💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 2 /08.09. - 13.09.2020/

  • 69 802
  • 1 217
  •   1
Отговори
# 1 140
  • Мнения: 9 494
Аз съм правила 145 кг полу клек във върхова спортна форма на професионален спортист. Елена искам пред мен да клекне със 160.

Тия колумбийките са машини! Нашия каст е...

# 1 141
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 290
То каквато наградата, такъв и каста. Намалили на половина. Само в България може да се случи. С трици маймуни ловят. Да рискуваш трайно увреждане с тия тежки игри и накрая да ти дадат едни 80 бона, щото след данъка сигурно и толкова няма да има.🤦🏼♀

Последна редакция: сб, 12 сеп 2020, 15:52 от Pupitka

# 1 142
  • Мнения: 4 708
На мен участниците са ми интересни и без да са особено силни. Ако искам истинско спортно състезание с наистина подготвени участници, има достатъчно спортни канали.

Дори така ми е по-забавно, защото често състезанията протичат по трудно предвидим начин. Е, някои се поизмъчват, други се контузват, но те са си решили да се включат, едва ли някой насила ги е карал да се запишат за този формат.

По-интересното ми е, че Елена, която се занимавала с лека атлетика и вдигала не знам си колко, изобщо не ми се стори нито толкова бърза, нито толкова силна, докато една Мая, която твърди, че само ходи на разходки, показва много по-голяма двигателна култура, координация и сила.

# 1 143
  • Мнения: 3 313
Тъй като не можах да гледам вчера, го гледах преди малко .. Еми може ли такава игра? То се виждаше, че Елена няма шанс. И каква е тази преднина 1 минута?
Много ме дразнят мъжете на Ловците, и това постоянно натякване, че да се номинират мъжете не е правилно., Еми като сте толкова добри и толкова силни, защо се притесняват.. За какво са отишли там, да гонят жените, а те да стоят като защитени и никой не може да ги номинира.. Супер много ми напомня на миналия сезон, когато имаше обидени "мъже" заради номинация.
+ за сега харесвам Вайс..надявам се да не се окаже като повечето мъже, в това предаване.

От тийзъра за следващия епизод, водещата каза, че двете имат шанс да поправят счупеното, и там нещо за миналото. Дали не става въпрос за сестрите? Хмм..  Не знам дали се е коментирало, ако е се извинявам, но не съм изчела последните 10-12 стр. все още.
Също, сякаш показаха Елена в тийзъра.. Дали са объркали или може би ще покажат нещо преди напускането?

Последна редакция: сб, 12 сеп 2020, 16:24 от DebSs

# 1 144
  • Мнения: 9 700
Тия колумбийките са машини! Нашия каст е...

Каста ни е за ШООЛ. Не за сериозно спортно състезание.
Такива са ни продуцентите на проекта. Това умеят да правят. Като приказката - колкото и пъти да го сглобявам този хладилник, винаги калашник се получава накрая Simple Smile

Последна редакция: сб, 12 сеп 2020, 16:05 от Bengun

# 1 145
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Търсенето определя предлагането. Естествено, че ще има бигбрадърски моменти, след като публиката иска това. Видяхте какво се случи в темата след две повявания на потребителка с "вътрешна" информация /според мен е една от участничките/ - молби за информация на лични съобщения, на подробности, коментари за сестри и т. н. Та и клюки от тази тема се изнасят. Така че и това ще ни се налага да гледаме.

Последна редакция: сб, 12 сеп 2020, 16:58 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬 🙈🙉🙊

# 1 146
  • Sofia
  • Мнения: 1 939
Е то любопитството няма нищо общо с каста.
Аз пък не разбрах защо ми заметоха вчера поста.Попитах потребителката дали знае кой печели,като изрично написах да не го публикува.Едно “да” или “не” щеше да е достатъчно.
Не,че ми е толкова важно дали са ме замели,ама пък и нищо нередно не виждам във въпроса ми.
Може би,защото после следваше цяла страница с молба за ЛС,което наистина си е неприятно.

Още не съм гледала вчерашния епизод.
В следващия само сестрите ли ще разкриват,или и гаджетата?

# 1 147
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Е то любопитството няма нищо общо с каста.


Разбира се. Изобщо не става въпрос за каста в случая. Както и да е.




Отбор юнаци





Сюзън





# 1 148
  • Sofia
  • Мнения: 1 939
Е то любопитството няма нищо общо с каста.


Разбира се. Изобщо не става въпрос за каста в случая. Както и да е.

Понеже  преди това ставаше въпрос за каста,явно аз съм навързала грешно нещата    Peace Hug

# 1 149
  • Мнения: 3 313
Ако двете сестри са скарани, интересно как и двете случайно са решили да участват в предаването.

# 1 150
  • Мнения: 6 496
Само да уточним, че колумбийките в клипа са сезон "Свръх хора". Най-добрите от сезоните, подборка.
Бях гледала клипчета от нормалните игри, има си кифли и лигли, че и нежни момци.
Стана ясно, че не е чисто спортен формат. Който се подлъга първи сезон...изгоря, видяхме.

# 1 151
  • София
  • Мнения: 62 595
Този отбор юнаци се е снимал като юнаците на квартала. Можело е малко като Шварценегер да докарат чупките или поне като австралийски ръгбисти.

# 1 152
  • Мнения: X
Тоя Чудомир влезе ли в играта?

# 1 153
  • Испания
  • Мнения: 37 503
avi10, няма проблем.

Този отбор юнаци се е снимал като юнаците на квартала. Можело е малко като Шварценегер да докарат чупките или поне като австралийски ръгбисти.

Ако ги бяха направили чупките, тогава пък щеше да има коментари: "Тея пък какво се правят на Шварцерегер/австралийски ръгбисти!". Угод няма никога.

Тоя Чудомир влезе ли в играта?

Не.

# 1 154
  • София
  • Мнения: 62 595
Поне щяха да изглеждат по-интелигентно.

Общи условия

Активация на акаунт