Питайте ме! Тренирам. Въпроси с бърза обратна връзка

  • 51 425
  • 899
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 12 473
Angel_wing ,да се преместя ли на работа в друг град или ще е грешка?
Преместете се.

# 706
  • Мнения: 775
Ако може и аз да попитам за здравето... преди известно време ми излезе някакво образувание в гърлото, прилича на плоска пъпка, отидох при личния, каза че не знае какво е, но ми изписа трахизан и стрепсилс, от които няма никакъв ефект. Ще трябва да ида и на уши, нос и гърло, защото това нещо си седи. Въпроса ми е, дали е нещо притеснително ? Благодаря ви много.

# 707
  • Мнения: 12 473
Ако може и аз да попитам за здравето... преди известно време ми излезе някакво образувание в гърлото, прилича на плоска пъпка, отидох при личния, каза че не знае какво е, но ми изписа трахизан и стрепсилс, от които няма никакъв ефект. Ще трябва да ида и на уши, нос и гърло, защото това нещо си седи. Въпроса ми е, дали е нещо притеснително ? Благодаря ви много.
Не, не е притеснително. Тип афта е.
Пийте сутрин вода с много лимон и ще имате подобрение.

# 708
  • Мнения: 775
Благодаря много ! 🤗

# 709
  • При децата ми
  • Мнения: 6 202
Вчера си отиде човек с когото имах връзка...DisappointedSob От какво?

# 710
  • Мнения: 12 473
Отвращение и непоносимост..

# 711
  • При децата ми
  • Мнения: 6 202
Sob
Отвращение и непоносимост..

Ейнджъл, това към мен ли е?! Той почина, това имах предвид...::sad:sob:Sob Господи, какъв е този отговор...?!

# 712
  • Мнения: 12 473
Към “Света” най-общо. Или към ситуация, която дълго време не е можел да понесе. Душата  му затова си е избрала да си отиде. (Това е отговора, медицинската причина вероятно е съвсем различна)

Последна редакция: нд, 27 юни 2021, 16:35 от Angel_wing

# 713
  • Мнения: X
А ли е моят човек ,ще създадем ли семейство?

# 714
  • Мнения: 2
Здравейте, бих искала да задам въпрос за работа, искам да сменя настоящата, много е важно за мен, имам две възможности, но все още нищо не е сигурно, дали ще започна нова работа или ще остана на старата? Предварително благодаря!

# 715
  • Мнения: 566
Здравейте, ако някой желае да отговори, имам следният въпрос - мъжът, с когото имам връзка от година и половина иска да заживеем заедно. Аз обаче, тъкмо реших, че той не е моят човек и взех решение да прекратя отношенията. Да пробвам ли, или да прекъсна връзката.

# 716
  • При децата ми
  • Мнения: 6 202
Към “Света” най-общо. Или към ситуация, която дълго време не е можел да понесе. Душата  му затова си е избрала да си отиде. (Това е отговора, медицинската причина вероятно е съвсем различна)

За медицинската причина питах аз.

# 717
  • Пловдив
  • Мнения: 1 940
Angel_wing – Аз ако мога да попитам за сина ми .
Преди една година си дойде от чужбина и съм много щастлива !
Сега отново се е запътил  навън в друга държава .
Дали ще е добре  или да го разобеждавам да си стои тук в БГ ?
Много ще съм благодарна на отговор !

# 718
  • Мнения: 12 473
Angel_wing – Аз ако мога да попитам за сина ми .
Преди една година си дойде от чужбина и съм много щастлива !
Сега отново се е запътил  навън в друга държава .
Дали ще е добре  или да го разобеждавам да си стои тук в БГ ?
Много ще съм благодарна на отговор !
Нещо ще се случи.. по-скоро самият той ще се откаже или ще се върне много бързо. Ако можете - разубедете го.

# 719
  • Мнения: X
Angel_wing, ще съм изключително благодарна за насока и аз! Имаме консултантска фирма за проекти в областта на културата и изкуствата, но в момента е изключително трудно. Очакваме резултати по три проекта и започваме нови. Но... Започвам да се отчайвам... Тъй като финансите ни в резерв намаляват, а последните ни проекти не бяха одобрени 😞... Ще се стабилизират ли нещата с бизнеса ни? Или да търсим други варианти за бизнес (никак не ми се иска... правя го с огромно желание и удоволствие)?

Общи условия

Активация на акаунт