Възножна ли е бременност след отрицателен тест?

  • 356 759
  • 1 068
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 4 053
айде лека бременност,и успех newsm07

# 106
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
ЧЕСТИТО и от мен!!!  bouquet

# 107
  • Мнения: 375
определено си бременна,много късмет!лека и безпроблемна бременност  bouquet

# 108
  • Мнения: 1 098
Теста е супер положителен! Честито! много се радвам за теб! Hug

# 109
  • Мнения: 421
Благодаря ви много! В четвъртък - на 8-ми март Simple Smile съм си запазила час за чечо доктор...за да мога да тропна с крак и да кажа,че съм бременна и то всичко е наред.Със сигурност ще напиша какво е станало! Simple Smile
 
 Още веднъж искам да ви кажа,че сте много ... мили и ми бяхте невероятно нужни!
 Two Hearts Hug    аиде и дано в четвъртиък чичо доктор да потвърди preggo

# 110
  • Мнения: 283
Благодаря ви много! В четвъртък - на 8-ми март Simple Smile съм си запазила час за чечо доктор...за да мога да тропна с крак и да кажа,че съм бременна и то всичко е наред.Със сигурност ще напиша какво е станало! Simple Smile
 
 Още веднъж искам да ви кажа,че сте много ... мили и ми бяхте невероятно нужни!
 Two Hearts Hug    аиде и дано в четвъртиък чичо доктор да потвърди preggo


Стискам ти палци!!! Дано всичко да е наред и да се похвалиш!!! Hug

# 111
  • София
  • Мнения: 628
Ч е с т и т о!!!

# 112
  • Мнения: 49
здравейте момичета аз съм нова тук и тази тема ме вълнува много и ще съм ви благодарна ако някой ми даде съвет със съпруга ми искаме да имаме бебе и правиме опити затова ще ви разкже моята история и ако някоя от вас ми даде съвет ще съм много благодарна,ето и моята история
около 1 седмица след евентоалното зачеване реших да си направя кръвен тест защото имах признаци на бременност казаха ми че е прекалено рано но аз го направих беше отр. #2gunfireно гаденето,болките ниско в корема,гръста и гърдите продължават.след извесно време си направих и тест беше положителен.на другият ден направих нов отр.вече ми закъснява с 8 дни  днес направих нов тест пак е отр.възможно  ли е да съм бременна newsm78
извинете ако съм ви объркала и благодаря предварително за съветите

# 113
  • Мнения: 9 175
Сега си направи кръвен тест и трябва да покаже реален резултат Simple Smile
Успех!

# 114
  • Мнения: 49
а дали да посетя генеколога или още е рано  newsm78

# 115
  • Мнения: 421
    Аз първо да се похвала окончателно - вчера нали бях на доктор и имамее вече първите снимки - в 5г.с съм   Flutter
Звъня на мъжа и му викам - "имаме вече първите снимки "
А той - "Ихии вижда ли се"
          - "Да,усмихнал се е " ха ха ха.Нищо не разбира милия.После като видя само една точица на снимката и се засмя.А аз му казвам да не се смее,защото това са първите снимки на бебо,не трябва да му налага комплекси  Joy
 
   А що се отнася до въпроса ти Мими ... домашните тестове са така - аз го установих със сигурност  Crazy днес няма черта,утре има бледа,после малко по-наситена...след това пак бледичка ...оф ужасТ Simple Smile
Не знам кога чакаш М,но ако питаш мен изчакай да ти закъснее 1-2 дни и със тия симтоми заминавай на лекар.А до тогава все пак се пази...не пий,ако пушиш не пуши...и се храни добре (не прекалено) успех
 

# 116
  • Мнения: 4 053
значи сега можем официално да ти честитим  smile3525

# 117
  • Мнения: 712
Честито, Prosto az!!!! Най-леката бременност и най-хубавото бебе ти желая!   bouquet

# 118
  • Мнения: 421
Heart Eyes  благодаря ви милички... аз...все още не съм напълно веща във форумните истории,но се съм сигурна,че много скоро ще стана Simple Smile   bouquet  bouquet  bouquet Hug

# 119
  • Мнения: 283
ProstoAz, честитоооооо и от мен!!! Лека и безпроблемна бременност, изпълнена само с приятни емоции и преживявание!! Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт