Лидл 139 - Майски вълнения

  • 109 353
  • 2 071
  •   1
Отговори
# 1 260
  • Мнения: 48 323
Аз също не бих купувала без опаковка или някаква система за отпускане на артикула без опипване. Съжалявам. Плодовете и зеленчуците поне ги мия, беля и прочие.

# 1 261
  • Мнения: 1 562
Аз от опакованите се замислях дали да купя, пък сега съвсем ме отказаха. Добре че ходя на пазар без детето, защото трудно ще разбере защо не може.

# 1 262
  • Мнения: 28 128
И на мен ми се струва по-приемливо печивата да са опаковани, след като няма система която да гарантира пускане по 1 брой, без възможност за опипване...Така или иначе, не мисля, че е преразход на пликчета. А и като се сетя някои клиенти как слюнчат по пликчетата, за да ги отворят... Close

# 1 263
  • Мнения: 7 037
13, радвам се на появяването ти. 💐
От топлата витрина без да са индивидуално опаковани продуктите и аз вече не бих взела. Всъщност се отказах от тези продукти още преди Короната, след като видях, че дори добре изглеждаща клиентка опипва продуктите.
Тази седмица така и не стигнах до дрехите. Имам от миналата година, харесват ми и ги нося.
От другата седмица ми харесват керамичните форми за печене, имам правоъгълната, ползвам я много, доволна съм. Ще си купя и от другия вид.
Загледах и стъклените, на някои се вижда, че са с капак, сякаш е пластмасов. За съхранение ще е добре.

# 1 264
  • Мнения: 12 248
Някой да е купил ягоди на 0,99 лв.? Сладки ли са и дали си заслужава да ходя днес само заради тях.

# 1 265
  • Мнения: 9 050
Персоналът на една от големите вериги бил изтестван целият за вируса по инициатива на работодателя и не е имало нито един положителен тест. Дали има вероятност да става дума за Лидл...
Метро е веригата.

Аз писах за кроасаните и не, нямам предвид козуначените кифли. Точно кроасани си бяха. Може вече да няма. Не съм ходила отдавна.

# 1 266
  • София
  • Мнения: 2 664
Здравейте, не знам дали е обсъждано. Някой успя ли да види някъде детските тротинетки, които бяха пуснали в брошурата за вчера? Следобед нямаше в магазина, бяха изчезнали и от сайта.

# 1 267
  • Мнения: 39 852
Те са за възрастни, така разбрах. Но и аз не ги видях в нашия магазин.

# 1 268
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 741
Вчера и ягоди взех, не са зле. Даже нищо им нямаше, направихме си сладолед с банани и мляко, сложихме ягоди и хубаво смелих до хомогенизиране в чопъра.

# 1 269
  • Мнения: 20
Здравейте, няма да връщам соларните фенери. Работят перфектно, но трябваше да сменя батерията😁

# 1 270
  • Мнения: 20 264
За Метро писаха медиите, че ще тестват служителите. Хубаво е, че няма никой положителен.

# 1 271
  • София
  • Мнения: 2 664
Те са за възрастни, така разбрах. Но и аз не ги видях в нашия магазин.
Не са. За по-големи деца са.

# 1 272
  • Мнения: 9 050
250 грама ли са ягодите за 0.99 лв? Не ги намирам в брошурата.

# 1 273
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 741
250 грама ли са ягодите за 0.99 лв? Не ги намирам в брошурата.
В допълнителната брошура са от сряда до неделя

# 1 274
  • Мнения: 2 466
Здравейте, не знам дали е обсъждано. Някой успя ли да види някъде детските тротинетки, които бяха пуснали в брошурата за вчера? Следобед нямаше в магазина, бяха изчезнали и от сайта.
Тротинетките са за големи. Аз успях да си купя във Варна. Около 14 часа имаше 2 останали и аз взех едната. Пробвах я, харесва ми🙂

Общи условия

Активация на акаунт