Отговори
# 6 030
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Напротив в портала си записах час и го спазих имам картонче с датата на ваксината и с дата за втора доза но като вляза в портала с егн-то си седи само първата дата сякаш не съм се ваксинирала с 1-ва доза Simple Smile Питам дали да се регистрирам отново или някакъв съвет как да си запиша 2-рата дата от картончето Simple Smile

Обаждаш се в центъра, където си си сложила първата доза и си записваш час за втора
А може да се обадиш и на друго място, по- удобно за теб

# 6 031
  • София
  • Мнения: 2 076
Имах час през портала, но ме ваксинираха служебно във ВМА, след което влязох в портала да отменя датата, при повторен опит да вляза за да видя дали всъщност се освобождава часа, понеже в сайта "чипирайме" си стои заето,  не ме допусна, като пишеше, че съм ваксинирана.

# 6 032
  • Sofia
  • Мнения: 4 611
Аз да се оплача, че след толкова дебнене, следене и опити за рнк ваксина за майка ми, личната й се е обадила снощи да й предложи Модерна за утре, а тя не може да отиде. Не е хич добре, с жлъчна криза е, едни плашещи за мен кръвни показатели, които включват много висок хемоглобин (с риск за тромби), а  утре й предстои първа вътреочна инжекция, която много ни плаши. Направо ми иде да се гръмна.

# 6 033
  • София
  • Мнения: 23 208
Аз да се оплача, че след толкова дебнене, следене и опити за рнк ваксина за майка ми, личната й се е обадила снощи да й предложи Модерна за утре, а тя не може да отиде. Не е хич добре, с жлъчна криза е, едни плашещи за мен кръвни показатели, които включват много висок хемоглобин (с риск за тромби), а  утре й предстои първа вътреочна инжекция, която много ни плаши. Направо ми иде да се гръмна.

Да помоли ЛЛ да я ваксинира след отшумяване на кризата.
Лошото е, че при ЛЛ се планират ваксините, защото когато се отвори дозата, трябва да се употреби за деня.

Последна редакция: вт, 13 апр 2021, 15:33 от Amiamo

# 6 034
  • Мнения: 15 676
Аз честно казано вече искам втората доза и ме притеснява това, че ще я отложат дори за след 12 седмици.
Чакай.. има ли вече информация по-конкретна, освен неясните мрънканици на всички?
И мен ме интересува. При наличие на АЗ, защо да се отлага/отменя втората доза, на хората с първа и желание да си завършат ваксинацията със същата ваксина.

# 6 035
  • Мнения: 2 073
В Иван Рилски в кабинета за 65+ твърдо не желаят да си включат телефона. Правиш някакъв измислен кабинет, след което просто не записваш никой за него. Просто пълно безумие, като всичко останало. Отбиват номера нещо.

# 6 036
  • София
  • Мнения: 49
В Иван Рилски в кабинета за 65+ твърдо не желаят да си включат телефона. Правиш някакъв измислен кабинет, след което просто не записваш никой за него. Просто пълно безумие, като всичко останало. Отбиват номера нещо.
В Иван Рилски в кабинета за 65+ твърдо не желаят да си включат телефона. Правиш някакъв измислен кабинет, след което просто не записваш никой за него. Просто пълно безумие, като всичко останало. Отбиват номера нещо.
Днес по обяд бях там, ваксинираха възрастни хора, без записване.

# 6 037
  • Мнения: 19 677
Почна се....https://nova.bg/news/view/2021/04/13/322986/%D0%BD%D1%8E-%D0%B9% … 1%81%D0%B5%D0%BD/
„Ню Йорк таймс“: САЩ спира временно ваксината на „Янсен“

# 6 038
  • Мнения: 5 771
Добре де... 6 случая на 7 милиона? На 7 милиона! Не разбирам какво се случва.

# 6 039
  • Мнения: 15 676
Добре де... 6 случая на 7 милиона? На 7 милиона! Не разбирам какво се случва.
За да го пишат като новина, значи се случва нещо, начина, по който е поднесена новината, провокира недобро събитие. Четящия не мисли колко ваксини са сложени и колко са случаите с нежелани реакции, а мисли тежко състояние след ваксина, ваксината е спряна. Заключение - тази ваксина не става.

# 6 040
  • Мнения: 19 677
Да , аз все по-силно искам да си ми сложат втората доза на АЗ.

# 6 041
  • Мнения: 19 136
И аз искам втора АЗ и това е.

# 6 042
  • Мнения: 5 771
От всичко, което става, аз започвам да си връщам доверието в АЗ. Очевидно се води война срещу векторните ваксини, не е нормално за по-малко от един случай на милион да спират препарата.

# 6 043
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 412
Изкаран вирус, ваксина Комирнати.

Протективен титър при концентрация над 7.0. При мен са 96.48

# 6 044
  • Мнения: 9 276
Нищо, просто регулаторите са пощуряли на тема ваксини, които верно, че са едни от най-проверяваните препарати, ама и малко се прекалява, според мен. А и на САЩ това спиране няма да им се отрази на кампанията, те ваксинират основно с РНК ваксини, които едва ли така с лека ръка биха ги спряли, докато проверяват някакви случаи 1 на милион.

Значи все повече си мисля, че втора доза Джонсън няма да ме огрее, тогава и аз си искам втората доза АЗ и то си я  искам веднага след 10-та седмица, не желая да чакам още 1 месец.

Общи условия

Активация на акаунт