НОЕМВРИйчета 2❤️2❤️ - Тема 4

  • 33 618
  • 730
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 155
И аз съм с предна. Усещам ги по няколко пъти на ден, не е постоянно. До миналата седмица сутрин бяха по-активни, но май вече спят повече, а и им е по-тясно Wink

# 91
  • София
  • Мнения: 7 547
Аз съм с две предни плаценти. Не ги усещам непрекъснато, само от време на време.

Преди 21гс нищо не усещах.

# 92
  • Мнения: 1 019
Диди,

Благодаря за линка - тъкмо си мислех да почвам да се образовам Simple Smile Виждам, че и вечната класика на д-р Спок присъства - свекърва ми се кълне в нея и ще се зарадва много ако разбере, че съм я изчела Simple Smile. Чувала съм, че е много добра най-вече в раздела за детските болести, настинки, неразположения и т.н.

# 93
  • Мнения: 3 049
И аз също съм така - с предна плацента и рядко усещам, а и от утре започвам 19 г.с. Предната бременност дори след 20 г.с. започнаха и бяха основно вечер като легна.

# 94
  • Мнения: 2 484
При мен не се отваря файла. Явно ми липсва някаква програма на телефона.
Книгата на д-р.Спок е доста дебела ,тя е по-скоро да я имаш и при необходимост да се консултираш с нея, за различен проблем....
Имах една забавна книга за бащи.Трябва да в открия и сканирам да се запази с годините.Уникално забавна е .

# 95
  • Тук... някъде
  • Мнения: 933
Аз съм с висока предна плацента и от около седмица усещам бебка, но много рядко,може би веднъж на ден и съвсем нежно и леко, даже в началото не осъзнавах че е тя, а мислех че някакво нервче потрепва. На ФМ ми казаха, че като стане поне 400гр ще я усещам. Баща й я подслушва редовно вечер и ме информира дали спи или играе 😄

# 96
  • Мнения: 607
Благодаря за линка Диди ❤️ аз усещам бебчо по различно време когато се обърне. Сутрин и вечер раздава ритници, както бях казала преди, най-силно след като пия течности. Не е много активно, но вчера с моя си говорихме нещо и той изпсува за нещо и бебето започна да рита доста силно чак бих казала, че ме заболя. 😂😂

# 97
  • София
  • Мнения: 2 515
Ще ви снимам после корицата на една книга, която приятелка ми донесе вчера. Много интересна ми се стори на първо четене, ама и ми е по интересите. После ще видя и тези в папката да изтегля, Много благодаря за усилието!

Аз днес бях на ФМ. Доволна съм като цяло, всичко с бебетата е наред, потвърди се че са две момичета все още Simple Smile Бях обаче при друга, не при тази, при която обикновено ходя на фм. Доцентка много добра, аг-то ми като чу че ще съм при нея, ахна, верно подробем преглед, ама аз обичам по-отпуснати хора, тя беше много обрана.
Препоръча ми да направя ехокардиография след две седмици и пак фм края на август. Ще говоря и с аг-то.

И да се движа повече хехе
В петък ще ходя и при моята аг, за болничен най-малкото, сигурно и тя ще иска да види девойките. Аз рядко ги усещам, явно заради преднатаплацента. Предимно под формата на побутване и стягане.

# 98
  • Варна
  • Мнения: 1 479
23 седмица, 500 грама младеж, предна плацента - усещам го слабо по няколко пъти на ден, но недостатъчно, че и таткото да усети (макар че успя 1-2 пъти).

Понякога на ехографа ясно се вижда как дивее и рита, а аз - нищо. Grinning Даже АГ-то ми се чуди и пита "Сега това не го ли усещаш?". Значи, смятайте, че когато все пак засека някакво движение за какво дивеене трябва да става въпрос. Grinning

# 99
  • Мнения: 868
Розии, женско царство вкъщи с три момиченца 🌸🌸 Сбъдната мечта 🥰
Аз моята бебка я усещам много силно напоследък, шутове ли се , краче ли е , глава ли е 😁 Със задна плацента съм и я усещам от 15 г.с
Вчера бях на преглед, 500 гр я измериха, ме че вярвам много на тези грамажи, но за ориентир ..
Добре си качваме и двете, аз съм станала 59 кг вече 🧐
Всеки ден ям извара, котидж, скир, месо и мисля след 2 седмици да си пусна пак белтъка да видя има ли подобрение.
Книгата на д-р Спок си я свалих почти веднага като разбрах,че съм бременна, но на мен не ми допада особено, вижда ми се малко остаряла.

# 100
  • Мнения: 3 049
Книгата на доктор Спок я имам в книжен вариант, но така и не я прочетох цялата. Изглеждаше ми, че е велик труд, но като попрочетох не оправда съвсем очакванията ми.
Не успях да намеря книга, която да е структурирана по начино, по който аз искам. Отглеждам по усет, без книги.

# 101
  • София
  • Мнения: 7 547
На д-р Спок му е минало времето. И аз я четох и това ми беше извода.
От неговото време до днес вижданията са се променили.

Последна редакция: ср, 08 юли 2020, 23:33 от delisardeli

# 102
  • София
  • Мнения: 114
Аз усещам бебка доста активно, особено вечер, по това време. През деня от време на време, 22г.с съм вече. Не знам откога трябва да се следи специално за това...

# 103
  • София
  • Мнения: 1 791
От 26 г.с. нататък

# 104
  • Мнения: 139
Момичета,
От два дни имам почти постоянни несилни тип менструални болки. Звъннах на док, но не можеше да говори. Имате ли подобни? Почнах но шпа 3х2.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт