Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 62

  • 70 251
  • 753
  •   1
Отговори
# 705
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Точно от тази боя ми изгоря скалпа и после беше гооямото белене на парцали. Не е за всеки.

# 706
  • Мнения: 18 567
Аз съм със себореен дерматит и много проблемен скалп и не ми е правила проблеми.

# 707
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Не знам, щипеше и пареше както едновремешните бои. Но може и да не съм критерий, аз и от Иноа се излющих и ме щипеше, докато чаках с боя на главата.

# 708
  • Мнения: 530
Относно първото,взех да се мажа преди къпане с масло от репей.За сега съм доволна.

# 709
  • на Земята
  • Мнения: 291
Търся крем за лице, в чийто състав има поне едно масло.Гледах Биотен, но май нямат,а ми се искаше да ги пробвам.

# 710
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
А не е ли опция да си добавиш масло в който и да е крем? Аз понякога карам по масло от моринга. Без крем отгоре, но със слънцезащита задължително.

# 711
  • Мнения: 5 832
Единственото, което ми овладява себорейния дерматит е този шампоан
https://images.app.goo.gl/B7WMwSpyFeZFNf3Y7

# 712
  • Мнения: 18 567
Единственото, което ми овладява себорейния дерматит е този шампоан
https://images.app.goo.gl/B7WMwSpyFeZFNf3Y7

Благодаря за споделеното. Аз от години съм с Дюкре,но Келуал ДС ,обаче толкова изсушава краищата,че вече ми се иска да го сменя. Ползвала съм какви ли не шампоани. Ето и от мен идеи за себорея, от малка съм с такива проблеми.
Сега в момента тествам шампоана на Себорал форте. Да видим пък той как ще ми подейства. Дюкре е с мигновен ефект и не оставам без него. Но честно казано ми се иска да намеря и нещо по-бюджетно.
От по-евтините шампоани използвам и съм доволна от цялата серия на Здраве Актив, Себорал форте.
От по-скъпите използвам Юсерин, Дюкре, Клоран розовия. Сменя ли всичко започва отначало.
Пробвала съм и кортикостероидно лечение-ефкта е бърз и моментален, но в бъдещ план положението се влошава и става по-зле. Дерматолога ме посъветва, че е по-добре доживот да се мия със специализирани медицински шампоани, отколкото да ползвам кортикостероидни препарати.
Много хвалят някакъв спрей  Джинджира.
Като бюджетен вариант Себорал форте лосиона си остава незаменим при мен, от години го купувам.

# 713
  • на Земята
  • Мнения: 291
Гита, не знам дали е ок да добавя  към крем, не съм сигурна.

# 714
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
По принцип е ок, но може да отсипеш в малка кутийка от крема и там да смесиш и да видиш как ще е.

# 715
  • Мнения: 5 832
Мис, ползвала съм почти всичко от изброените от теб, но без кой знае какъв ефект, освен Юсерин може би. Да, доста изсушават, но аз слагам маска с шепите и положението се пооправя. Ползвам и други шампоани. Като ми се обостри себореята се мия само с Виши-то. После го ползвам веднъж на 2 измивания, за да поддържам. Но миризмата му ме съсипва, мирише ми на сяра и тази миризма остава до следващото миене.

# 716
  • Мнения: 18 567
Да и аз на всяко миене слагам хидратиращи маски. Аз не мога да сменя. Сменя ли с обикновен шампоан всичко се връща.

# 717
  • Мнения: 6 581
Да препоръчите шампоан за руса коса/руси кичури? Има ли хубави такива продукти от бюджетния клас?

# 718
  • Мнения: 15 356
Да препоръчите шампоан за руса коса/руси кичури? Има ли хубави такива продукти от бюджетния клас?
Моя позната използва на Джон Фрейда,изсветля й косата.На Балеа ползвах за руса коса,но много ми омазняваше косата и отиде за веро.

# 719
  • вкъщи
  • Мнения: 2 462
За матиране на кичури ползваме лилавия Линеа био с дъщеря ми. Много добре действащи не изсушава.

Общи условия

Активация на акаунт