Паническо разстройство - 41

  • 24 593
  • 740
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 406
Новата ни, позитивна тема!

    
          Път към нашето щастие!

старата тема

Последна редакция: пт, 31 яну 2020, 08:01 от bubanka

# 1
  • Мнения: 97
Джери, благодаря за новата тема

# 2
  • Мнения: 5 459
И аз благодаряЗа какво щяхте да молите Георги? Утре съм във Варна на психиатър.Да видим пак нови ли хапчета ще сменяме....

# 3
  • Мнения: 1 372
Здравейте и от мен, много благодаря за темата. Любими сте ми 😘

# 4
  • Мнения: 4 406
Имам да я разкрасявам, но съм на 1%.
Линкът от комп насочва ли правилно?

# 5
  • Мнения: 97
Да ни обясни за пулса
И аз благодаряЗа какво щяхте да молите Георги? Утре съм във Варна на психиатър.Да видим пак нови ли хапчета ще сменяме....

# 6
  • Мнения: 4 406
Али, нали, че там е  най-готино. Ревеш, жалиш се от всички, дето имаш. Па накрая ти дават една рецепта, част знаеш и си пил, другата се молиш да ти помогне.

И аз да орева, що не спя до сега. На ЯМР съм другата седмица, но с не на тиквата, на белите дробове. Тоя път ме хвана шубе. Поне съм с колеги, от кардиологията са де, не пулмолози, тя няма да Ви натоварвам, ...в самотата си оставаш с теб тъга...

Последна редакция: пт, 31 яну 2020, 05:32 от Jerry F

# 7
  • Мнения: 2 757
Е ще ви обясня - тръшна ме грипа. Пулса ми е 95. Обаче при вируси е нормално да е така, както и повишение на систолата. Та се движа в диапазона 84-96. Обаче нормално съм с около 55-60. Чувствам се зле, но какво от това. Ще мине. Пулса сам по себе си не означава нищо. Намира ли се в диапазона 60-100 в покой, значи нещата са нормални. Принципно не е хубаво да е над 80, но всякакви хора има. Теди Рузвелт е живял с 250/180 кръвно и пулс 135-140 удара една година и е починал на края от бъбреци, така че не подценявайте сърцето. Тревожността повишава пулса, но тогава вече не говорим за състояние в покой, защото не е покой! Примерно ако някой много се притеснява - Беталок зок от 50мг взима половинка и пулса автоматично пада под 60 удара.

# 8
  • Мнения: 1 372
Георги, нещо и мен се опитва да ме гази, добре че е петък. Какво ти е систоличното? Колко е нормално да се вдигне горе долу при грип? Питам , че да не се паникьосам довечера като го измеря.

# 9
  • Мнения: 4 406
Някой, ако иска нещо да добавим?
Важни въпроси, отговори!
Пишете до 23 днес!

# 10
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 248
Аз от стрес и ядове спрях бирата и цигарите ,които обожавам,но като започнах от 2009 ,та до миналата година яки бирени маратони и съм си внушила,че ми е уголемено самото сърце ,т.е станало е бирено сърце/биче/ от прекомерна употреба на пиво...Thinking Ще ходя на ехо на сърце да видят какво е положението..

# 11
  • София
  • Мнения: 11 409
Благодаря и аз на Джери за новата тема Flowers Hibiscus
Хич не съм по оформленията и не ми идва на акъла дали е нужно да се добави нещо.
Този Беталок зок от 50мг може ли да се пие спорадично или трябва някаква схема?
Сутринта си купих Изоптин, а го бях спряла преди месеци.
teddynm, и аз съм с бира и цигари, не ми е уголемено сърцето.

# 12
  • Мнения: 4 406
Миамим, мерси Heart
Играя си да ни е по-забавно!

С по 12,16 бири съм на ден. Не си спомням от коя година. Може вече да станат 25. Е, имала съм и прекъсване по ... някой ден. Или за твърдо..
Нямам уголемено сърце!
Лекар ми е казвал, и то е логично, като изпиеш само 2 бири, сърцето ти трябва да се мъчи още литър да изтласква!
Миамим, та бетаблокерът се пие редовно, не, че не бях така в началото, но вече не мога без него!

И стига с тази хипертония, млади хора сме 😁,  с 15 годишно по-младо си и изведнъж, край, кръвното ми!

Бъзикам си се аз, но майка ми почина от инсулт, за 3 дни. Не мога да си обясня, как интелигентен човек, като нея, не си пила коренаприла 4 дни. При първият е била с горна граница 250. Но не мисля, че беше това най-основният фактор.

Айде да си взимам задника и да ходя до кмета, т. е. И. Д. баща ми!

# 13
  • Мнения: 5 459
Джерииии, що ще ти снимат дроба. Ти не се беше оплаквала. Какво ти има. Бързо казвай. И кви са тези 15 бири, пък се си кльощана. моето нарушение от 7-м до сега е само 1 малка тъмна биричка, щото на заведение като седна не обичам да ми се мотаят чайчета и кафенца, та преди 3 дни изпих една биричка.....Иначе бая време удържам фронта без алкохол.....то и не ми се пие де....Само бира ми се допива понякога, но трая...Ама килцата тлудно падат-варират 5-6 свалени от 7 насам. Един ту го качвам, ту го свалям. Трябва напълно да спра млечните, че те ми бъркат работите и като преритам за сладко, хапвам по 1 банан, което е сууупер непозволено...

# 14
  • Мнения: 2 757
140-150 може да иде на моменти.
Георги, нещо и мен се опитва да ме гази, добре че е петък. Какво ти е систоличното? Колко е нормално да се вдигне горе долу при грип? Питам , че да не се паникьосам довечера като го измеря.

Общи условия

Активация на акаунт