МЪЖКИ ФАКТОР - спермограма, витамини, съвети - Тема 15

  • 44 153
  • 750
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 39
Здравейте,опериран съм от варикоцеле преди 8 дни,и левият тестис не е мръднал визуално. Същият си е както беше и преди операцията.Някой да сподели мнение?

# 106
  • Мнения: 2 529
Може би още е подут от операцията. Трябва да мине още време преди да се види разликата. Късмет и дано операцията е била успешна!

# 107
  • Мнения: 334
Здравейте искам да попитам нещо и ако може да ме насочите.С настоящият  ми паркньор искаме да имаме бебе,но преди години си е правил изследвания и са му казали ,че има проблем с възпроизводството на сперма.Има ли някой който се е сблъсквал с подобен проблем.Какъв доктор може да посетим за консултация в случая

# 108
  • Мнения: 40
Здравейте искам да попитам нещо и ако може да ме насочите.С настоящият  ми паркньор искаме да имаме бебе,но преди години си е правил изследвания и са му казали ,че има проблем с възпроизводството на сперма.Има ли някой който се е сблъсквал с подобен проблем.Какъв доктор може да посетим за консултация в случая
.    Трябва да отидете на лекар кой се занимава с асистирана репродукция..

# 109
  • Мнения: 56
Здравейте, кои добавки са най-ефективни при олигоаствнотератозооспермия?

# 110
  • Мнения: 5 162
Здравейте, кои добавки са най-ефективни при олигоаствнотератозооспермия?
ВСеки организъм реагира различно на добавките. По-скоро трябва да потърсите причините за лошите резултати и , ако може, да поработите за отстраняването им. Всеки доктор изписва различни добавки.

# 111
  • Мнения: 56
Здравейте, кои добавки са най-ефективни при олигоаствнотератозооспермия?
ВСеки организъм реагира различно на добавките. По-скоро трябва да потърсите причините за лошите резултати и , ако може, да поработите за отстраняването им. Всеки доктор изписва различни добавки.

При нас проблемът е затлъстяване.

# 112
  • Мнения: 5 162
Здравейте, кои добавки са най-ефективни при олигоаствнотератозооспермия?
ВСеки организъм реагира различно на добавките. По-скоро трябва да потърсите причините за лошите резултати и , ако може, да поработите за отстраняването им. Всеки доктор изписва различни добавки.

При нас проблемът е затлъстяване.
ИР има ли? Пие ли метформинов препарат?

# 113
  • Мнения: 56
Здравейте, кои добавки са най-ефективни при олигоаствнотератозооспермия?
ВСеки организъм реагира различно на добавките. По-скоро трябва да потърсите причините за лошите резултати и , ако може, да поработите за отстраняването им. Всеки доктор изписва различни добавки.

При нас проблемът е затлъстяване.
ИР има ли? Пие ли метформинов препарат?

Да, по известно време Метформин, но ние сме в Германия и тук беше голям проблем да му го изпишат. Имал много странични ефекти и т.н.

# 114
  • Мнения: 5 162
Има тук във форума тема за ИР. Без метформин става пак с хранителен режим, но ще е по-бавно . Аз л - ично приемам метфогама вече трети месец и за сега нямам странични ефекти освен свалените килограми. Мога да напиша какви добавки приема ММ - полукс форте, андроситол сашета, оксибио, спимен и тристен.

# 115
  • Мнения: 56
Има тук във форума тема за ИР. Без метформин става пак с хранителен режим, но ще е по-бавно . Аз л - ично приемам метфогама вече трети месец и за сега нямам странични ефекти освен свалените килограми. Мога да напиша какви добавки приема ММ - полукс форте, андроситол сашета, оксибио, спимен и тристен.

Благодаря!

# 116
  • Мнения: 6 592
Щитовидната как е. ТСХто в норма ли е?
Тука минаха няколко момичета с такъв проблем при мъжете си, и като вкараха във норма ТСХ и Ир забременяха естествено.
Ако не се справите в Германия, помислете за една консултация с ендокринолог в бг

# 117
  • Мнения: 399
Здравейте,

Някой от вас пил ли е ПОЛУКС ФОРТЕ капсули * 30 и какво е мнението ви за него. Д-р Кацаров ни го изписа за подобряване на подвижността на сперматозоидите.


# 118
  • Мнения: 710
Здравейте,

Някой от вас пил ли е ПОЛУКС ФОРТЕ капсули * 30 и какво е мнението ви за него. Д-р Кацаров ни го изписа за подобряване на подвижността на сперматозоидите.




ММ също го пие по предписание на д-р Кацаров, вече почти приключи първата опаковка, но за да видим какъв е резултата имаме още 2 + контролно изследване. Иначе и аз писах тук за мнение за продукта, но не получих никакви отзиви.

# 119
  • Мнения: 142


Здравейте, може ли да ми помогнете за разчитането на изследванията на мъжа ми. Ще съм ви благодарна ако ми дадете съвет. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт