Нова седмичка нека бъде с повече хубави новини ! 21.08-27.08

  • 11 725
  • 315
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 4 272
Честит петък на всички smile3558
Днес си имаме рожденичка - Магдалина И тук ти казвам  newsm59  bigdance2 А пожеланията са във форума Календар на събитията.
Силвърче, завиждам ти! Още 3 дни на море  grinning039 Къде ще бъдете?
Джуджо, добре дошла  bouquet Дано бързо се похвалиш с успех!
Пенелопа, слагай лентичката! Ниезнаем, че няма да купиш бебето от магазина и искаме да те следим отблизо Wink
А Дарето къде изчезна newsm78 Дарееее, оздравя ли? Обади се!

# 256
  • Мнения: 329
Добро утро и от мен !Изпихте ли си кафето вече ?Ако отговора е да да си побъбри?И днес още нови попълнения с две чертички!
А на Poison Avi пожелавам приятно изкарване и максимум релакс
 през уикенда!

Честит рожден ден и от мен на Маги!  :bouquet:

# 257
  • Мнения: 1 701
Искам да ви се похваля нещо! Simple Smile
Вече имам дата за сватбата - 29.10. Simple Smile
Ужасно съм щастлива и много се надявам да спра да повръщам до тогава. Искам да се насладя на този ден! Simple Smile
Сега отивам в Календара да честитя Wink

# 258
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Честито Wish, а ресторант избрахте ли,че се носят слухове за трудно намиране на ресторанти в Бургас. Момичета, весел уикенд ви пожелавам, аз заминавам да правя зимнина,че у нас краставичките вървят в промишлени количества  Simple Smile Иначе при мен нищо ново - няма М, БТ ми е още висока,но няма и + тест.Такива работи, успешен ден на всички, мен нещо днес много ме мързи Rolling Eyes

# 259
  • Мнения: 456
Честит петък и от мен .... (няма картинки, скараха ни се....а аз такива хубави бях намерила за днес...Сънчи, майтапя се, знам че те натоварват сървъра и напълно разбирам, само в много наложителни случаи ще ги използвам... ) Wink

Магдалина, Честит рожден ден мила! Да си жива и здрава и за подарък да получиш два броя черти  Peace  bouquet  hbdtu

Силвърче, и аз ти завиждам! Приятно изкарване!

poison_avi, приятно и на теб!

Пенелопа, време е за лентичка....

Леа, а с теб какво става?

Гера, дано само едно ходене "на оплождане" да ви е необходимо! Стискам палци.

DjuDjo, добре дошла при нас. Успех и скоро да се похвалиш.

wish, Честита ти дата!!! Ако имаш някакви въпроси по подготовката, свиркай, не отдавна и аз бях там.

Приятен ден!!!  55

# 260
  • Навсякъде и никъде! - така де основно в Русе
  • Мнения: 168
Ще се насладиш на сватбения си ден Wish, дори ида повръщаш....от личен опит ти го казвам. Аз по време на сватбата имах и такива емоции, но да ти кажа после преминават и те в положителни и се усмихваш после като си помислиш за тях. Деня определен за това събитие е много добър, даже и времето сигурно ще е на шест. Аз се жених на 01.12 и минах през всички възможни атмосферни условия.

След сватбата задължително да качиш снимчици да гледаме, да оплакнем и ние окото тук.... Wink

BARBORANA, благодаря ти за искреното пожелание, надявам се да го изпълня, след изпита ми утре сутрин....Поне такива са ми плановете. Няма да има ни мъж, ни дете с мене....така че....РЕЛАКС....от всякъде, с изключение на изпита, ама той е 2 часа... Grinning

# 261
  • София
  • Мнения: 4 272
Уишче, ще спреш да повръщаш дотогава Wink Гаранция! Като се видиш в хубавата бяла рокля и ще забравиш за всички повръщания. А и дотогава няма начин да не те остави това гадене...
Елфче, какво да става при мен newsm78 Гладам да не се преработя в петъка Mr. Green Иначе 3 ден съм с лелка. Чакам я да отмине и да си смятам фертилните дни Flutter Ще поизмъча мъжа си този месец, че много искам момиченце! Септември не е за изпускане!
poison_avi , аз не съм разбрала, че си на изпит Embarassed Но ти желая успех Peace

# 262
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Здравейте момичета !
Честито на всички сладуранки, които тази седмица си имат по 2 чертички. Леко ви бременеене и догодина по едно, а може и по две прекрасни щипоци да гушкате, люшкате, пощипвате, целувате и т.н.

Аз да ви се похваля сега и на вас, че вече си имам снимка, а на екрана се видя  мигащо сърчице . Всичко си ми е наред, а докторката каза, че дори това, че не ми се гади - пак е ОК. Бях се попритеснила с всички тези бременни, които не си вадят главите от тоалетната чиния (нали се казва, че това е нормално и, ако има гадене, значи всичко е наред, та бях решила, че щом при мен няма - нещо е сбъркано). Петънцето го измерихме 21мм, а също така си отговарям на седмиците. Вече съм спокойна, но най-спокойна ще съм като излезе.
Това от мен засега. Вие се стягайте, че до неделя има още дни и е редно да има още щастливки  с положително тестове за бременност. Стискам ви палци!
Прекрасен ден и слънчев уикенд на всички!

# 263
  • Навсякъде и никъде! - така де основно в Русе
  • Мнения: 168
Благодаря LEA, няма проблем с изпита си мисля, а по-скоро дали изобщо преподавателят ще се появи. Миналия месец ей така си се разходих. Пет минути преди началото на изпита, г-на се обадил да каже че няма да дойде. А мен едно ходене там ми стъпва някъде на 50 кинта. Само се моля и този път да не го прихванат лудите, че вече  #2gunfire

Радвам се, че там поне не давам пари за спане, щото спинкам при една състудентка от Свищов и хем си клюкарим по женски и времето лети, хем и спестявам някоя друга пара  Grinning

Най-много обичам сутрин рано като отивам на изпит и таксито минава по Аспаруховия мост, а моренцето е едно равно равно....чак ти иде да го бутнеш с пръстче и да видиш кръговете около него. Леллееееее как се отплеснах.....

Ей, много готини хора са се събрали тука!   bouquet Heart Eyes Hug

# 264
  • Мнения: 329
Слушаи сега следващия път кото минеш покрой морето не му мисли ,а направо се гмурни ,пък този път на изпита тебе да те чакат , а на преподавателя! newsm78
П.С.Внимаваи със гларусите / спасители / по морето да не се отплесниш от изпита !

# 265
  • Мнения: 135
Здравейте момичета

Wish Честито и дано бързо се оправиш, за да подготвиш най-хубавата сватба и да си най-красивата булка

poison avi стискам палци за изпита утре

Имам и 1 въпрос,
понеже нямаше час за моя Доки тази седмица се записах за другата за преглед , да видя всичко ли е ок, дали е много късно,последно лелката ми дойде на 25.07 newsm78

# 266
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Vanesast, не е късно - хем ще се види по-добре плодното сакче Simple Smile

# 267
  • Мнения: 166
Здравейте wavey
ЧПД на Магдаленка  smile3525, желая ти букет от рози и сбъдване на всичките мечти!Животът ти да бъде пълен с радост, да бъде свидна твоята мечта, желая ти прекрасна младост и скоро  EFP
Муцунке  Hug , радвам, че всичко е наред при вас. Сега се наслаждавай на бременността preggo
DjuDjo, добре дошла Hug . Пожелавам ти скоро да се преместиш в отчетните.
Уишче, от вълнението за този хубав ден, няма да имаш време да повръщаш, но дано до тогава да е отминало.
poison_avi, успех на изпита Peace

Момчета знаете ли какъв е нормалния размера на матката, на 5 ден от М?
И дали, яйчниците ще продължат да произвеждат фоликули ако е настъпила бременност?


# 268
  • Мнения: 998
Муцунке, мила леко бременеене ти желая, но от мен да знеш, че като излезе дребното проблемите и притесненията тепърва започват, все си казваш: Ох само веднъж да проходи и всичко ще е по лесно, после ох, само да проговори и ще е по лесно и т.н.  Пра баба ми казваше малки деца малки ядове, големи деца гелеми ядове. Така, че не се притеснявай излишно, а се наслади на месеците, в които си го носиш навсякъде с теб и си мълчи Mr. Green

# 269
  • Мнения: 329
Момичета едно въпросче:как си слага те тези лентички с годините на децата ?Искам и аз такава но незнам от къде и как да я кача?

Общи условия

Активация на акаунт