Готови ли сте за чистота без компромиси? Открийте PHILIPS SpeedPro Max Aqua!

  • 11 533
  • 317
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 623
Включването нещо е  ираж в моя дом. Детето ми е на 6г и разтурва и цапа много. Понякога исма да чисти с
Мокри кърпи всичко, но резултата после е двойна работа за мен.

# 61
  • Мнения: 1 301
Големият ни син обича да пуска прахосмукачка, малкият - да подрежда играчките. Ние с моят мъж правим всичко заедно.

# 62
  • Мнения: 254
Големите чистят, малките засега само ако ги помолиш много настоятелно или направо заповядаш.

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 3 583
И двамата помагат и работят добре с прахосмукачка (на 6 и 11 г), а почистването вкъщи е ежедневно.

# 64
  • Мнения: 388
Всеки  помага според възможностите си!

# 65
  • Мнения: 524
Всички се включват в домакинските задължения в нас. Таткото почиства банята. Баткото на 9 г. си оправя стаята- леглото, бюрото, прах, прахосмукачка и подреждане, помага и за сушилнята. Малкия на 1г. и 8м. Обича да изтрива - равтчета, прозорци, огледала и да хвърля всички боклучета в кошчето, помага и за пускането на пералнята. А всичко останало е за мен.

# 66
  • Мнения: 6 166
Да питам, колко ще ми струва нова ли-йонна батерия на макс пауър про дуо?

# 67
  • София
  • Мнения: 1 072
Главно аз поемам домакинските задължения вкъщи.Мъжът ми също много ми помага, мие банята и прозорците, аз чистя с прахосмукачка, бърша прахта и мия с парцала.Пера и готвя Simple Smile

# 68
  • SF
  • Мнения: 21 568
Членовете на нашето семейство се свеждат до 1 и се включват на 100 процента в почистването! Simple Smile Чистя и дезинфекцирам "от - до" сама. Изморително е и много се замислям за ъпгрейд на единствените ми помощници - уредите.

# 69
  • Мнения: 368
Мултифункционален помощник в почистването, подходящ за всеки от семейството

Маневрирането на безкабелна прахосмукачка е много по-лесно от това на традиционна прахосмукачка със захранващ кабел. Не е необходимо да навивате, прибирате или развивате кабел. Винаги на една ръка разстояние, готова за действие. Почиствате целия апартамент с едно зареждане – мощната 25.2V литиево-йонна батерия осигурява до 75 минути непрекъсната работа след едно пълно зареждане.

# 70
  • Мнения: 5 435
Как помагат ли, ама честно да Ви призная повечето част от домакинската работа се пада на мен. Дъщеря ми помага в бърсането на праха и отсервирането на масата. Мъжът хвърля боклука. Май е това.
Иначе до PHILIPS SpeedPro Max Aqua, това е моя мечта. Имаме куче вкъщи и всеки ден чистя килими, паркет и теракот. И това преди работа и след това. Голямо каталясване, та си мисля, че една такава прахосмукачка ще ми е пръв помощник в домакинството.

# 71
  • Мнения: 3 026
Децата си чистят стаята, подреждат и изхвърлят боклука при повикване. Аз и съпруга ми се редуваме на прахосмукачката и другите по-трудоемки и времеемки дейности по почистването.

# 72
  • София
  • Мнения: 595
Опитвам се да включвам семейството да помага. Децата чистят стаята си, мъжът ми понякога останалите стаи. Аз мия пода.

# 73
  • Мнения: 368
Да питам, колко ще ми струва нова ли-йонна батерия на макс пауър про дуо?
Здравейте, Елфичка!

Обърнете се към обслужващия ни сервиз за повече информация и за покупка на нужната резервна част. Подгответе точно модела, за който се интересувате, и ги попитайте. Това са контактите им http://www.retelbg.com/bg/page/7/.

Поздрави,
Екипът на Philips Bulgaria

Последна редакция: ср, 02 дек 2020, 14:50 от Philips Bulgaria

# 74
  • София
  • Мнения: 979
Как членовете на семейството ви се включват в почистването на дома?
В началото ми се искаше да направя всичко аз, да съм идеална, но с времето разбрах, че не мога да нося много дини без това да се отразява и затова почнах да делегирам задължения. Дъщеря ми много ми помагаше, но сега е доста заета и затова помага само с нейната стая и готвене и сервиране.

Общи условия

Активация на акаунт