Проблеми с дъщеря ми

  • 39 988
  • 1 610
  •   1
Отговори
# 1 530
  • София
  • Мнения: 19 541
Преди 30-40 години да не мислите, че хората масово се изнасяха на квартира? А може и да не е било разрешено, ако единият родител е от съответното населено място

# 1 531
  • Мнения: 4 581
В конкретния случай майката е имала собствено жилище, а преди 30 и преди 40 години  са два различни периода.

# 1 532
  • Paris, France
  • Мнения: 14 483
Темата е избягала от същността си.

Замислих се за следното. Ако едно дете е на 30+, а родителите на около 60 години - нормално е при тях да почнат разни леки здравословни проблеми и т.н.

Наистина ли някоя от вас си вярва, че за детето й е по-добре да живее с възрастен родител, с неговите оплаквания и затруднения, отколкото с партньор или съквартирант/ка?

Защото "не бих никога си пратила детето да живее другаде, ако вкъщи си му е най-добре" за мен означава, че има майки, които искрено вярват, че е възможно вкъщи да си му е най-добре..?!? Сериозно ли? Вярвате си, че вашата компания би била по-добра от тази на други млади хора/гадже и т.н.? Учудващо е доста това.

Ама като се сетя за майката, която стана дама на сина си на бала, май почвам да схващам...
 

Живеенето у дома освобождава време и средства за гаджета. По какви гаджета да ходя, когато трябва да си пазарувам и да готвя, да се пера и да си гладя? Не виждам с какво живот с партньор ще подобри възможността за гаджета.

Нито родителите ни, нито бабите и дядовците ни са били хронично болни на 60г. Те даже работеха.

# 1 533
  • София
  • Мнения: 19 541
Пише "леки проблеми", не "хронични"
Да, възможно е. И аз ще работя поне до 64, но дали ще съм съвсем здрава...

# 1 534
  • Мнения: 10 999
Аз не го виждам живота като вас. За мен е нормално младеж или госпожица на 18-25 г. да напусне родния дом и да живее сама, с приятелки или с приятел. Нормално е да си водиш гаджета и да правите секс. Повечето младежи биха се притеснявали да правят секс в детската стая, докато родителите са в другата. Аз лично смятам, че живот с родителите във възрастта след 25 г.  е скучен и като цяло загуба, особено и ако си сам/а и не излизаш, нямаш приятелка и т.н. Това си е лично мнение и не го налагам на никой. Просто аз така го чувствам.

# 1 535
  • Мнения: 5 184
Когато детето порасне детската стая вече не е детска.И гаджета може да си води в друго жилище,а когато не е с гадже да си е при родителите.Имам чувството,че някои семейства имат непоносимост един към друг, но изкарват вода от девет кладенеца за да го представят като самостоятелност, независимост,оправност и др.Изключваме случаите,когато не са в един град.

# 1 536
  • София
  • Мнения: 6 004
Т.е. да си има отделно жилище за водене на гаджета?
Интересно предложение.
Ще го имам предвид за дете номер 2.

# 1 537
  • София
  • Мнения: 62 595
Много странно. Спомням си теми, в които родителите бяха готови да осигуряват терен за секс в собствения си дом за непълнолетните си деца. А сега не може пълнолетни да правят секс в собствената си стая, защото било неудобно.

# 1 538
  • Мнения: 3 044
Т.е. да си има отделно жилище за водене на гаджета?
Интересно предложение.
Ще го имам предвид за дете номер 2.

Задължително едно отделно жилище за секс..😂

# 1 539
  • София
  • Мнения: 35 335
Не знам точно какъв оргазъм бих имала с мама, тате и бате в другата стая.

# 1 540
  • Мнения: 10 999
Аз лично съм купила две жилища /малки/ за двамата си сина, в които да се изнесат, ако искат. Живеем в къща, има стаи за всяко дете, нямам против да водят гаджета за секс и у дома, те и сега нон стоп водят деца, не вярвам това да се промени за в бъдеще, но мисля, че госпожиците биха се притеснявали от мен и съпругът ми. Ако за госпожиците е ок и за мен е ок. Аз проблеми със секса и с децата си като цяло нямам.

# 1 541
  • Мнения: 3 044
Не знам точно какъв оргазъм бих имала с мама, тате и бате в другата стая.

Тих..мноооого,мнооооого тих.

# 1 542
  • София
  • Мнения: 35 335
Не знам точно какъв оргазъм бих имала с мама, тате и бате в другата стая.

Тих..мноооого,мнооооого тих.
По- скоро никакъв.

# 1 543
  • Мнения: 4 628
Е, като сте били тийнове секс не сте ли правили?

# 1 544
  • София
  • Мнения: 35 335
Да. После ПОРАСНАХМЕ.

Общи условия

Активация на акаунт