Отговори
# 675
  • Мнения: X
Момичета, на мен цикъла няма да ми дойде.. Поне в близките 9 месеца (че и по-малко).
След 5 години борба, 1 инсеминация и две инвитро процедури, почти изчерпан яйчников резерв... Се случи чудо, за което само бях чувала, не съм и вярвала.
Направих тест, за да отида на преглед, той пък излезе положителен. Направих още един, защото мислех че е дефектен, но и той излезе положителен. Отидох на прегледа и се видя плодно сакче. В шок сме..

# 676
  • София
  • Мнения: 163
Момичета, на мен цикъла няма да ми дойде.. Поне в близките 9 месеца (че и по-малко)

Еха, страхотна новина Слънце. Поне по тона ти личи, че е желана бременността и е удачно да ти честитя.
Лека и безпроблемна 🤗 Пожелавам ти да ошарите гащите, било много интересно да си имаш и розова и синя играчка 👶
Между другото моят цикъл след раждането е редовен както никога досега. Дори имам и овулация, и съм сигурна че бих забременяла лесно, въпреки годините борба преди това. По куп причини ще си остана само с едно.

Еделвайс, големи мъже си отглеждаме ☺️ Най-голямото което гледах за прохождане е 22 номер/зависи от марката, но около 14 см. стелка/.  Като му дойде времето ще го мислим😉

Последна редакция: сб, 22 авг 2020, 00:29 от куршумчо

# 677
  • Мнения: 977
Слънце,честито! С теб сме,дано всичко е наред. Hug

# 678
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Слънце, честито. Лека и безпроблемна до края и здраво бебче

# 679
  • Мнения: 270
Честито, Слънце!
Лека и пълна с положителни емоции бременност 😘

Последна редакция: сб, 22 авг 2020, 09:52 от Irmir

# 680
  • Мнения: 2 707
Слънце, честито! Това е истинска награда и изненада! 🌷

# 681
  • Мнения: 11
Честито Слънце💓Няма нищо по-прекрасно от новият живот❣️Пожелавам ти лека, спокойна и безпроблемна бременност 🍭Живи и здрави да сте цялото семейство❤️

# 682
  • Мнения: 347
Слънце, честито! Пожелавам ти всичко да мине по мед и масло и да сте много щастливи❤

# 683
  • Мнения: 290
Слънце, честито! Това е страхотна новина! Желая ти лека и безпроблемна бременност! ❤️

# 684
  • София
  • Мнения: 231
Чудеса се случват... Лека бременност и живо и здраво бебче 🌷💝🙏
Момичета, на мен цикъла няма да ми дойде.. Поне в близките 9 месеца (че и по-малко).
След 5 години борба, 1 инсеминация и две инвитро процедури, почти изчерпан яйчников резерв... Се случи чудо, за което само бях чувала, не съм и вярвала.
Направих тест, за да отида на преглед, той пък излезе положителен. Направих още един, защото мислех че е дефектен, но и той излезе положителен. Отидох на прегледа и се видя плодно сакче. В шок сме..

# 685
  • Мнения: 5 529
Честито, Слънце!
Лека и безпроблемна бременност и най - хубавото на финал Heart

# 686
  • Мнения: 482
Честито, Слънце Simple Smile лека и безпроблемна бременност до финал!

# 687
  • Мнения: 697
Честито, Слънце!
Лека и безпроблемна бременност!

Много се радвам на такива хубави новини

# 688
  • Мнения: 4 660
Слънце честито безпроблемна бременност и пухкаво бебе накрая Simple Smile

# 689
  • Мнения: 856
Слънце честито, това е истинко чудо и дар божий! Лека и спокойна бременност и здраво бебче на финал! Hug

Общи условия

Активация на акаунт