Майски щъркелови доставки 2021 (Тема 2)

  • 33 143
  • 783
  •   1
Отговори
# 585
  • София
  • Мнения: 154
От скоро взех да усещам нещо, ама не знам дали е бебчето. На моменти усещам все едно ми се запълва коремаа и след малко изпускане, това за около 10 секунди. На моменти усещам все едно нещо ме бута по корема, ама си викам, че това е рано да е от бебето. Тия дни имам много газове. Може и от тях да е. А вие какво усещате?

# 586
  • Мнения: 79
Преди седмица (18г.с.) за пръв път усетих леко побутване, но не знаех то ли е, не е ли. Първа бременност в комбинация с предна плацента очаквах да се случи късно.
От вчера обаче нямам никакви съмнения. Докато се чудих дали е то, изведнъж от вчера го усещам по няколко пъти на ден. Все още е много леко, но определено е то ❤

# 587
  • Мнения: 205
Добро утро момичета и аз да се включа по последните теми - моето коремче, вече се вижда (първа бременност - 18гс+ съм) според мои близки си личи, пооформила съм се Joy за сега не съм качила много килограми - главно гърдите ми ще се пръснат и коремчето се заформя. Дънките и панталоните ми вече не са ми удобни, копчетата ме стягат и главно ходя с клинове, туники и зимни рокли. Закупих си и дънки за бременни от HM миналата седмица, много съм доволна, още са ми малко широки но скоро ще влезнат в употреба. Пижамата я смених с един номер по - голяма за да не ми стяга ластика и така, чудя се дали да си купя някое по - голямо яке или да си нося тези които имам, за сега са ми добре. Миналата седмица мисля, че усетих бебчо, но не съм сигурна то ли беше или не, и за това си чакам за по категорично побутване Heart Eyes Хубав ден от мен Hug

# 588
  • Мнения: 148
Моят корем се забелязва най-вече след като хапна. Иначе изглежда все едно съм прекалила с кюфтетата. Дрехи си имам от миналия път, само едно яке си купих М размер, че моите не мога на гърдите да ги закопчая. Якето е Бонприкс, чисто ново с етикет от remix.bg май(тези втората употреба уж) и беше само за 36лв. Предната бременност изкарах с онова грозното зимно от Лидл и после го продадох, топлеше доста, но наистина бременна жена спокойно може да я сбъркат с тюлен в него.

# 589
  • София
  • Мнения: 213
Аз днес си получих пратката от Н&М, ама греда. Това което мислех за панталон си е направо като спортно долнище и огромно. Дънките в краката са ми добре, но нагоре колана е много широк и се чудя дали да ги пазя за по-късните месеци или да сменям размера. Добре, че никъде не ходя 😂. На мен си ми личи вече в 17 гс, все едно съм в 7ми месец, но то това е и от килограмите, че си почнах с доста кг. Та сега пак ще оглеждам онлайн за дрехи за бременни.

# 590
  • Мнения: 148
BellaMoma погледни в boohoo.com, там има доста бюджетни и симпатични неща. Ако искаш да си поръчваш от чужбина, разбира се. Wink

# 591
  • София
  • Мнения: 213
BellaMoma погледни в boohoo.com, там има доста бюджетни и симпатични неща. Ако искаш да си поръчваш от чужбина, разбира се. Wink

Мерси много, ще погледна. Един онлайн шопинг ми остана за развлечение 😁

# 592
  • Мнения: 714
Втори преглед от ЖК мина днес.

PushpinИмам нитрити в урината и утре ще пускам стерилна.
PushpinКръвните не са ми много ок (тези относно инжекциите, др е ок) и ми вдигна дозата на Клексан-а, но иначе кръвотока е добър.
PushpinМадамата (все още е с розови гащи) е 220 гр и отговаря на 18 г.с 2 дни( иначе съм точно 18 г.с.)

Следващия преглед е ФМ след 2 седмици и после чак след празниците.

Pushpin Със задна плацента, която е почнала да се вдига, но пак не мога да кажа, че усещам бебето, нищо че не ми е първа бременност.

# 593
  • Мнения: 75
Здравейте момичета ! Отдавна Ви следя , но се включвам сега .
В 16 г.с. съм и терминът ми е на 22.05 .
След 4 месеца с алергична кашлица и ходене по алерголози , отшумя сама ... Преди половин месец ми блокира крака и не можех да го движа. Казаха , че съм получила ишиас и ми изписаха магнезий . Куцането отшумя , но на моменти болката е доста силна. Неврологът ми изписа хомеотични инжекции - ДИСКУС , ако преценя , че не мога да изтърпя... за момента обаче не смея ... Някоя от Вас да си е слагала от тях ?
От няколко дни кръвното ми е доста ниско , долната е 55 , чудя се дали някои поддържа такова кръвно ?Rolling Eyes

# 594
  • Мнения: 876
Втори преглед от ЖК мина днес.

PushpinИмам нитрити в урината и утре ще пускам стерилна.
PushpinКръвните не са ми много ок (тези относно инжекциите, др е ок) и ми вдигна дозата на Клексан-а, но иначе кръвотока е добър.
PushpinМадамата (все още е с розови гащи) е 220 гр и отговаря на 18 г.с 2 дни( иначе съм точно 18 г.с.)

Следващия преглед е ФМ след 2 седмици и после чак след празниците.

Pushpin Със задна плацента, която е почнала да се вдига, но пак не мога да кажа, че усещам бебето, нищо че не ми е първа бременност.

Почти все добри новини.
Кое не ти е наред в кръвните?

# 595
  • Мнения: 80
Какво мислите за този тип колани? Използвали ли сте? Изглеждат ми доста удобни..

# 596
  • Мнения: 876
Какво мислите за този тип колани? Използвали ли сте? Изглеждат ми доста удобни..



Аз съм с почти същият. Много съм доволна. Само че моят има опция и за след раждане.

# 597
  • Мнения: 714

Почти все добри новини.
Кое не ти е наред в кръвните?
Аптт ми падна доста, а д-димера ми се качи, и в комбинация и с др неща. Но и предполагах, че скоро 0.4 ще ми го сменят с 0.6 или 0.8.

# 598
  • Мнения: 80
Prima Vera, може ли да ми дадеш информация за твоя? Марка и откъде е закупен. Благодаря!

Какво мислите за този тип колани? Използвали ли сте? Изглеждат ми доста удобни..



Аз съм с почти същият. Много съм доволна. Само че моят има опция и за след раждане.

# 599
  • Мнения: 876
Казва се BabyGo. От Амазон е купен.

Общи условия

Активация на акаунт