"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 49

  • 35 218
  • 767
  •   1
Отговори
# 525
# 526
  • Мнения: 5 468
Кристина, положителен е, според мен.

# 527
  • Мнения: 155
И аз виждам чертичка, ако искаш повтори след ден - два теста, за да подвърдиш 😊
Успех

# 528
  • Мнения: 7 898
Е да де, ама не са симптом на бременност, еле пък при 2 дена закъснение.



По време на бременността, туберкулите Монтгомъри се увеличават значително. Това се случва в периода от 2-ра до 5-та седмица.Явно обаче Г-жа Савова е по - добре запозната дори от гинеколог и трябва да слушаме нея.
Аз не знам повече, но ти със сигурност знаеш Simple Smile.
И би ли ми обяснила кога е 2 седмица от бремеността ? Иначе жлезите могат да нарастнат и без да има бременност и то точно когато очакваш да ти дойде! По време пък на бременност, само някои жени го получават.

# 529
  • Мнения: 78
2 - ра седмица е приблизително около датата на която се очаква да ти дойде, така че защо да не е признак на бременност, но очевидно гинеколог Савова не смята така🤰

# 530
  • Мнения: 8 339
Втъора седмица е около датата на овулацията... първи ден закъснение е 4г.с.+1

# 531
  • Мнения: 2 097
2 - ра седмица е приблизително около датата на която се очаква да ти дойде, така че защо да не е признак на бременност, но очевидно гинеколог Савова не смята така🤰

Във втората седмица още не си бременна реално .
Прочетете малко преди да пишете глупости .
Датата около , която трябва да ти дойде е 4 г.с

# 532
  • Мнения: 78
Добре и така да е , отново е възможно туберкулите на  Монтгомъри , тези малки бели пъпчици около зърната да се признак на бременност

# 533
  • Мнения: 5 468
Ранните признаци на бременност са като симптомите на предстояща менструация и затова е трудно да бъдат различени. Това е така, защото и в двата случая тялото се подготвя за бременност. Не си внушавайте измислени симптоми. Simple Smile

# 534
  • Мнения: 76
Эдравейте момичета. Да попитам виждате ли втора черта или ми се вижда на мен?Последен цикъл на 24.05.2020. Овулация на 5.07 и днес правих тест който е до 4дни по рано и покаэва това. Днес е 3 дена преди да ми дойде.

# 535
  • Мнения: 76
Аз виждам много лека бледа чертичка.
Повтори в дена на очакв М , и след нея Simple Smile

# 536
  • Мнения: 237
Эдравейте момичета. Да попитам виждате ли втора черта или ми се вижда на мен?Последен цикъл на 24.05.2020. Овулация на 5.07 и днес правих тест който е до 4дни по рано и покаэва това. Днес е 3 дена преди да ми дойде.

Изчакай закъснение и тест на Шуър направи!
Успех и дано е това което искаш🙏

# 537
  • Мнения: 76
Благодаря много и даи боже. Ще изчакам до датата тогажа и пак ще проверя:-)

# 538
  • Мнения: 76
Эдравейте момичета. Да попитам виждате ли втора черта или ми се вижда на мен?Последен цикъл на 24.05.2020. Овулация на 5.07 и днес правих тест който е до 4дни по рано и покаэва това. Днес е 3 дена преди да ми дойде.

Изчакай закъснение и тест на Шуър направи!
Успех и дано е това което искаш🙏
Мене първо ми излезе невалиден , а писалката отрицателен Simple Smile
Лентите ми показаха розова втора черта Simple Smile

# 539
  • Мнения: 76
Това преди или след закъснението?

Общи условия

Активация на акаунт