Какво се случва ПРЕДИ менопаузата? Да споделим и да обсъдим. Тема № 12

  • 41 817
  • 769
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 891
На мен все пак ми дойде с 5 дни закъснение.  Обаче не върви нормално - първите 3 дни почти нищо , само колкото да зацапа превръзката.  От 4 тия ден реално започна,  средно силен но всеки ден пада по един съсирек голям колкото пръст, че и повече....

Дали белия равнец може да регулира ако се приема между 2 МЦ, че това със съсиреците много ме плаши... С нисък хемоглобин съм 116, и ниско желязо - 6 при стойности 9-22.

# 46
  • Мнения: 1 228
Внимавайте с тази Мелброзия. Тя е само естроген и прави бели. Колежка стигна до онкото с нея.

# 47
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Нали и аз това писах.
Никакъв естроген.

# 48
  • Мнения: 28
Здравейте, исках да попитам вие имали ли сте нежелани реакции/ симптоми по време на прием на вечерна иглика? Не мога да разбера дали моите са от нея затова питам. На 38 години съм. Приемам я срещу ПМС. Три месеца я вземах, на третия ми дойде 5 дни по- рано, а след цикъла две седмици ме боля глава. Реших да я спра за месец. Следващия месец беше всичко ок, цикълът ми дойде нормално, имах леки ПМС симптоми, нямах главоболие. Започнах я отново и ето че остава седмица до 26ти ден, а гърдите ме болят страшно, коремът ми е подут, главата ме стяга.Все едно ще ми дойде всеки момент. Много ми е странно, защото всички около мен познати са очаровани от действието и. Какво се случва при мен обаче...Thinking

# 49
  • Мнения: 20 182
На мен също разбута цикъла след един месец прием, и затова я спрях.

# 50
  • Мнения: 39 497
Аз не съм имала такива оплаквания.

# 51
  • Мнения: 10 266
Аз от години я пия, но не усещам ефект нито положотелен, нито отрицателен. Все едно не я пия. Но си я пия де. Никога не ми е повлиявала на цикъла. Уж за ПМС я почнах преди години, но ефекта е нула. Спонсорирам сайтовете за добавки като цяло.

# 52
  • София
  • Мнения: 3 880
Не я пия, никога не ми е помагала. Отделно имам усещането, че не е ок да се тъпча с омега 6, ако нямам баланс с другите омеги. Сигурно не съм права за това, но пих една опаковка и нещо не ми беше ок.

# 53
  • Мнения: 20 182
Вики, защо не пробваш нещо ново вместо нея. Аз ги взех онези неща:
Скрит текст:

# 54
  • Мнения: 39 497
Леми, ориза защо точно го пиеш? Имаш ли отзиви?

# 55
  • Мнения: 10 266
Lemy, мога и да пробвам, като приключа опаковката. Ама аз постоянно пия нещо и от никое не усещам ефект. Пък може и това да е ефекта. Тоя месец усещам че няма да ми дойде. Значи както съм си предписала сума и добавки, ако ми закъснее или липсва приключвам с всичко. Явно всичко ще излезе заблуда или аз вече съм в графа "безнадежден случай" Satisfied А и едва ли може да се повлияе на цикъла до безкрай. Все ще му доде края в един момент.

# 56
  • Мнения: 20 182
Леми, ориза защо точно го пиеш? Имаш ли отзиви?
Изписаха ми го за холестерола, не точно този, но не съм го почнала още.

# 57
  • Мнения: 92
Вечерната иглика я почнах преди година (само на Солгар от 1300 мг) за ПМС и ми помогна(или съм си внушавала не знам)
Спряха ми болките и напрежението в гърдите ,които имах и по леко ми стана като цяло  ПМс-то.
Ето обаче уж не съм я спирала,а цикъл нямам все още съм с 15 дни закъснение ..Предния месец ме прескочи и ми дойде с общо 20 дни закъснение🤔
Препоръчаха ми от сайта на биотика да си взема уоманфикс 🤔
Някой пил ли го е и има ли отзиви?

# 58
  • Мнения: 891
Аз вече 5 ти ден продължавам да кървя, и освен че всеки ден ми пада по един съсирек, тече и прясна свежа кръв.  Миналия цикъл беше ок, продължи 5 дни и само 2 бяха по силни от обичайното. Предишните не съм имала никакви проблеми.  

Почвам да си мисля че имам миома или полип. Възможно ли е така изведнъж да дадат симптоматика как мислите? Много ми е притеснено.... Утре ще звъня на джипито за направление. ...

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 6 381
Имала съм съсиреци, имала съм обилно кървене, но до мин.година всичко беше в рамките на МЦ 5-6 дни.И изведнъж започнах да получавам кървене със  съсиреци в последния ден на цикъла, когато е вече спрял.Знаех от години, че имам полип и миомен възел, но чак тогава дадоха проблем.След абразиото само веднъж имах съсирек.Сега има едни власинки, но пък МЦ стана доста  по-дълъг.

Общи условия

Активация на акаунт