AVON - обсъждане на продукти- тема 28

  • 38 246
  • 757
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 111
Кисе, ароматът е същият, но мисля, че са по-лек вариант. Т.е. разредени, според мен.
Точно така е. Затова и цената е такава

# 691
  • Мнения: 2 674
Слабички са. Иначе ароматът е същия, но  нетраен.

# 692
  • Варна
  • Мнения: 10 824
Ето я моята малка колекция парфюми Grinning

# 693
  • Мнения: 18
Здравейте, ако някоя дама има в излишък някой от старите аромати на Avon или има в повече може да ми пише.
Благодаря!

# 694
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Здравейте, ако някоя дама има в излишък някой от старите аромати на Avon или има в повече може да ми пише.
Благодаря!
Пишете кои Ви интересуват.
Може и на лични.

# 695
  • Мнения: 14 049
Здравейте.Дали това червило е спряно от производство?

.


Мисля, че вече е в този вид

# 696
  • Варна
  • Мнения: 10 824
Много харесвам Ейвънските червила. Имам и на други марки, но avon са ми фаворит.

# 697
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Много харесвам Ейвънските червила. Имам и на други марки, но avon са ми фаворит.
Хубави са,но някои ми горчат.
На друга марка не са ми горчали.
Много странно...

# 698
  • Мнения: 1 474
За недовиждащите като мин да споделя за лосион Lucky me 😁
Ползвам го откакто са го пуснали и си слагам, когато ще се пръскам с парфюма. Предимно вечерно време. Но едва преди седмица забелязах, че има много хубави златни частици 🙈

# 699
  • Мнения: 2 080
За недовиждащите като мин да споделя за лосион Lucky me 😁
Ползвам го откакто са го пуснали и си слагам, когато ще се пръскам с парфюма. Предимно вечерно време. Но едва преди седмица забелязах, че има много хубави златни частици 🙈

Вярно ли е, че в този парфюм има миризма на канабис?

# 700
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Аз в парфюма не усещам,а го обожавам.
Има алдехид.
Канабисът го мразя,никаква козметика с канабис не ползвам,а най-малкият полъх ме отвращава.
Но на друга кожа може да мирише по друг начин.
Уж в ароматната пирамида няма.
За Lucky me говорим.

# 701
  • Мнения: 1 474
За недовиждащите като мин да споделя за лосион Lucky me 😁
Ползвам го откакто са го пуснали и си слагам, когато ще се пръскам с парфюма. Предимно вечерно време. Но едва преди седмица забелязах, че има много хубави златни частици 🙈

Вярно ли е, че в този парфюм има миризма на канабис?
Аз не усещам да има канабис. Не мога да кажа, че има. Не зная къде пише, че има 🙄
Ароматът е супер бляскав, подходящ дори и за дневен

# 702
  • Мнения: 2 080
Някакви познати така ми казаха, но не знам за кой точно Luck става въпрос. Явно отново е въпрос на възприятия.

# 703
  • русе
  • Мнения: 1 317

Здравейте, ако някоя дама има в излишък някой от старите аромати на Avon или има в повече може да ми пише.
Благодаря!
Имам от тези 4броя

# 704
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Някакви познати така ми казаха, но не знам за кой точно Luck става въпрос. Явно отново е въпрос на възприятия.
Аз имам и Luck lavie и Luck for her...
И някаква лимитка...
Никой не ми мирише на канабис,иначе да съм се затръшкала досега.

Уф,взех новата Ева.
Ами...малини.
Някой(е,помня точно коя мила съфорумка ги наричаше така Flowers Hibiscus ),казваше компоти...
Та малко на компот ми удря.
Ни виолетка(а във фрагрантика има описана),ни нищо...

Да похваля пяна за вана ванилов къпкейк.Ама така захарно и хубаво,сладичко мирише...Поръчах 3 за 11 лв,че моето шише от литър е вече под половината,а скоро го взех.
Ако някой обича сладичко и захарно...Не удря на химия, много е сполучлив.И не изсушава сухата ми кожа.

В новите шампоани Адванс някой да е забелязал салицилова киселина в състава?Искам да си взема,но съм алергична...

Общи условия

Активация на акаунт