За тези, които четат любовни романи № 37

  • 56 775
  • 745
  •   1
Отговори
# 75
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 925
Благодаря!
Да, видях, че са две отделни серии и само това е издадено на български. Просто исках да се уверя в номерацията им.
Точно заради  "Женени до понеделник" се чудех дали да я почвам, или първо "Годеница до петък"  да чета.
Само две книги от авторката нямам.

Яна, он лайн ли ги намери? Или ги купи?

# 76
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 933
"Женени до понеделник" я имам на хартия, купих си я и си я взех, когато се прибрахме за отпуска. А "Годеница до петък" я има онлайн.

# 77
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 925
Мерси, значи ще се разтърся и аз он лайн. Чудих се дали да си ги купувам и се отказах

# 78
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 933
От тази серия онлайн ги има "Съпруга до сряда" и "Годеница до петък".
От другата - "Не точно среща".

# 79
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 925
Ясно, мерси Simple Smile Намерих Не точно среща и Съпруга до сряда Simple Smile Годеница до петък ще я издирвам

# 80
  • Варна
  • Мнения: 2 392
Споделеният апартамент  на мен ми хареса. Много се смях на срещата на главните Smirk

# 81
  • Мнения: 559
Здравейте, прочетох каквото открих на Силвия Дей, Кристина Лорен, Мегън Марч, както и 50 нюанса, дайте идея сега какво 🙄😊да не е исторически

# 82
  • Мнения: 738
като гледам кои автори си чела... Алита Ромиг поредицата Изневяра е като за теб

# 83
  • София
  • Мнения: 30 280
И Джоди Елън Малпас- "Този мъж" е подобна на изброените. "Правилата на милиардера" също.

# 84
  • близо под тепетата
  • Мнения: 669
Аз съм на средата точно. Не е върхът, но ще я довърша. Има някаква химия между главните,но струват ми се някак пресилени нещата между тях, обаче става за четене поне до тук Blush главната уж е някаква затворена, притеснява се от външността си, но не се дава на главния... не знам, не ми харесва как са изградени образите засега. Крадецът на целувки е по-добра според мен (аз всички на Л.Дж.Шен сравнявам с нея Grin )
А Споделеният апартамент на мен изобщо не ми хареса, но я дочетох. Много бавно се развиваше действието, не усетих химията между двамата главни герои, много описателна ми беше Confused

# 85
  • Мнения: 1 539
Здравейте!
Благодаря за всички споделени мнения и линкове за книги! И аз обичам да чета любовни романи. Обичам и други жанрове- криминални,фентъзи,тийн книги също, но независимо от жанра обичам да има в сюжета вплетена любовна история. Някак си присъствието на това чувство обогатява историята, ако пък е добре написана остава дълго в сърцето.
Обичам забавните отношения между героите, леката караница, сблъск на характери, променящи и развиващи се герои. Обичам книги с магьосници, елфи, жени войни, смели и добри мъже, с призраци и пътуване във времето....Въобще с най-разнообразни сюжети.
Тази година заради извънредното положение доста книги прочетох, чета както на хартия, така и на лаптопа.Ето някои от моите романтични фаворити за тази година.
“Сол при солта“-Рута Сепетис  
“Фонтани на мълчанието"-Рута Сепетис
"Споделеният  апартамент"-Бет О Лиъри
“Среща под звездите"-Джо Томас
"Музиката на сърцето"-Ейми Хармън
"Хюга ваканция"-Роузи Блейк
“Шато край реката"- Клое Дювал
“Парфюмеристката от Милано"-Хедър Уеб, Хейзъл Гейнър
“Малкото хотелче на име "Коледа"-Колийн Райт
"Гневът и зората"-Рене Ахиде
“Всичко започна на Коледа"-Джени Хейл
Сега чета  "Някой бди над теб"-Джудит Макнот. Това е първата ми среща с авторката. Преди това четох една книга на Агата Кристи и си избрах нещичко с крими елемент.

# 86
  • Бургас
  • Мнения: 5 944

Сега чета  "Някой бди над теб"-Джудит Макнот. Това е първата ми среща с авторката.
Авторката определено си заслужава отделеното време.

# 87
  • Варна
  • Мнения: 2 392
Здравейте, прочетох каквото открих на Силвия Дей, Кристина Лорен, Мегън Марч, както и 50 нюанса, дайте идея сега какво 🙄😊да не е исторически
"Шефът" и "Егоцентрик" на Ви Кийланд и определено мисля, че ще ти хареса вече споменатата Алита Ромиг поредицата "Изневяра". "Крадецът на целувки" на Л. Дж. Шен.

# 88
  • Мнения: 161
Сега чета  "Някой бди над теб"-Джудит Макнот. Това е първата ми среща с авторката.
[/quote]Авторката определено си заслужава отделеното време.
[/quote]
Напълно съгласна 💞💕💗Една от любимите ми 🤍

# 89
  • Мнения: 236
Момичета, някой знае ли кога ще издадат и другите две части от поредицата на Шен All Saints High?
YanaDG на мен първата книга - Красиво безразсъдство ми хареса. Е на моменти е тегава, но сюжетът не те пуска, не е предсказуем до финала. Е накрая малко се разбозява...

Общи условия

Активация на акаунт