ПЛОДчето хапни, ЧАЙче с мед пийни и мечтана фигура постигни! Тема 53

  • 59 322
  • 832
  •   1
Отговори
# 735
  • Стара Загора
  • Мнения: 109
Ехоо, къде се загубите? Сама си коментирам 😀 ден 20ти за мен(последен). Днес съм 62.500кг, качила съм 50гр, но се успокоявам с това че ми дойде МЦ. От утре започвам захранването! 😊

# 736
  • Мнения: 11
Поздравление за волята и 20 дни, успех и със захранването Hug

Аз не се чувствах вчера добре, цял ден лежах в легло със страшни болки в корема и температура. Някакъв вирус ще да е, около мен има хора с подобни оплаквания последните дни. Гадеше ми се, съответно и не ядох почти нищо, само една праскова ама и тя ми се отрази зле. Пих много вода. Съответно и днес кантарът показа един драстичен килограм надолу, но няма да му вярвам още. Днес съм вече по-добре, ден 9ти, и съм на ананас и череши Simple Smile смятам да изкарам до края на седмицата на плодове, тоест 14 дни курс, но след 10тия ден ми се иска да вкарам бульон че усещам как ми прималява като стана по-рязко. Бих могла да издържа и до 20, но ми предстои пътуване, а преди него искам да успея да се захраня.

Не се натоварвам много физически, затова пък вечер си скролвам в Инстаграм през рецепти, самоизмъчвам се, но в същото време не огладнявам повече Grinning

Последна редакция: вт, 20 юни 2023, 19:26 от ein__Maedchen

# 737
  • Берлин
  • Мнения: 4 762
Аз съм тук. 4.1 кг 10 дни. Върви лесно, много съм ангажирана и върви леко.
Проблем винаги ми е захранването, стресирам се яко кое-как-какво. Ще ви чета как е при вас. Аз още 10 плодувам.

# 738
  • Стара Загора
  • Мнения: 109
Здравейте от мен и ден 21-ви от режима и 1ви ден на захранване. Кантатрът тази сутрин ми отчете 62.100кг, тоест за 20 дни на плодове съм минус точно 6кг, което не е зле! Да, сега идва трудната част - мисля да го направя по книгата на Лидия Ковачева. Та днес за закуска отново ще бъда на плод - нося си банан на работа. След това морков. Пише да е настърган, но не мисля че чак толкова ще си претоваря стомаха, ако просто го ям на малки и добре сдъвкани хапки. Това мисля уж и за вечеря...но ще видим. Според мен ще ми е тегаво. Свикнах и мога и още да изкарам на плодове, но на моркови....Много ме притеснява и мен това захранване, PAPURCHE, дано го направя правилно! Много силно се надявам и през него да сваля още някой друг кг, защото като си четох стари коментари тук от миналогодишния ми режим (аз и за това сега спамя и всеки ден пиша, с риск на моменти да съм банална с тези кг и да досаждам 😁 защото ако го правя пак след време режима ще са ми от полза) с кантара нещата бяха в голям застой и почти нищо не свалих. А аз наистина правя режима предимно за отслабване! Та ако видя 5-ца отпред....та дори и 59.900кг ще съм много щастлива! Знам ли миналата година може и да не съм го изпълнявала правилно, защото много хора пишат че доста свалят именно в този период.
Ein-maedchen, аз също обичам да се "самоизмъчвам" гледайки кулинарни предавания...много е откачено това 🤨😄 поне се успокоявам, че не съм единствената!

# 739
  • Мнения: 11
Стискай зъби и успех! След 20 дни желязна воля, и тези 10 ще минат~

При мен е днес ден 10ти, кантарът се поправи след дехидратацията и неяденето онзи ден. В последните 3 дни има някакъв застой. За миналите девет дни общо съм свалила 5.3кг. Ще избутам днес и още 4 дни, до 14. Надявам се да мине задържането и да смъкна още 1-2 килца дотогава. После ще правя 7 или 10 дни захранване, зависи как се движат нещата. Не искам да си поставям амбициозни цели, за да не се провалям с гръм и трясък Grin

# 740
  • Стара Загора
  • Мнения: 109
Здрвейте от мен и 2-ри ден на захранване! Вчера за закуска ядох 1 банан, за обяд 3-4 морковчета (не знам като количество как е, но с 1 няма как да се заситя - добре, че сега съм в цикъл, боли ме корема и много, много нямам апетит. За вечеря хрупах още някой др морков + 1 краставичка (без сол, без нищо), но пък изядох и 1 шепа боровинки за разкош. Малко манджа с грозде 😄 но ....тегло тази сутрин 61.750кг (-350гр от вчера).

# 741
  • Стара Загора
  • Мнения: 109
Пак да се отчета - ден 3-ти на захранването, тегло същото като вчера (61.750кг). Вчера на обяд хапнах сварени картофи (това с половинката картоф няма как да стане - изядох поне 3-4...вярно малко тежко ми стана, но...). Вечерта бях на рожден ден...ядох шопска салата без сирене, лук и съответно олио/зехтин (абе ядох сапружени краставици и домати 😁) и пих фреш. За днес мисля да си направя супичка от картоф и моркови без мазнина сол и подправки (буламач).

# 742
  • Мнения: 11
Бях заета тези дни, затова не съм се отчитала. Днес ден 12ти, останаха само още два до захранването. Вижда ми се вече краят 😂

Килограмите вървят бавно надолу. Последните два дни съм обаче с подут стомах, не мога да си обясня от какво. Може и да си въобразявам..

# 743
  • Стара Загора
  • Мнения: 109
Здрвейте, дами прекрасни!
Ден 4ти на захранване, тегло 61.600гр, -150гр от вчера (по-добре от нищо). Вчера си правих безвкусна супичка....определено на плодове само ми беше по-добре! 😁
ein_medchen, и аз чувствам корема си по-подут, уж ми свърши МЦ, но не спада...вече съм минус 6кг и нещо, що така не забелязвам разлика нито по себе си нито спрямо дрехите...🤨😔
Хубав уикенд! 💐

# 744
  • Стара Загора
  • Мнения: 109
Здрвейте от мен отново 😁 и ден 5ти на захранване. Тежа 61.200кг ( искам още само кг и 1/2-на да сваля и да видя заветната 5ца отпред, но ще видим дали до края на режима ще успея). Тъй като Лидия Ковачева тези дни от захранването препоръчва 4кратно хранене, мисля 2 от него да съм на плодове, че нашите ми донесаха вкусни домашни малинки, а аз ги обожавам. Иначе останалото меню ще е като вчера - варени картофи. Чудя се какво подправки мога да им сложа, че само така сами малко безвкусни...

# 745
  • Мнения: 1 388
Браво v_slavova! Чудесни резултати и си много стриктна. Поздравления и дано скоро видиш заветната 5-ица!
Аз засега задържам свалените кг и дори лека свалям, но имам проблем - след плодуването ми става зле на стомаха от млечни и тестени. Някой чел/чул ли е за подобен проблем след плодуване?

# 746
  • Стара Загора
  • Мнения: 109
Мама-ени, а преди плодуването имала ли си проблеми с млечните? Тя нали др. Емилова едва ли не ги отхвърля или поне казва че тяхната консумация трябва да се сведе до минимум. Аз ще видя как ще съм като приключа захранването, но миналата година като го правих след това не съм имала никакви проблеми.
На мен днес ми е 7ми ден на захранване, кантарът е в лек застой и не мисля, че до края на месеца ще сваля 1кг и половина, но след това ако се храня правилно се надявам на още добри резултати!

# 747
  • Sofia
  • Мнения: 26 712
Захранвайте се с рецептите от сайта на д-р Емилова.

# 748
  • Стара Загора
  • Мнения: 109
Захранвайте се с рецептите от сайта на д-р Емилова.

Че има ли ги достъпни там? Аз уж го бях разглеждала сайта, но не помня да съм видяла рецепти за захранване....

# 749
  • Стара Загора
  • Мнения: 109
Пак съм аз и моят предпоследен ден на захранване. Последните дни кантарът беше в лееек застой, но тази сутрин отчете 60.850кг. Вече знам, че до края на режима няма да стигна 50 и...но след него знам че не трябва да има връщане назад, а да си следвам правилно и рационално хранене, повече движение, сън ..спорт така че продължаваме напред.
Иначе за отчета последните дни хапвай задължително плод на закуска, а през останалото време варени, задушени зеленчуци овкусени само с лимонов сок и някоя др подправка, постни супички...днес за 1ви път мисля да включа сварен зрял боб и така....др седмица ме чака море, че тази година си купих и бански половинки....да видим....как ще се престраша да се пусна така 😀

Общи условия

Активация на акаунт