ВАКСИНИ - ТЕМА САМО ЗА вредата от тях - тема 37

  • 212 710
  • 2 970
  •   1
Отговори
# 2 940
  • на пистата
  • Мнения: 5 913
А каква е тази ваксина за рак на гърдата.Доколкото съм запозната такава на пазара още няма.Братовчед ми е лекар в Чикаго и онзи ден го питах.Такава ваксина за употреба още няма.Ако имаше нещо поне в Америка щяха да са запознати...
Да не би да бъркат ваксината вашите близки.

# 2 941
  • Мнения: 11 592
А каква е тази ваксина за рак на гърдата.Доколкото съм запозната такава на пазара още няма.Братовчед ми е лекар в Чикаго и онзи ден го питах.Такава ваксина за употреба още няма.Ако имаше нещо поне в Америка щяха да са запознати...
Да не би да бъркат ваксината вашите близки.

Точно за това питах в тази група - чувал ли е някой за такава ваксина. Момичето само това казва, а и както се казва "в къщата на обесения за въже не се говори" та и с нас като говорят хората по въпроса за ваксини бързо сменят темата и не изпадат в подробности.

# 2 942
  • София
  • Мнения: 3 543
Аз също бях чела публикации за връзката на морбили и рак.
Но мен ме притесни и друг аспект. Дори и детето да не е ваксинирано, то няма откъде да хване морбили. Същото е и за рубеолата. Няма как да я изкара детето в детска възраст, защото няма откъде да я хване. Но тя е опасна само по време на бременност. Така девойките са много по-уязвими. И ако по някаква причина се появи епидемия, ще са минали 10 години от последната ваксина и имунитет няма да имат точно тези, на които им трябва. Т.е. пазейки другите, децата излагат себе си на огромен риск.

# 2 943
  • Мнения: 11 592
Вампирче, аз може би не схванах напълно какво искаш да кажеш. Какво си чела за връзката морбили - рак?
Епидемия от морбили има всяка година. Болни без епидемия има постоянно. Ако някой е мераклия в съседна Румъния постояннно има огнища.
Не разбрах как пазейки другите излагат себе си на риск. Ако правилно разбирам теорията ти то смяташ, че бремените момичета вече нямат имунитет и са в риск. Но практиката не показва такова нещо. Или аз нещо не разбрах?

# 2 944
  • Атина
  • Мнения: 294
Дорис, мен ме интересува какви други материали е пускала дамата от онко групата.

# 2 945
  • Мнения: 11 592
Дорис, мен ме интересува какви други материали е пускала дамата от онко групата.

Концепцията за лекуване на рак с помощта на вируси не е нова. Тя се базира на факта, че някои вируси инфектират и се развиват много по-ефективно в туморни, отколкото в нормални клетки, като при това разрушават тумора. Сред най-ранните съобщения за вероятна вирус-индуцирана регресия на човешки тумор е случаят с цервикален рак, който е регресирал след инокулация на пациентката с атеюнирана противобясна ваксина (De Pace, 1912; Ginecologia 9: 82-89). Известни са и съобщения за ремисия на лимфоми на Burkitt и Hodgkin след прекарана естествена морбилна инфекция. През последните години се наблюдава засилен интерес към някои вируси, които притежават естествена или моделирана способност да разрушават туморни клетки. Тези т. нар. онколитични вируси биха могли успешно да се използват за третиране на тумори – онколитична вирусотерапия. Следва СТАТИЯ по темата.

Инфекции или инжекции ? Ваксини, сърдечни заболявания и Рак
"Няколко заболявания имат онколитични (противоракови свойства). Например, туморни ремисии след инфекция морбили са добре документирани в медицинската литература. Учените са запознати от доста време, че инфекции в ранна детска възраст предпазват от различни ракови заболявания в по-късна възраст. Ваксинациите лишават възможностите на бебетата да стават естествено заразени, и с това намаляване на излагането на болестта се получава замяна – повишени нива на рак.В Прегледа на Милър Критични изследвания за ваксините (Miller’s Review of Critical Vaccine Studies), са представени достатъчно научни доказателства, показващи, че инфекции предпазват от рак, докато ваксини – които са предназначени за предотвратяване на инфекции – увеличват процентите на рак. Например, Нюхаус установява, че жените, които прекарват паротит, морбили, рубеола или варицела са имали статистически значимо намаляване на риска от развитие на рак на яйчниците. Колмел установява, че лицата, които хващат инфлуенца, морбили, паротит или варицела са имали намален риск от развитие на рак на кожата по-късно в живота. Други изследователи откриват, че хората, които са имали варицела или грип са значително по-защитени срещу мозъчни тумори. Албонико установява, че възрастните са значително защитени срещу ракови заболявания, различни от рак на гърдата, генитален, на простатата, стомашно-чревен, на кожата, на белите дробове, на ухо-нос-гърло и други – ако са хванали морбили, рубеола или варицела по-рано в живота. Монтела установява, че хващането на морбили в детството намалява риска от развитие на лимфен рак в зряла възраст. Александър установява, че инфекция с морбили по време на детството е значително защитна срещу развитие на болестта на Ходжкин. Глейзър също открива, че ракът на лимфните възли е значително по-вероятен при възрастни, които не са били заразени с морбили, паротит или рубеола в детството.
Глихам установява, че деца с най-малко излагане на общи инфекции имат най-голям риск от развитие на левкемия в детството. Ураяма констатира също, че ранното излагане на инфекции е защитно срещу левкемия. Други проучвания потвърждават, че децата, които получават ваксини MMR, коклюш или хепатит В, имат значително повишен риск от развитие на левкемия. "
==================================
1.Детската остра лимфобластна левкемия се предизвиква от въвеждането на имунизация срещу дифтерия. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17000057
======================================
2.https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16406019
======================================
3. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/20110276

Онколитични вируси при лечение на рак. Полиомиелит


Предполагам, че поста скоро ще бъде заметен. Но таман тогава ще пусна една статия, че рака на шийката на матката въобще не е намалял с ваксините, а обратното ескалиран е. Харесах думата БИЗНЕСМЕДИЦИНА...

# 2 946
  • на пистата
  • Мнения: 5 913
А аз съм чела,че Епщайн вируса е причина за Лимфом на Ходжкинс и множествена склероза.Много коварен вирус отключващ множество заболявания Sad

# 2 947
  • Мнения: 11 592
Да, точно така е -  Епщайн е много опасен и коварен вирус.
Търся начин да го заключа и ако някой знае методика, приемам съвети.

# 2 948
  • на пистата
  • Мнения: 5 913
Търся начин да го заключа и ако някой знае методика, приемам съвети.
И това ли може?
Сина ми го изкара по време на пандемията.Минахме през ада.Лекува се 1г след него.

# 2 949
  • Мнения: 7 089
Скрит текст:
Дорис, мен ме интересува какви други материали е пускала дамата от онко групата.

Концепцията за лекуване на рак с помощта на вируси не е нова. Тя се базира на факта, че някои вируси инфектират и се развиват много по-ефективно в туморни, отколкото в нормални клетки, като при това разрушават тумора. Сред най-ранните съобщения за вероятна вирус-индуцирана регресия на човешки тумор е случаят с цервикален рак, който е регресирал след инокулация на пациентката с атеюнирана противобясна ваксина (De Pace, 1912; Ginecologia 9: 82-89). Известни са и съобщения за ремисия на лимфоми на Burkitt и Hodgkin след прекарана естествена морбилна инфекция. През последните години се наблюдава засилен интерес към някои вируси, които притежават естествена или моделирана способност да разрушават туморни клетки. Тези т. нар. онколитични вируси биха могли успешно да се използват за третиране на тумори – онколитична вирусотерапия. Следва СТАТИЯ по темата.

Инфекции или инжекции ? Ваксини, сърдечни заболявания и Рак
"Няколко заболявания имат онколитични (противоракови свойства). Например, туморни ремисии след инфекция морбили са добре документирани в медицинската литература. Учените са запознати от доста време, че инфекции в ранна детска възраст предпазват от различни ракови заболявания в по-късна възраст. Ваксинациите лишават възможностите на бебетата да стават естествено заразени, и с това намаляване на излагането на болестта се получава замяна – повишени нива на рак.В Прегледа на Милър Критични изследвания за ваксините (Miller’s Review of Critical Vaccine Studies), са представени достатъчно научни доказателства, показващи, че инфекции предпазват от рак, докато ваксини – които са предназначени за предотвратяване на инфекции – увеличват процентите на рак. Например, Нюхаус установява, че жените, които прекарват паротит, морбили, рубеола или варицела са имали статистически значимо намаляване на риска от развитие на рак на яйчниците. Колмел установява, че лицата, които хващат инфлуенца, морбили, паротит или варицела са имали намален риск от развитие на рак на кожата по-късно в живота. Други изследователи откриват, че хората, които са имали варицела или грип са значително по-защитени срещу мозъчни тумори. Албонико установява, че възрастните са значително защитени срещу ракови заболявания, различни от рак на гърдата, генитален, на простатата, стомашно-чревен, на кожата, на белите дробове, на ухо-нос-гърло и други – ако са хванали морбили, рубеола или варицела по-рано в живота. Монтела установява, че хващането на морбили в детството намалява риска от развитие на лимфен рак в зряла възраст. Александър установява, че инфекция с морбили по време на детството е значително защитна срещу развитие на болестта на Ходжкин. Глейзър също открива, че ракът на лимфните възли е значително по-вероятен при възрастни, които не са били заразени с морбили, паротит или рубеола в детството.
Глихам установява, че деца с най-малко излагане на общи инфекции имат най-голям риск от развитие на левкемия в детството. Ураяма констатира също, че ранното излагане на инфекции е защитно срещу левкемия. Други проучвания потвърждават, че децата, които получават ваксини MMR, коклюш или хепатит В, имат значително повишен риск от развитие на левкемия. "
==================================
1.Детската остра лимфобластна левкемия се предизвиква от въвеждането на имунизация срещу дифтерия. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17000057
======================================
2.https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16406019
======================================
3. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/20110276

Онколитични вируси при лечение на рак. Полиомиелит


Предполагам, че поста скоро ще бъде заметен. Но таман тогава ще пусна една статия, че рака на шийката на матката въобще не е намалял с ваксините, а обратното ескалиран е. Харесах думата БИЗНЕСМЕДИЦИНА...

Излиза, че варицелта е много полезна болест. Но като се замисля, много хора правят варицелени партита, за да я изкарат в детска възраст, че протича по-леко. Т.е. повечето хора с я карали. В такъв случай, би трябвало много малко хора да боледуват от описаните форми на рак.
Разсъждавам си.

# 2 950
  • Мнения: 11 592
Доколкото аз съм чела варицелата е дестко заболяване. Изкарана веднъж има имунитет около 14 години. Втората среща и презаразяване се изявява като херпес Зостер. Мисля, че в тази форма  е вируса, който се явява предпазващ от онкологични заболявания.

# 2 951
  • Мнения: 1 708
Мале, херпес зостера си е гадна работа, така съм чувала. Е, за предпочитане пред рак...

# 2 952
  • на пистата
  • Мнения: 5 913
Доколкото аз съм чела варицелата е дестко заболяване. Изкарана веднъж има имунитет около 14 години. Втората среща и презаразяване се изявява като херпес Зостер. Мисля, че в тази форма  е вируса, който се явява предпазващ от онкологични заболявания.
Детско,детско,колко да е.Преди 5г я изкарах на 40г(аз я изкарах не тежко).На наш семеен приятел жената, по същото време се зарази от детето си и почина на 34г от усложнения Sad в бъбреците от варицелата.Остави 6г момиченце.Въобще не е за подценяване.А моята най-добра приятелка получи неврологичен проблем след херпес зостер.4г ходеше с патерици.Въобще не е безобидна варицелата.
Сега се сетих,че преди година, майка търсеше кръв за детето си,мисля,че след варицелата беше получило страшни услажнения.
https://www.facebook.com/share/p/Zs957S1XgMTWSsQV/

Последна редакция: пт, 21 юни 2024, 16:18 от NaM

# 2 953
  • София
  • Мнения: 11 571
Последното звучи ужасно Fearful

# 2 954
  • София
  • Мнения: 1 923
Всичко е до имунитет, както при варицелата, така и при всяко друго разболяване. Ако си "кекав" и една настинка може да те повали на легло. Тази пролет трима от семейството изкараха варицела, две деца и мъж, при ММ сравнително леко, само първия ден температура 38, останалите 3-4 дни с пъпки, които после завяхват. Децата още по- леко. Неприятно е, но минава. Само аз, която съм го карала като дете, не хванах и нямах абсолютно никакви симптоми. Минали са оттогава над 40 г, знам, че имунитетът е доживотен.

Общи условия

Активация на акаунт