Готови ли сте за чистота без компромиси? Открийте PHILIPS SpeedPro Max Aqua!

  • 11 512
  • 317
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 611
Никак, сама си чистя, готвя, пера и т.н.

# 16
  • Мнения: 142
Децата подреждат играчките и сгъват дрехите

# 17
  • Плевен
  • Мнения: 990
Как членовете на семейството ви се включват в почистването на дома?
За съжаление мъжа ми се прибира късно, но детето помага като подрежда, пуска робота да чисти, минава с парцала...

# 18
  • у нас
  • Мнения: 5 730
Когато другите членове от семейството имат възможност, чистят с прахосмукачка, бършат прах, мият и подреждат, изхвърлят боклука. Децата задължително си подреждат бюрото, играчките, дрехите.
Отдавна си мечтая за такава прахосмукачка. С нея се надявам всички да се включват повечко в прахосмукирането.

# 19
  • Мнения: 3 150
Никак.Единствено аз се грижа за чистотата и подредбата у дома.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 377
Всички се включват в почистването вкъщи.

# 21
  • Мнения: 465
Докато не се приберат всички играчки по местата, не включвам детски- нито на телевизора, нито на таблета!

# 22
  • Мнения: 3 551
Децата си подреждат стаите, почистват с прахосмукачка, прибират прането, понякога готвят и мият съдовете.

# 23
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 850
Децата си подреждат играчките/нещата. Голямото разбира се има и други задачик- слага/вдига масата, прави някои лесни заготовки и помага с каквото е нужно. Малкият  чисти с безкабелната прахосмукачка ( нашата е на друга марка и по-нисък клас, с малко функции та ще се радвам да пробвам PHILIPS SpeedPro Max Aqua).

# 24
  • Мнения: 1 331
Основният човек, почистващ у нас, съм си аз😒.Спорадична помощ от останалите ч.енове на семейството.

# 25
  • София
  • Мнения: 514
Със съпруга ми си разделяме домакинските задължения. Докато единия мие чинии, другия бърше прах, единият минава с прахосмукачката, а другия оправя прането и т.н. Така действаме по-бързо и по-ефективно. Детето ни е още малко, но обича да помага като бърше със салфетки или мокри кърпички 😂

# 26
  • Мнения: 4 841
В нас чистя основно аз. Понякога и децата се включват. От известно време заглеждам уред подобен на този. Искам да си намаля времето прекарано в летене (с метлата). В момента разполагам с две подопочистващи системи. Едната е полупрофесионална, а другата е вертикална акумулаторна метла. Нея най често яхам. Не е Ваша марка, бях и леко скептично настроена към батерията, но съм изумена как вече четвърта година няма особена разлика в поведението и. Смело мога да препоръчам този вариант. Уви със стирката нямам подобни наблюдения и изживявания. Домашните любимци в нас не цапат, за разлика от децата.
Приятелка ми препоръча комбиниран вариант като показания уред и обмислям този вариант. Обмислям най - удачният всъщност, понеже вече клоня към робот, който да командвам само с телефона. Чудя се на себе си защо още чакам.

# 27
  • Мнения: 1 156
Основната домакинска работа е за мен, но не мога да отрека, че получавам и помощ понякога. Дъщеря ми (на 5) си оправя сама леглото и си разтребва стаята. Мъжът ми често зарежда съдомиялната, готви и понякога подрежда.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 6 648
Чистенето на дома в нашето домакинство изобщо не се свежда до клишето "женска работа".
Мъжът ми ме отменя винаги, когато се налага, а през останалото време се включва наравно с мен - докато аз подреждам, той бърже прах, докато аз чистя, той мие и прочие.
Единственото, в което не давам никой да ми помага е гладенето, защото това е моят начин за релакс.
Задължения на децата е, да си подреждат и почистват стаята. Понякога зареждат пералнята или съдомиялната.

# 29
  • При децата ми
  • Мнения: 6 116
Карам децата да минават с прахосмукачката, но в повечето случаи са забравили.Simple Smile Основно чистя аз.

Общи условия

Активация на акаунт