Време е за ИКЕА! - Тема 31

  • 35 196
  • 763
  •   1
Отговори
# 690
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 851
Когато поръчвате онлайн и изберете опция до център за поръчки, нали трябва да се плати с карта или по банка. След плащане получавате ли някакъв имейл, обаждане, че всичко е окей?

# 691
  • Мнения: 22 867
Аз нищо не получих. От вивре веднага ми идва потвърждение на мейла, че е одобрена транзакцията, от Икеа нищо нямах. Но си получих поръчката.

# 692
  • Мнения: 1 401
Здравейте!
В Икеа US вече са пуснали коледни артикули:

https://www.ikea.com/us/en/search/products/?q=Vinter

И да попитам - някой има ли впечатление от детско легло KRITTER?

https://www.ikea.bg/products/baby-children/children-3-7/children … na-ramka/69185435

# 693
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 851
Благодаря, lambrex.  А кога ти начислиха точките от покупката в картата?

# 694
  • Sofia
  • Мнения: 15 687
Момичета, само да ви питам – в IKEA действително ли всички стоки, закупени на място, от магазина в София, могат да бъдат върнати в определен срок? Без да са ползвани, разбира се. Интересувам се конкретно от офис столовете им.

# 695
  • Мнения: 69 368
Да..но май дават ваучер. Не пари.

Виж в общите условия..там беше описано точно.

# 696
  • Мнения: 5 173
Ако са разпечатани дават ваучер, ако са с фабричната опаковка, непокътнати връщат парите

# 697
  • Sofia
  • Мнения: 15 687
Да, няма да разпечатвам стоката, защото предпочитам да ми върнат сумата, ако се наложи.

Благодаря ви за насоките! Simple Smile

Последна редакция: нд, 18 окт 2020, 11:44 от Blаck Cat

# 698
  • тук-там
  • Мнения: 4 276
Каква е тази статична парола... при плащането с карта?
За първи път ми се "пада" такова плащане - досега само с паролата от СМС.... Много модерни в ИКЕА...

# 699
  • Мнения: 9 821
Това по-скоро ми звучи като някакво нововъведение на банката ти. По принцип и аз съм си задала навремето 4-цифрен код в банката, който ми го иска за някои операции. Онлайн плащането не е сред тях, но при теб може за този код да става въпрос.

# 700
  • Мнения: 797
Да, няма да разпечатвам стоката, защото предпочитам да ми върнат сумата, ако се наложи.



Ти тъй или иначе ще я разпечаташ- ако е стол- защото трябва да го сглобиш.

# 701
  • Пловдив
  • Мнения: 3 597
Каква е тази статична парола... при плащането с карта?
За първи път ми се "пада" такова плащане - досега само с паролата от СМС.... Много модерни в ИКЕА...
От банката е.
Вече имам статична и динамична парола.
Статичната я задаваш чрез попълване на формуляр през интернет, динамичната я изпращат при онлайн плащане като СМС.
За да се случи плащането се въвеждат и двете.
В ОББ съм аз.

# 702
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 125
Аз се чудя как може да са толкова различни политиките им в различните държави. Тук, в Англия, азз спокойно си връщам не само разопаковани и даже използвани неща и си ми връщат парите веднага. За някой дребни неща си имат и допълнително на склад. Счупи ми се едната ламела на леглото, отидох със счупената и без бележка веднага ми дадоха друга. Миналата седмица върнах едно рафтче за банята купено юни, нямах бележка,  намери ме по фамили картата и ми върнаха парите.

# 703
  • Мнения: 69 368
Да, няма да разпечатвам стоката, защото предпочитам да ми върнат сумата, ако се наложи.

Благодаря ви за насоките! Simple Smile

Ето да си прочетеш все пак
https://www.ikea.bg/customer-support/return-policy/

# 704
  • Мнения: 22 867
Благодаря, lambrex.  А кога ти начислиха точките от покупката в картата?

Късно отговарям, но сега се прибрахме. Различно ги начисляват, за някаква поръчка доста време мина, докато ги видях, на поръчка от 19/9 след дни, точно не мога да кажа, но бързо, може би ден-два или три най-много, а за последната ми поръчка от 25/9, похвалих се вече в темата, още не я бях получила от офиса на Интерлогистика и точките бяха излязли в акаунта ми. Та явно.....както им дойде, въпреки че, според мен, би трябвало някакъв срок да си има определен.

Общи условия

Активация на акаунт