Слънце грее, дъжд вали, месец май с две черти ще ни дари !~бебеправене 374~

  • 25 548
  • 720
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 1 996
Sunshine_00, честит рожден ден! Flowers Hibiscus Желая ти в най-скоро време ти да ни зарадваш с две чертички и да се сбъдне максимално бързо мечтата ти!
Fillme, Nicole, прекрасни новини днес от вас! Желая ви най-вече спокойствие!

# 631
  • Мнения: 54
Ех, че хубави новини днес! Честито на момичетата и честито на рожденичката! 😊❤
Мацки, искам да ви попитам възможно ли е маслото от вечерна Иглика, което съм пила само няколко дни и то преди датат на М ( тъй като не знаех, че трябва да е след М 😁) да повлияе на цикъла ми, който очаквах вчера и всъщност затова да не е дошъл? Принципно си мисля, че няма как от толкова малко количество. Другият виновник може да е стреса, а най-хубавата възможност е знаете... но правих тест днес - отрицателен (15 дни след О би трябвяло да покаже май).

# 632
  • Мнения: 1 998
Сънче, честит рожден ден! Пожелавам ти много, много, много здраве и куп сбъднати мечти и знаеш коя е на първо място! Heart

Filme, прекрасна снимка! Пожелавам ти все така всичко да е наред и чинно си минавам под прашеца. Heart

Никол, чудесни са ти чертичките, стискам палци и за 1 и за 2 ембриончета, и скоро да ни се похвалиш с 1-2 тупкащи сърчица! Heart

Аз утре съм при лекаря на Блекчето и нямам търпениееее... Grinning

# 633
  • Мнения: 726
Luckily, силно се съмнявам да е вечерната иглика. Аз пия по много и нямам никакви колебания в цикъла.

Честито на рожденичката Simple Smile

# 634
  • Мнения: 54
Luckily, силно се съмнявам да е вечерната иглика. Аз пия по много и нямам никакви колебания в цикъла.

Честито на рожденичката Simple Smile

Благодаря, Кристи! И аз смятах, че едва ли ще е от нея, но пък като прочетох, че  се пие преди О, реших да попитам - викам си айдеее пак неразбрала и се оплескала 😁
И все пак, ако не дойде и утре, ще тичам за тест ... пак с надежди 😊

Последна редакция: ср, 27 май 2020, 19:23 от Luckily

# 635
  • Мнения: 121
Честито, на всички дами с положителни чертички, бъдете здрави и спокойна бременност.

На другите, като мен дано скоро и вас ви зарадват.

Аз, като Принцес сънувах, че съм бременна, понякога се случват сънищата, но сега незнам... Предният месец нещо не се уцелихме с мъжа, сега съм уж в оволация според тестовете и действаме.

 Аз ви мисля всичките и пращам положителната си енергия. Всички сте много готини и задружни.
Аз гласях сватба, която до последният момент не се знаеше дали ще стане или не, понеже имаме близки роднини от чужбина и не могат да дойдат се наложи да я отложи за догодина. Аз исках да сме женени и после бебе, но сега както стане дай боже ...

# 636
  • Мнения: 1 996
Момичета, помощ от приятел искам Grinning
Понеже ми писна от гелчето в индивидуални тубички ( който го е ползвал знае колко е неприятно поставянето и дозирането) си взех Pre Seed от стария вариант със спринцовка 40 грама и 9 апликатора.
Скрит текст:

Как точно го дозирахте, май имаше някакви тънкости? На указанието пише 3 гр доза.

# 637
  • Мнения: 666
Никол, нека това е вашето щастие! Да се развива ш расте до термин!
Fillme, чудесна снимчица! Успех!
Весел празник на рожденичката!
Марго, не съм ползвала гелчето /все още/ и не мога да съм полезна.

Ние сме още при сестра ми и може и да пропуснем О този месец, но каквото - такова. Омръзна ми да го мисля!
Искам малко да се пусна по течението - дано ми се получи!

# 638
  • Мнения: 600
Николче , този тест с такава хубава чертичка в деня на М нещо ми понамирисва на две бебчета! Пожелавам ти най-щастливия завършек на една прекрасна бременност ! ❤
flime , какво сладко бонбонче си имашш,  да расте живо и здраво ! 🍬
Честит рожден ден Съншайн (с малко закъснение) , пожелавам ти много здраве , имаш ли го всичко останало ще ти се случи! 🎂
Момичета , аз днес мисля да отидем да пуснем една СГ на ММ,  малко ме е страх от резултата , но ако недай си боже има проблем трябва да го решим . Калчев лекуваше и мъже или се бъркам ?

# 639
  • Мнения: X
Момичета, скоро не съм ви писала, но ви чета редовно! Честито на всички видели двете чертички, желая ви здрави бебчета на финала и цунами от хубави емоции.
локо, историята ти направо е вдъхновяваща, много хубав развой на събитията! Поредното доказателство, че стават чудеса, особено след БХ.
Никол, прекрасни чертички, категорични 😂
Какво става с Тикълс? Да не съм пропуснала нещо Sad
За всички, които чакат сега до тест - ей този период е най-гадният! Кураж, момичета. Да се похвалите скоро. Чакаме добри новини ❤

# 640
  • Мнения: 205
Здравейте момичета! Не съм писала от доста време /тъй като нямах какво да споделя/, но въпреки това не съм спряла да ви чета и да се вълнувам с Вас - честито на всички видели мечтаните чертички, а на останалите стискам палци и знам че някой ден и нашето чудо ще се случи. Та не знам дали ме помните, но на кратко, имах БХ октомври, и от тогава следене на О, вълнение, прегледи, притеснение, но без резултат - другия месец правим година опити и за това този месец бях при гинеколога ми след цикъл на 15 ден, той каза че О е минала /на 13-14ден/ и при следващ цикъл на 2'ри ден да отида да пусна хормони, а съпруга ми спермограма и на 10'ти ден да отида с резултатите, до тук добре - настроих се психически че започваме с по - сериозни прегледи, изчислявах кога/какво.. на 22.05 чаках да ми дойде, но така и не се случи /по принцип да припомня цикъла ми е 28 - 30 дни, най - много ден два закъснение и то поради лични напрежения/, вчера 27.05 направих тест към 19:00ч. - обикновена лентичка, който показа категорично отрицателен.. много ми е напрегнато и притеснено какво се случва не съм имала чак такова закъснение, въпреки че този месец имахме доста проблеми, напрежения ходене по болници напред, назад с наш близък и дали заради това пак нещо ми се отрази, или някакъв хормонален дисбаланс, не знам. Много се извинявам за дългия пост и хаотичното обяснение, но имах нужда да споделя с някой, който би ме разбрал как се чувствам, не искам да притеснявам близките ми, а съпруга ми - проявява разбиране, но.. все пак и така.. ще изчакам още няколко дни и ще отида на преглед най - вероятно. Хубав ден Hug Heart Kissing Heart

# 641
  • Мнения: X
Ехо, не съм писала отдавна, но Ви следя и съпреживявам.
Никол - Честито и дано всичко да е наред до финал!
Alessandra - Много стиснати палци и за теб !
Локо - давай момиче !
Пълнолуние - пожелавам ти бързо да се справиш с подходящата терапия и да имаш хубави новини съвсем скоро.
Скрит текст:
Щитовидната жлеза е нашият т.нар "щит" и щом е болна , има и друг проблем, поне така съм чела, в книгата на Луиз Хей, ако ти е интересно може да пгледнеш в нет-а
.
Марго - Радвам се, че вече си добре, обаче с този гел не мога да ти помогна, за мен е като борбата с тестове за О Grinning
Чери - не си мисли, че съм ти пропуснала прическата, страхотна. Пък то сега не ви прече покрай бебето да си направите и вие... ми, тъй де, да ви е на късмет.
Kris_ti - задължителен ли е теста или е препоръчителен ? Аз също я правих в Щерев, без упокойка при д-р Билчев.
Ив - честити сини гащури !
Рейв - май само твоите не ги знаем Smiley
Да попитам защо пиете МВИ до овулация? Денис е писала в темата, от М до М, пак ли аз нещо не съм разбрала ? На мен по рецепта ми е също по този начин, тя не е ли с натрупване?

# 642
  • Мнения: 19
Здравейте, момичета! Накратко да ви разкажа за изминалия "месец" (бях казвала и преди). Така на 29.04.2020г беше последната М, след като решихме с ММ да имаме детенце на 19.05 и на 22.05 правихме секс, като вече мислех, че ми е минала овулацията и без надежда да стане нещо. Цикълът ми не е много редовен, но се движи в граница 31-35 дни. Около 25.05 почна едно подуване на корема все едно е "пълен", а като хапна не мога да стоя седнала, та почти спрях и да ям. И което най-много ме озадачи, е че вчера сутринта по чаршафа имаше кафяво петно Flushed (засъхнало). През нощта на няколко пъти се будех и се усещах "мокра".... Кажете мнение, според вас кога мога да направя тест, за да е реален резултата.
Поздрави. И да знаете, че много ви чета и ви се радвам.
Честито на всички видели заветните две чертички Revolving Hearts

# 643
  • Мнения: 981
Antonelly, и аз се чудя за вечерната иглика. Н мен също ми е предписана всеки ден -2 пъти по 2, та виж какво намерих в нета:
https://herbamedicabg.com/prim-oyl-60-100-kaps-prim-oil-maslo-ot-vecherna-iglika

Явно зависи от случая.

Аз уж нямам проблеми засега, не знам защо така ми я изписа АГ.

# 644
  • Мнения: 1 996
Honeyy, аз те помня, даже мислех, че вече си забременяла и не е актуална темата. От мой опит мога да кажа, че хормоните са много зависими от стреса ( особено пролактина), и като се наруши баланса винаги дава отражение на месечния цикъл като липса на овулация и удължаване на цикъла. При положение обаче, че АГто е видял минала овулация този месец закъснението говори за много дълга лутеална фаза ако няма бременност. Направи все пак още един тест от друга марка, и ако и той е отрицателен потърси задължително лекарско мнение.
Невърче, крайно време беше и за СГ, пуснете я в репро клиника и по Крюгер, обикновената няма да даде яснота и по-скоро може да ви залъже, че всичко е ок. Ако не се лъжа е Кацаров лекарят за МФ.
Antonelly, и аз винаги съм пиела МВИ от М до М, помага за хормоналния баланс, затова се препоръчва и на жени в менопауза. Повечето  момичета тук я пият заради ЦС и затова само до О.
*Ivence*, според мен е много рано за тест, при неследене на О с тестове или базална температура се взема за ориентир най-дългият месечен цикъл. Подуването на стомаха е често заради прогестерона след овулация, който забавя действието на храносмилателната система.

Общи условия

Активация на акаунт