Захранване - въпроси и отговори - тема 9

  • 29 535
  • 760
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 718
комбинации:
броколи+картоф
пащърнак+морков
морков+тиква
морков+картоф
тиква+картоф
сладък картоф+морков
сладък картоф+морков+тиква

# 31
  • Мнения: 1 359
Аз се бях пробвала да консервирам няколко пюренца, но всички станаха с надути капачки и ги хвърлих. Може би ще стане, но трябва доста да се варят.

# 32
  • Мнения: 7 311

Кога се дава ананас ...детето е на 10 и половина м.

# 33
  • Мнения: 766
Започнах захранване на малкия и за около месец въведох основните зеленчуци. Иска ми се да направя някакво седмично меню и да приготвям пюретата за него предварително.
За колко време биха издържали бурканчетата ако само са затворени топли и "надупени" и за колко ако ги стерилизирам във вряща вода за 10-15мин?
Нямам намерение да правя количества за месеци напред, а само за 5-7 дена, колкото да имам за въпросната седмица. Simple Smile
Ще се радвам акоми посочите и някои подходящи комбинации.  Досега съм въвела картоф, морков, броколи, пащърнак, тиква, сладък картоф. Simple Smile
Galeona, аз имам абсолютно същите въпроси като теб. Дано да се намери някоя мама да ни просветли 😊

# 34
  • Мнения: 5 456
Аз исках да питам какви пюрета използвахте за въвеждане на синя слива и кайсия?
Аз в бързината награбих по 2 пюрета на HIPP, но в къщи сега видях, че само крушата, ябълката и бананът са изчистени.
Сливата и кайсията са с добавена захар и нишестета.
Та моля да споделите вие как и с какво ги въведохте? Simple Smile

# 35
  • Мнения: 15 356
Рокет,на гербер бях взела синя слива,с оризова каша я въведох

# 36
  • Мнения: 7 718
Синя слива въведох сварена и пюрирана. Кайсията не се ли въвежда след годинка?
Пюретата на Гербер със слива са изчистени, но са супер течни.

# 37
  • Мнения: X

Кога се дава ананас ...детето е на 10 и половина м.
Към 11-ти месец го въведох и аз с точно това пюре.
Кайсия също дадох с пюре там някъде.
Хип по принцип нямат захар добавена, какви са тия пюрета? Да не е фруктозата?

# 38
  • Мнения: 5 456
Не, захар си пише. Sad
Ето го етиквтът на синята слива. На кайсията е пак така.

# 39
  • Мнения: 7 311
Синя слива на Гербер,кайсия на хипп

# 40
  • Мнения: 1 359
И аз бях ужасена като видях етикета. Направо съм в чуденка въобще нещо истинско остана ли... на Плазмон съм взела синя слива. Пише 99% плод и витамин Ц. Не съм го отворила още обаче и не знам как е. В Била са на промоция.

# 41
  • София
  • Мнения: 388
Мами, какво мислите за био бозата? Малката веднъж като опита и много ѝ хареса. На 1г и 5м е и няколко пъти съм ѝ сипвала в чашата

# 42
  • Мнения: X
Не, захар си пише. Sad
Ето го етиквтът на синята слива. На кайсията е пак така.


Шокирана съм.

# 43
  • Мнения: 5 456
Ще видя дали ще намеря Плазмон значи.
Ако не, синята слива ще я въведа с пюрето на Gerber.
Кайсията по-натам ще я мисля.
Иначе ябълката, бананът и крушата на HIPP са 100% плод и вода. Но явно само те.
Някой може ли да обясни за оризовата скорбяла и оризовия грис как стоят нещата?
Трябва ли и те да се избягват или ако е въведен ориз не са проблем?

# 44
  • Мнения: 13
Започнах захранване на малкия и за около месец въведох основните зеленчуци. Иска ми се да направя някакво седмично меню и да приготвям пюретата за него предварително.
За колко време биха издържали бурканчетата ако само са затворени топли и "надупени" и за колко ако ги стерилизирам във вряща вода за 10-15мин?
Нямам намерение да правя количества за месеци напред, а само за 5-7 дена, колкото да имам за въпросната седмица. Simple Smile
Ще се радвам акоми посочите и някои подходящи комбинации.  Досега съм въвела картоф, морков, броколи, пащърнак, тиква, сладък картоф. Simple Smile
Galeona, аз имам абсолютно същите въпроси като теб. Дано да се намери някоя мама да ни просветли 😊

Стерилизирам бурканчетата за 10 Мин във вряща вода. Като изстинат на следващия ден ги държа в хладилника. Цяла седмица си хапваме от тях и са супер. Ние сме малки по-големи и вече сме въвели доста храни и сме заместили три хранения. За комбинации

Общи условия

Активация на акаунт