Тренировки в домашни условия - 107

  • 35 261
  • 728
  •   1
Отговори
# 360
  • Бостън
  • Мнения: 13 748
LemonDesi, благодаря ти, мила! Това ми трябваше и не знаех! И да, изключително мотивиращо е да имаш комуна за фитнес, моята гребна машина Concept 2 си има подобна, макар и не високотехнологична!

# 361
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 744
Агентче, ако имаш въпроси - насреща съм :*

# 362
  • Мнения: 2 787
За днес отчитам 48 минути спининг байк. Ставам все по уморена. Малкият през деня вече спи по-малко и по-трудно, а е само на два месеца. Трудно ми е да се напъна да тренирам, особено силово. Но знам, че е важно. И така когато много ми е трудно си пускам сериала и въртя. Чувствам се супер след това и отчитам и едни 430 калории по малко и макс пулс 154 - добре се получи.

# 363
  • Бургас/София
  • Мнения: 411
Днес 20 минути корем с Памела и тази тренировка с дъмбели за цяло тяло от GymRa: https://youtu.be/ADJ9rUyPlCk.
40 минутната тренировка за корем влиза и в моя save list. Непременно ще я пробвам тези дни. Тренировките за корем са ми любими.
Последните дни бяхме на ски и правих предимно картички Пилатес тренировки: Barre legs, Pilates Fix Extreme и тренировки от сайта на Coach Kel.

# 364
  • Мнения: 1 686
Вчера имах много главоболия у дома и изобщо не ми беше до тренировка. Направих само ден 8 на Ейдриън и прескочих разтягането на Сидни.
Днес Ейдриън ден 9 и Сидни ден 7, не можах много да се съсредоточа на хиит кардиото, а последното завързано нещо от една минута директно го зарязах.

# 365
  • Мнения: 1 346
Dez, много се радвам, че нямаш излишни кг за сваляне. А за пътечката и за мен е голяма мъка, особено ако има и включен телевизор, ами става ми лошо, честно без да се шегувам.

bab1, после да не кажеш, че не съм те предупредила Heart Eyes

Духче, с това недоспиване си е цял героизъм, че изобщо намираш сили за тренировки. А за силови съвсем.

Ох, идеята за ски много ми допада. Дано успеем да се отчетем за тази година с някой-друг ден.Blush

# 366
  • Мнения: X
LemonDesi, благодаря за отзива! Ние в крайна сметка си взехме НордикТрак и сме на iFit. Засега съм правила само програмите за колело, прегледах някои от силовите програми, но още нищо не съм правила.

Peloton App имат 2 безплатни месеца в момента.

Tweety, без режим нещата определено не се получават, но какъв режим ще си избереш е много лично. Важното е да е нещо, което работи при теб. Аз се опитвам да се придържам към режима от 80 ДО, защото ми е много логичен и не елиминира никакви хранителни групи, но ... не ми се получава.

Ние сме много зле със ските тази година ... Вероятно ще си отложа ски картата за следващата година. Планирахме да заложим на cross country skiing тази година, но и там удряме на камък. Тази седмица искахме да отидем, но нямаше никакви ски под наем - всичките са резервиране със седмици напред, а не ми се купуват и такива ски ...

# 367
  • Мнения: 2 770
Следя Ви и чета, много приятно съм впечатлен. Аз съм на тренировъчен режим с висок клас гладиатор, свободни тежести - дъмбели, прав и крив лост, пейка с наклони. Това е силово - около 1 час и 20 минути тренировки и кардио 30-40 минути редувам гребен тренажор и бягаща пътека. Тренирам 6 дни и 1 почивам. Основна цел е сваляне на тегло, но не на всяка цена, а без загуба на мускулна маса, дори при възможност за покачване на мускул. Приемам кре-алкалин, БСАА и протеинова матрица.
Режима ми е НВД, но с ниски мазнини, калорийния дефицит според приложения е около 1200 на ден. BMR ми е 2100 + 900 от тренировките. За съжаление е трудно да ям в работно време и карам на протеинови шейкове.

# 368
  • Мнения: 10 036
Добре дошъл, Георги! Успех в начинанието!

Хора, успях да си направя тренировката за крака. Много съм доволна сега, че се наритах. Изпих си чинно глутамина преди и след, дано не стане като миналата седмица- МТ ми мина чак в петък, и много ми хареса да не ме боли нищо. Satisfied

Това ми е любима секвенция за долна част:

1. Суингове с пудовка 18кг 5х20
2. Тяга на 1 крак 2х8кг 3х15
3. Тяга с прави крака 25кг 4х15
4. Сумо клек 25кг 2х20; и с 20кг 2х20
5А. Отпад (rear lunge) с гира 1х8кг 3х15
5В. Повдигане за прасец  2х8кг (calf raise) 3х15
7. Гоблет клек (Ass to grass Sweat Smile) 18кг 4х15
8. Аbduction с ластик от седеж 3х20.

Дано не съм писала глупости в килограмите и повторенията като в минал пост. Май всичко е ОК. Много се изморих.
На обяд тичах 21км и затворих седмицата на 94км в 5 тичания. 2 дни почивах.
Тази седмица нарочно почивах повече, миналата ми беше личен рекорд, не знам дали писах тук- стигнах до километраж 122км, и не умрях. Беше ми мечта от миналата зима, но тогава ми беше много натоварено на работа, и нямаше карантина. Сега се възползвам докато мога. Обикновено не разполагам с толкова време.

!Diva!, благодаря ти! Сега започнах да ги свалям тези излишни кила, дано си идат бързо. Поне не са много.
Ще пусна актуална снимка от днешното бягане, не съм се показвала отдавна.
В този клин не си личи, но краката имам да чистя- вечната драма.
Скрит текст:
С Арсен ще сме заедно в дефицит. Hands Muscle

Последна редакция: нд, 10 яну 2021, 21:51 от Dez

# 369
  • Мнения: 4 785
40 мин спининг и 20 мин стреч със Сидни,днес ми  се води почивка демек....
Георги - добре дошъл  в темата!
Една тренировка ти е към 2 часа с кардиото ,така ли?

# 370
  • Мнения: 2 888
Ох, аз ако имам два часа, сигурно ще си поспя:sleeping:
Днес мислех да почвам ало седмицата, но total body core e 36 минути, а не можах да отделя толкова време, така че продължих с втора фаза на kettleworx и по-кратката resistance surge. Може би ще успея да вмъкна ало между втора и трета фаза. Треньорът в сегашната програма е ок, но е голям сухар, така че ми се иска малко разнообразие с екипа на оутъм.

# 371
  • Мнения: 2 770
40 мин спининг и 20 мин стреч със Сидни,днес ми  се води почивка демек....
Георги - добре дошъл  в темата!
Една тренировка ти е към 2 часа с кардиото ,така ли?
Между 100 минути и 120 минути, в зависимост какво тренирам и дали ме мързи повече. В петък се контузих примерно, и вчера тренировката не ми беше особено ефективна. Беше около 90 минути. Кардиото 20 минути го направих само на гребния.

# 372
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 781
Мили дами с интерес Ви чета. Имам няколко въпроса.
Когато ви дойде МЦ по колко дена почивате?
Спазвате ли някакъв хранителен режим?
Колко свалени кг имате и за колко време?
Не съобразявам тренировките с цикъла. Ако ми е тегаво почивам най-много ден. Ако ми се пада тренировка, която знам, че няма да ми е проблем, просто я правя. Ако ми е някакво тежко кардио, тогава бих прескочила.
Спазвам режим - от 2 години броя калории и следя макроси. Като цяло ям всичко, стига да е в калориийния баланс и да е без бяла захар, бяло брашно и рафинирано олио.
Нямам за цел да свалям кг-ми, може да кача ама да е ММ, а не мазнини .

В късния следобяд успях да тренирам. Много ми е противопоказно да е лошо времето, да не мърдам никъде и да имам много време. Направо се разглобих с 30 Minute Glutes Burner Workout | IGNITE - Day 4 и 45 Minute Glutes and Cardio Workout | TRANSCEND - Day 12. Утре на знам как ще ходя Joy За съжаление ми свърши глутамина и ще трябва да си купя. Май все пак върши някаква работа. Дези, ти какъв пиеш??? Страхотна тренировка, може да я пробвам да видя дали ще се справя с тези кг-ми Hug Колко време ти отнема??

Много ми беше интересно да прочета за iFit. LemonDesi,много благодаря, че го описа толкова достъпно и разбираемо за лаици като мен.

Агент, аз май постоянно имам някакви въпроси с този Полар.
Скрит текст:
Ама като си гледам активностите на показателите и се чудя дали са ми правилни настройките. По принцип в Settings съм отбелязалаTraining background - Heavy , a Activity goal - Level 2. Забелязвам обаче, в в дните от понеделник до петък, когато съм на работа и имам доста движение, че ми отчита около 130-140%. Като бях болна обаче бях променила настройките на Level 1 и без тренировки, обаче като започнах да тренирам отчета беше около 180%. Много ми беше странно , защото нищо  по-различно не бях правила и се сетих и ги оправих насторйките и пак си е нормално отчитането около 130-140%. Та това, което се чудя е да сменям ли настойките за събота и неделя, когато не съм на работа и реално не съм в Level 2 , както съм в работните дни??

Добре дошъл на Георги! На всяка тренировка ли правиш кардио?? Спазваш ли хранителен режим?

# 373
  • Мнения: 10 036
Ani, Глутаминът ми е различен всеки път, в зависимост от промоцията. Мисля, че всички са еднакви, но може и да греша. В момента пия Survival, Glutamin Fair Power.

Тренировката ми отне около 1ч 15мин. На теб ще ти е лесна със сигурност. Да си призная, клековете с 25кг ме изпотиха.

# 374
  • Мнения: 1 199
За днес само кратък отчет. Вчера ми беше Legs от трета седмица на Liift4. Вдигнах дъмбелите до 12 кг на ръка и днес ме боли задникът. Затова след дежурните 10000 стъпки в сняг направих "само" неделния клас йога на Витас. Доста амбициозни класове прави, за мен поне си беше добро раздвижване.
И на мен не беше интересно да прочета за iFit. 😊

Общи условия

Активация на акаунт