Лидл 142 - Горещо августовско пазаруване

  • 94 654
  • 1 973
  •   1
Отговори
# 1 890
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 733
Ха, ха... От витрината на тяхната пекарна са питките (Била). Много са пухкави и меки. Семената не падат и се гризкат идеално, без да се ронят. Разрязах лесно и без усилия. Вътре има малко тестена част, но е минимална и за 0,59 лв е идеална! На етикета пише 0,120 гр. И преди съм си ги купувала, топ са! Stuck Out Tongue Winking Eye Само слагам парче кашкавал вътре и затоплям за 15-20 сек в микровълновата. Ям и рева. Smile Но са по-големи от тези на Лидл, поне 15 см е диаметъра им.
Иначе си чукнах бургера с дъното на чаша да го изтъня леко, но пак първите хапки ми бяха само с хляб. Не че е минус това де...



Опаковани бяха по една, понеже заради ИП се коментираше...

# 1 891
  • Мнения: 1 914
Tакова е това мляко, не е като кравето. Бор-чвор го правят да е гъсто, но не ми се мисли как.

Бор чвор са пълен фейк и химия.
В служебния хладилник има една кофичка и все се каня да я снимам, че е на повече от година и изобщо не се е надула капачката й.

# 1 892
  • Мнения: 69 359
Аз за синковеца търся..той е по бургерите. Днес са точили една кюфте с баба му с точилката...да го изтънят. Ползват лидълските незамразени питки иначе...
Благодаря за инфото за Била...☺

# 1 893
  • Мнения: 11 830
Ходих днес за айсберг и разни други обичайни неща, взех и ловджийски наденички, също 4 кокосови ореха, намалени на по 0,99 ст. Купих заради вас и от коментираните течни сапуни череша и боровинка (но на касовата бележка пише плодове и круша!? Simple Smile), не съм ги пробвала, само ги душнах вкъщи и май черешата повече ми допадна. Като ги пуснахте тук, много симпатични ми се видяха, фотогенични са явно, обаче на живо никак не ме впечатлиха като опаковка, все пак взех, но може би ще отидат при майка ми. Не купувам и от другите течни сапуни за ръце по принцип, от много години ползваме за целта бебешки измивни продукти (предимно Babylove от DM) - и в кухнята, и в баните.

Импулсивно купих електрическа месомелачка (89,99 лв.) за родителите ми, моля, кажете заслужава ли си, ще им върши ли работа и за лютеница, луканки и др. подобни дейности или да я върна и да търся по-висок клас и мощност? Май ги бяха пуснали началото на август, но тогава не се сещам да сте ги коментирали. Имаше доста бройки в нашия магазин, което не знам как да тълкувам.. Благодаря!

# 1 894
  • Мнения: 1 988
Тази вечер напазарувах хубаво. Взех от големия пакет сьомга. Вкъщи го нарязах на порции, които прибрах във фризера, тъй вчера ядохме бакалярос от Билла. Сьомгата няма кости и изглежда добре.  Утре ще си пием кафето с кантучини Simple Smile. Малките палачинки са супер вкусни. Добре че взех 2 пакета.
Исках да купя гофретник, но нямаше.
Да се оплача. Бях оставила една неотворена голяма консервна кутия от сиренето Мелбона извън хладилника. Капакът и дъното бяха надути и като отворих излезе пяна, а сиренето беше кисело.

# 1 895
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 733
И за да завършим вечерта...



Миналата седмица изпих това пенливо бяло вино, но бях толкова уморена и като ме удари през кръста. За час направо бях парцал. Толкова бързо не се бях напивала никога. Розето още не съм го отворила... Страх ме е. Grinning

# 1 896
  • Мнения: 28 109
Аз ги деля на две тези кенчета- или изпивам втората половина по-късно, или споделям с някой. Blush И сега отлежават 2 броя в хладилника и чакат ред Grinning

# 1 897
  • София
  • Мнения: 16 254

Импулсивно купих електрическа месомелачка (89,99 лв.) за родителите ми, моля, кажете заслужава ли си, ще им върши ли работа и за лютеница, луканки и др. подобни дейности или да я върна и да търся по-висок клас и мощност?
 
За мене си заслужава ако си правят луканки и лютеници, ако мелят кайма в къщи. За всеки случай пази касовата бележка и опаковката, ако не са доволни да я върнете.
Аз нямам такова чудо, мислех, че не ми е необходимо. Но Скъпия реши да си прави люто с чушки и домати. Пече, бели, изварява и за смилането взе такава машинка от племенника си. За 5 мин. смля всичко по рецептата. После и аз се възползвах - имах консервни домати и 5 кг. ги смля за кратко време.
Тази седмица и в брошурата на Кауфланд има подобна машинка за 55 лв.  Днес бях в магазина и реших да си купя. Да, ама не - разграбили ги още сутринта.

# 1 898
  • Мнения: 2 004
Мен ме яд, че този сладолед с бадемите, но с бял шоколад, не е намален.
Взех от онзи, който е като десертчета с кокос, но нещо не ме грабна.

# 1 899
  • Мнения: 1 988
Лимоновият чийзкейк е прекрасен.

# 1 900
  • Мнения: 10 545
Като сме на тема десерт - диня с малко семки взел ММ от Лидл - сладка е.

# 1 901
  • Мнения: 35 202
Вчера си гледах бележките, които регистрирах за играта...да питам. Практика ли е маркирането на продукти от по 1-2 лева, че вчера в две бележки имам такова начисления, без да съм купувала съответните неща? Нямам навик да гледам бележката докато съм в магазина, но ме дразни това. Купила съм ботуши на детето от разпродажбата за 10 лв. Пише " артикул 10 лв" и веднага отдолу " артикул 1 лв"( все едно съм купила нещо от разпродажбата за 1 лв). Ми,, не съм!
На следващата бележка имам начислени печени фъстъци от лев и 20 или нещо подобно. Никога не съм купувала такива. Дори не им знам вкуса.
Вярно, левчета са ама.. дразни ме това.

# 1 902
  • Мнения: 6 524
Пийк, отиди с бележката, ще ти върнат парите.
От известно време има някакъв бъг в системата. Така например- клиент с последно касиран артикул уиски, приключвам сметката, плаща и довиждане. Да, обаче, започвам следващият клиент и при първи маркиран негов артикул, примерно айсберг, ми излиза уискито от предния клиент. Докато се усетим какво става, доста неприятности. И за вас, и за нас.
Явно колегата не е видял.

# 1 903
  • Мнения: 35 202
И аз не съм видяла , защото нямам навик, както казах.
Бележките са стари,. Няма как да докажа, че не съм си купила фъстъци Wink

# 1 904
  • Мнения: 10 214
Долче, ето ги:
https://www.lidl.bg/bg/p/nasladi-se-na-zhivota-po-grcki/yogurt/p42563
Никакви къпини, ами желе с една семчица от къпина в него. 😡

Утре отзив за бугацата с лешников крем, изпечена е и чака сутрешното кафе. Дано не е прекалено сладка, ще я комбинирам с много горчиво кафе за всеки случай. 😬

Общи условия

Активация на акаунт