Съпруги на военнослужещи - 29

  • 48 445
  • 736
  •   1
Отговори
# 480
  • Пловдив
  • Мнения: 9 782

Живи и здрави да сте всички. Светлина и мир в сърцата.
Весел празник на всички.

# 481
  • Мнения: 887
Мис Ю, разминаваме се с теб. Под Пирин планина сме.Grinning Необичайно топло е тук. Има и много хора. Сякаш животът се връща в нормалния си ритъм. Дано!

# 482
  • Мнения: 2 428
ЩЕ ТИ СЕ СЛУЧВА  ДА ВЪЗКРЪСВАШ
Ще ти се случва да възкръсваш, сине.
По-лесно е, отколкото да мразиш.
Предатели ще ти наливат вино
и после ще празнуват твойте рани.
Жени ще ти дарят любов и гордост
и после ще ги продадат за злато.
Ще вдигнеш храм, за да говориш с Господ,
и после в него ще търгува Дяволът.
Сто пъти тази чаша да изпиеш,
сто пъти вярвай, че е пълна с обич.
Ще ти се случва да възкръсваш, сине.
Дори когато вече ти е в повече.
Мария Лалева,
„Благословете Юда“

Христос Воскресе!
Нека светлината, истината и любовта бъдат с всички нас!

# 483
  • София
  • Мнения: 8 492
Воистину воскресе! Светли великденски празници! Да е здраве и благоденствие за семействата ни. Да сме благословени!

# 484
  • Мнения: 2 428
Добро утро в началото на Светлата седмица!  Да си пожелаем повече светли дни и нека доброто да пребъде 🙂
Всяка велика религия започва в светлина. Но, само сърцата носят светлината. - Ричард Бах

Последна редакция: пн, 03 май 2021, 07:36 от dafinov list

# 485
  • Мнения: 2 428
Харесва ми спокойствието рано сутрин. Тишината е щастие.
Добро утро..... ☕🍀

Аз тази сутрин наистина си пия кафето на морето Simple Smile Направихме си малка екскурзия и съм доволна. Хубав и усмихнат ден ви желая.

# 486
  • Мнения: 2 209
Дафиново листенце, завидях ти Blush не много благородно Joy да изпиеш и за мен едно коктейлче морско на такова приятно място Heart

# 487
  • София
  • Мнения: 8 492
Ей ме на, пак при вас. Сетих се нещо, та да го споделя. Вчера се обадих на един съученик, който навремето завърши теология. Питах го как е правилно да се отговаря на поздрава Христос Воскресе. Правилното е Воистину воскресе. Сетих се, как преди години гаджето ме поздрави с Исус воскресе. Поправих го, а той ми обясни, че използвал малкото име на Исус Христос.
След обяд се разходихме до Метро, Практикер и Бриколаж. Оглеждаме се за фреза. Да не си помислите, че градината ни е поне декар? Има няма 9 - 10 квадрата. Та за тази градина ще купуваме техника. Избор голям, сега остава да си изберем кой модел ще е, че тогава да ме видите каква градинарка съм. Stuck Out Tongue Winking Eye
Сега е време за почивка. Приятен отдих и на вас.
ДАФИНОВО ЛИСТЕНЦЕ изпий и за мен едно коктейлче.
МИС Ю, да не запее след нашите коктейли Листенцето - Градил Илия килия? Двете с теб ще сме виновни. Joy

Добавям, защото не може нов пост да сложа. Момичета, продължих проучването на поздрава за Великден, по-точно на отговора. Оказва се, че Воистину воскресе е на църковно славянски, в дателен падеж. Побългарено е на Воистина воскресе. Така че и двата поздрава са правилни. Даже някои отговарят Истина е. И така може.

Последна редакция: вт, 04 май 2021, 19:31 от Flo 51

# 488
  • Мнения: 2 428
"Всяка сутрин, когато се отваря новата и празна страница на деня, да се подписваме под нея. И каквото иска Господ, нека пише."
из книгата "Аскеза на любовта"
Добро утро!
Между пъстри празници се промушват работни делници.

Момичета, задачата е изпълнена - пих коктейли и заради вас Tropical Drink Добре, че съм от як материал и не се изложих /не пропях Градил Илия.... Laughing/. Днес пак тръгваме на път и не мога да ви опиша колко съм доволна, че след карантината излязох от вкъщи и не съм се спряла. Хубав ден ви желая!

# 489
  • Мнения: 22 566
Здравейте на всички момичета тук!

Не съм се вясвала от няколко години поне, старият ми ник беше Mirama. Simple Smile Предполагам някои ще си спомнят. Simple Smile

Надявам се всички са прекарали чудесни празници и са в добро здраве.

Влизам с един въпрос, ако има някой запознат.
Кога ще обявят свободната продажба на карти за морето, някой дали знае?

# 490
  • Пловдив
  • Мнения: 9 782
Привет-мривет, момичета.
Дафинов лист, как се радвам не само, че "бръмчиш" напред-назад, а затова, че си добре и си в настроение.
И аз днес съм на работа. Утре пак почивка, после пак един ден работа ...
Essentiall, срокът за плащане беше до края на април. Докато видят кой платил кой не и изготвят списък със свободните карти, ще мине време. Нали знаеш, че там не са от най-бързите.
Фло, разсмя ме с тази фреза. Вече те виждам как помагаш на съседи и приятели с машинката. Дворът на бащата на ММ е две педи, тази година и той извика едно момче да му го обработи. Важното е да се намира на работа, че застояването вкъщи не е хубаво нещо.
Приятен ден на всички.

# 491
  • Мнения: 22 566
дунди, благодаря ти. Simple Smile Значи най-рано от средата на май нататък.
Дано е останало нещо все пак, че ми се иска Созопол или Несебър тази година.
Децата категорично отказват Св.Константин и Елена вече. Simple Smile

Мислех да не ходим тази година с карта, ама май ще си променя мнението.
По хотелите са надули страшно цените, само нощувки излизат на цената на карта и с храна.
Колкото и да не е ок за децата (те почти не ядат там), поне възрастните ще хапваме.
Едно е да се храним всички навън (миналата година бяхме в апартамент във Варна), друго е дето се вика само за децата да се вземе нещо.

# 492
  • Плевен/Пловдив
  • Мнения: 878
Привет на всички,
Тази година взехме решение, за което ни най-малко съжалявам. И посрещнахме Великден в ПС Картел. Останахме доволни, гора въздух, спокойствие, добра храна, имаше и празничен обяд беше на ниво. Персонала беше се подготвил боядисани яйца, козунак, агнешко, и т.н. Всичко според канона. Децата налудяха. Бебка си ревеше без да се оглеждам и притеснявам от погледи те на хората защо пищи Simple Smile
Обиколихме Доспат, Батак, Цигов чарк.
Ей Родопата прекрасна и величествена...
И в моя роден Пловдив 💖 поседяхме с мама се разтъжихме.
Заредени с много положителни емоции се впускаме в месец Май.
Обмисляме с ММ да заведем децата на море. Спряхме се на Сарафово. Ще изчакаме средата на месеца и ще се обадим да питаме. Реално ние искаме за 5 дена не мисля, че ще е проблем🤔
Въпрос за тези който са го посещава ли : Къде мога да видя или разбера какво ознапава бл. 1,2,3,4,5, това различни сгради ли са? Кой са по-подходящи и хубави ?
Мис Ю говори малката разни думички. Подготвям е за ясла на 30.05 навършва две години. Още се кърми. Ще сме чудо...
Flo51 няма значение от размера на градинката важно е желанието. А машини и инструменти все си трябват така казва ММ. 😁
Дафинов лист радвам се че се възстановяват бързо.
Пожелавам ви светъл празник 06.05. на нашите момчета и момичета от БА много ЗДРАВЕ и късмет 🍀.

# 493
  • Мнения: 2 428
Добро утро!
Гергьовден.
Отново разпукнаха
божурите.
Светъл празник!

# 494
  • Мнения: 1 605
Добро утро, честит празник!
И ние прекарахме празниците на Пампорово, обиколихме Каньона на водопадите, пещера Ухловица децата бяха очаровани и изморени
didi_bili блок 1,2,3,4 са различни двуетажни сгради, в Сарафово не е един хотел а е комплекс състоящ се от няколко двуетажни сгради. Блок 9 е най-слънчев другите са на сенчести места.Ако нещо те интересува насреща съм

Общи условия

Активация на акаунт