Сериал "БРАТЯ" по Нова ТВ - тема 4.

  • 23 451
  • 724
  •   1
Отговори
# 690
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Дадоха Драго с гривната в ръка и казва на Борис нещо, което не чух добре. Дали ще му каже за "близката среща" с Лора Rolling Eyes

# 691
  • Другата България
  • Мнения: 37 907
Дадоха Драго с гривната в ръка и казва на Борис нещо, което не чух добре. Дали ще му каже за "близката среща" с Лора Rolling Eyes
Аз още не съм гледала епизода, но съм сигурна в това.
Драго няма да пропусне, това май вече го коментирахме.
А Борис, след като си знае дереджето със спермограмата, толкова му и трябва.

# 692
  • Мнения: 8 799
Дадоха Драго с гривната в ръка и казва на Борис нещо, което не чух добре. Дали ще му каже за "близката среща" с Лора Rolling Eyes

Каза че Лора си е забравила гривната след като снощи са се развихрили.

Нещо  подобно измърмори.

# 693
  • Другата България
  • Мнения: 37 907
"Оная вечер явно много сме се разхвърляли, и..... ", и подаде гривната на Боби.
Както казах, сигурна бях.
И за бебето, и за това.

# 694
  • Мнения: 9 207
Страхотна игра на Стойо, добре му се получи и пиянството и шокът, който изпита от предателството. Каза на детето, че майка му е страхотна за да не разбере какво се случва между тях и защото въпреки всичко той я обича, само че смятам че Симката сам вижда каква е майка му. Сам каза на Виктория, че майка му май си има любовник, коментира как не се прибира и когато е мила към него как се опулва, защото явно това е рядкост.
На Калин В. и на него добре му се получи неприятната изненада от бременността. Колко тъжно, вместо да се радват на хубавата вест след толкова години, те пак ще започнат дебненето, лъжи, признания.
И при Мая и Велин стана заплетено, ако тя започне работа във фондацията.
Абе има материал за още един сезон 😁

# 695
  • Мнения: 9 776
Голям батак. Ей сега гледах, а понеделник ми се вижда далече.
Мая не се преструва. Но Снежа забеляза, видя се. Ще и помогне.
За Калин няма да пиша.
Боби ми хареса под дъжда. Това ме развълнува повече.

# 696
  • Пловдив
  • Мнения: 41 145
Сега вече Боби ще си признае, че е имал проблем...как иначе да се съмнява за бебето?

И аз мисля Снежа се усети и ще измъкне Мая..ама ще има зор. Велин не  е от вчера такъв...

# 697
  • Мнения: 7 303
Съгласявам се с вас, че Снежа ще помогне на Мая.

Иска ми се детето да се окаже на Борис в крайна сметка. Надявам се, че не беше случайна вметката на лекаря, че за необичайно кратък период имало подобрение в показателите.

# 698
  • Мнения: 14 855
Ама чакайте,като си признае Борис за проблема какво ще стане? Тя Лора щото е светица,че дори не знае от кой е бебето,та ще й се обяснява той,че е скрил резултатите.. 😁 Цялата ситуация е абсурдна! Не знам как биха продължили заедно след всичко. Не оправдавам нито един от двамата,но за мен най-голямото предателство беше на Лора. Съвсем умишлено си се наточи и отиде да си легне с Драго. Ми сори,ама...

# 699
  • Мнения: 9 492
Аз съм сигурна, че бебето е на Борис още от както стана ясно, че Лора ще забременее.

# 700
  • Мнения: 31 442
Аз пък не съм сигурна и по- скоро смятам, че е на Денис. Борис си има проблеми.

# 701
  • Другата България
  • Мнения: 37 907
Аз съм сигурна, че бебето е на Борис още от както стана ясно, че Лора ще забременее.
Същото мисля.
Само че сега, докато това се изясни някак - нямам идея как засега, ще стане още по-голям батак.
Засега мисля, че Борис няма да каже на Лора, че знае за нея и Драго.
Но той ще се съмнява за бебето, определено.
Още тайни и недомлъвки....направо вървим към втори сезон.

# 702
  • Мнения: 10 808
Много тъпо беше Борис да си дръпна ръката от нейната. За пореден път се показа като несигурен в себе си егоист, на който все Лора му е виновна.
Вместо да си помисли, че е станало чудо, той я 'обвинява' в изневяра.

# 703
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 125
Е, ама как това бебе стана само преди десетина дни. Аз си мисля, че е на Борис, но за да има драма ще има и съмнения.
А най-напред Мая видя ръцете на Снежа със синините и сигурно си мисли, че са от Велин, та ще се съюзят двете май.

# 704
  • Мнения: 9 776
Много тъпо беше Борис да си дръпна ръката от нейната. За пореден път се показа като несигурен в себе си егоист, на който все Лора му е виновна.
Вместо да си помисли, че е станало чудо, той я 'обвинява' в изневяра.

И аз му се зачудих на Борис. Откъде пък реши веднага, че тя е кръшнала? На Лора трябваше да акцентират как се стяга и започва да бушува гузността.

Общи условия

Активация на акаунт