Мъж Козирог - 3

  • 29 663
  • 607
  •   1
Отговори
# 570
  • София
  • Мнения: 38 912
Ние си имахме връзка. Смело мога да заявя, че съм най-престижната жена в последните му години. Абе въобще ми е ясен, ама пусто сърце...

# 571
  • Мнения: 37

Странни най общо казано, приятелски с някакъв еротичен  привкус, но никога не сме имали интимни отношения.
[/quote]


 Козирога би демонстрирал, ако има истински интерес. Мое мнение.

# 572
  • Мнения: 260
Козирозите не се връщат ако сте ги разочаровали и накарали да се чувстват предадени.Не вярват във вторите възможности..Освен това обикновено се чувстват несигурни по отношение на собствената си стойност и им е важно да усетят,че другия човек държи на тях.Ако ви мълчат..е възможно да мислят за вас,но рядко ще направят първата крачка...Това е женски знак/астрологично/ и често е пасивен в отношенията..Понякога е добре жената да прояви активност..

# 573
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 353
Това е женски знак/астрологично/ и често е пасивен в отношенията.
Че е пасивен - пасивен е. Това идва поради страха от отхвърляне. Ама защо да е женски в астрологичен план?

Последна редакция: пн, 20 май 2024, 23:27 от Алегриq

# 574
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 921
Те щото Козирозите са много склонни да оставят друг да е активния 😁 Евентуално само, ако ги мързи или нещо не им е на сърце, биха оставили друг да го движи. Което не значи, че ще му гласуват доверие и няма да му намират кусури и да му бият инатлива контра.

# 575
  • София
  • Мнения: 38 912
Хич не са пасивни. Аз затова ги харесвам. Като съм имала връзки с Козирог /две сериозни/ винаги са ме търсили, канили и всичко както си трябва.
Но /сега се сетих/ и в двата случая, баш след около година, когато трябваше съвсем да станат сериозни нещата, отстъпиха.

# 576
  • Мнения: 941
Прогнозите никак не са добри май.
Нямам идея и дали чисто астрологично си пасваме,уж сме земни зодии, но знае ли човек.

# 577
  • Мнения: 260
Ако имате връзка с Козирог и сте се скарали,и си мълчите...е добре вие първи да направите крачка напред-това имах предвид.Луната не случайно е в падение в Козирог.Емоциите ги има,но се държат под контрол и изразяването им е блокирано.Външно човек изглежда студен и резервиран,но всъщност е много раним и чувствителен.
Иначе в астрологията знаците се делят на женски и мъжки..Земните и водните знаци са женските,огнените и въздушните са мъжките.

# 578
  • Мнения: 18 380
Я да влезна да си кажа мнението, защото имам приятел от зодията и му знам и кътните зъбки (всичко си казва на другарчетата). Laughing
Първо, има списък с изисквания. Високи изисквания. Не може ли да чекне всичко по списъка, не става. Ама разбирали се прекрасно, ама тя чаровна. Дрън - дрън. Ще се закача колкото си иска, но среща или връзка няма да има (той френдът е и доста задръстен, даже и за секс няма да скокне, друг може и да стигне до секс, но нататък надали). Обратно, ако покривате всичко по списъка, имате шанс за връзка дори да не го привличате колкото другите, дето  не покриват точките от списъка.
Абе акцентирам ви върху списъка. JoySunglasses Но вие не знаете какво пише в него. Приятелите му знаят (и го майтапят за това). Разберете го и сте наясно.

# 579
  • София
  • Мнения: 1 632
С една дума всичко да е както те искат, друго не признават.

# 580
  • Мнения: 7 535
С една дума всичко да е както те искат, друго не признават.
Всъщност не са ли повечето хора така?

# 581
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 921
Повечето хора не ходят по срещи с чек лист от кусурнайсет изисквания, склонни са на компромиси и все пак гледат на отсрещния като сбор от качества + да има все пак чувства. А не, ако покриеш 99 от 100, а на 1 - не
...и хайде хикса. Joy Идеални хора няма. Т.е. самите те не са идеални, че да го изискват от другите.

Но все пак Козирозите са практична зодия, вкл. и в избора на жена. То си е вид сделка за тях и не трябва да се минат 😁

# 582
  • Мнения: 18 380
Над... години - айде хикса.
Има деца - айде хикса.
Над... кг. - хикса.
Кредити, задлъжнялост - хикса.
Образование... Заплата...
Простичко е, ако си Козирог. Ама той си е доволен от системата. Grinning

# 583
  • Мнения: 7 535
Лори, уведоми го, че ще си умре доволен и сам.
То па толкова изисквания и то от мъж, айде да не би.

# 584
  • Мнения: 18 380
Непрекъснато всички му го опяват. Grinning Но той е само на 40 годинки. Имал време, казва.

Общи условия

Активация на акаунт