Естетични корекции по лице, тяло и т.н. – 35

  • 67 016
  • 743
  •   1
Отговори
# 675
  • Варна
  • Мнения: 3 140
Някой ме пита за устните ми, правени са при д-р Александра Манолова от Алюр клиник, София, тя посещава и Бургас
https://www.facebook.com/allureclinicsofia/
 /благодаря alethea! Heart/. 0.6 Cytosial medium.
Страхотна е д-р Манолова.

Последна редакция: нд, 30 авг 2020, 19:21 от ivka_smile

# 676
  • Мнения: 1 833
За първи път чувам за тази лекарка Йорданова. Нямам познати в София, които да се правят при нея.
За Бургас моите приятелки ходят при д-р Кенолова.

Последна редакция: нд, 30 авг 2020, 22:21 от Marrietta

# 677
  • Мнения: 8 795
Да, разбира се Кенолова също е в Бургас
.
Но аз отзиви за  нея и   естетични процедури нямам .
.

А за въпросната докторка  от Skinconsult съм получила нееднократно и затова ще Се доверя на нея за бустер . Но главно искам и консултация за Ellanse .

Във Варна няма добри специалисти и предпочитам да пътувам до Бургас .

# 678
  • Мнения: 3 611
Страхотна е д-р Манолова.

Извинявайте, но при такива СТРАХОТНИ устни изначално, те знам колко да е заслужил докторът 🤗

Последна редакция: нд, 30 авг 2020, 22:09 от Doro

# 679
  • Варна
  • Мнения: 3 140
Doro, благодаря! Имам хубава форма по принцип, и тя го каза, но д-р Манолова работи много професионално, резултатите са отлични при нея, просто леко подчертахме. Има хора, и 100 обучения да изкарат, не им се получава, а тя си има виждането и ръката.

Последна редакция: нд, 30 авг 2020, 22:43 от ivka_smile

# 680
  • Мнения: 6 743
И аз очаквам Манолова в Бургас за консултация.

# 681
  • Мнения: 1 758
Здравейте, искам да попитам след поставяне на ботокс колко време не е препоръчително да се консумира алкохол, т.к. предстои сватба, на която ще присъствам 🙂. Благодаря предварително! 🙂
Моята докторка не дава една седмица.

# 682
  • Мнения: 231
Искам да питам за процедури за стягане на корем след раждане. Какво неоперативно може да се направи?

# 683
  • Мнения: 3 865
Използва се за регенерация и стягане на кожата. Прогарят се малки точки по кожата, които водят до моментална контракция на колагена както и до активиране на фибропластите да произвеждат нов колаген. Как мислите



https://celebrityskinscottsdale.com/services/plasma-pen/

# 684
  • Мнения: 80
Използва се за регенерация и стягане на кожата. Прогарят се малки точки по кожата, които водят до моментална контракция на колагена както и до активиране на фибропластите да произвеждат нов колаген. Как мислите



https://celebrityskinscottsdale.com/services/plasma-pen/

Това е точно в града,в който живея в Аризона. В Америка тази процедура е много нашумяла и съм чувала доста положителни резултати. Даже една моя бивша колежка си я беше правила и беше очарована. Не съм разпитвала подробно. Като цяло знам че при нас много нашумя.

# 685
  • Варна
  • Мнения: 3 282
Значи наистина са две Манолови. Гергана Манолова е НЕ, Александра Манолова е ДА.
......
Natural chaos споделя доста за тая процедура ➡️https://instagram.com/natural.kaos?igshid=1ozea64rw2qwz
Чудя се колко време се възстановява това нещо, то трябва да не мърдаш никъде,изглежда отвратително 😀

# 686
  • Мнения: 3 865
1 седмица е възстановяването. Може и сам да си купиш уреда и да си го правиш. Според мен действа на принципа на на микрониидлинг, но по-инванзивно, а за ефектът не знам дали е по-добър

# 687
  • Мнения: 1 671

Дами, ползваллили сте от тези  филъри?
Може ли мнение?

# 688
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 455
Това не е да си го правиш сам, изобщо. Едно, че боли много, и е нужно обезболяване (не с кремче), друго, че започва да смъди на очите - и сълзят. Разбира се, зависи каква интензивност е избрана и колко нагъсто са точките - но не правете това сами у дома. Simple Smile

# 689
  • Мнения: 975
Микронидлинга е с игли, а с тези устройства един вид се изгаря кожата, тоест отново има микро травми, които спомагат обновяването ня кожата, ползва си и при баркод бръчки. Аз лично не бих си купила такова устройство, по-скоро в клиника бих правила такова нещо,но всеки си преценява. Възстановяването при хората е различно. Моя позната се възстановява 20 дни от такава процедура, други може и за една седмица вероятно, но го има моментът, ме може да се направи по-силно или по-слабо, взависимост от състоянието или търсеният ефект. Понякога правят по няколко такива процедури и наистина в много клиники се предлага.

Общи условия

Активация на акаунт