • Мнения: 8 775
Звучи добре, а каква кожа имаш и какъв ти е косъма ?

# 718
  • 1444
  • Мнения: 1 072
Записвам се да ви следя и да си питам все пак. Значи, преди 10-12 години правих 8 процедури фото последвани от 4 лазер на интим без никакъв резултат и се отказах. След поредната кола вчера и с белещи се участъци днес пак се замислих за лазера.  Викам си нещата доста са напреднали вече - технологии, техника и т.н.
За протокола  - с много бяла кожа съм, светли тънки косми с прозрачни корени някои от тях (гледали сме ги с козметичката на лентата от колата) + приемам от 1 година синтетичен хормон за щитовидната. Според козметичката ми, в чиито салон  също имат някакъв лазер - няма никакъв смисъл да се подлагам, едва ли щяло да има желания ефект. Реших да се допитам и да вас, дали някои има сходната комбинация от кожа, окосмение и т.н. и успех с процедурите.
Само интим ме интересува.  Също съм набелязала Скин Лайн. Благодаря ви предварително!:hibiscus:

# 719
  • Мнения: 963
Звучи добре, а каква кожа имаш и какъв ти е косъма ?

Бяла кожа и тъмен дебел косъм, но със страшно много подкожни след кола маска или епилатор. Също растат супер бързо, а преди процедурата се бях избръснала на 13.10. и до днес не се наложи да се бръсна. Имаше единични останали, които някак си забавиха растежа. Естествено, ако беше лято, щеше да се наложи да се мина веднъж, но лятото не бих правила лазер. Аз бях леко скептична и започнах само с краката, за да видя резултата. Първите две седмици бях леко разочарована, но след това ежедневно си се самовъзхищавах хахаха. Сега съм решила през процедура да добавям по нова зона с оглед на финансите

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт