Всичко за всички марки гел лакове - 33

  • 22 015
  • 758
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 214
A тези на клареса стават ли за профисионална употреба

# 601
  • Мнения: 1 816
A тези на клареса стават ли за профисионална употреба

Би трябвало да стават, щом имат етикет на български! Ако греша ,моля някой да ме поправи!

# 602
  • Мнения: 7 638
Най-евтините некитайски лакове са Silcare в makeup bg. След тях на прилични цени - Неес, Хай хайбрид, Клареса и тн. Всичките са полски.
И на мен ми стана интересно кои салони работят с китайски лакове от Али. Досега не съм виждала, но не съм и ходила много пъти на маникюр в салон.

Да, Клареса стават за професионална употреба.

# 603
  • Мнения: 1 114
И аз да попитам за всеки случай - каучуковата база на Коди е препоръчително да се нанася с каре за да се избегне трудното сваляне след това с накисване? Има ли някой, който я нанася без каре, какъв е резултата?

Аз последния път нанесох базата без каре, пробвах тъй като имах отлепване на свободните краища още на 3-4 дни. Свалих с течността на Коди без проблем, съответно няма повече да се занимавам с карета.

Издържа две седмици, но си пресрещнах показалеца и се отлепи. Следващия път ще сложа и ултрабонд, да видим. Изглежда много зависи какви са ноктите.

# 604
  • Мнения: 7 638
От доста време се лакирам единствено и само без каре. За мен беше неудобно да правя каре, да чакам, а след това ноктите ми се белеха по краищата след 2-3 дни. Ползвам базата на Коди директно върху нокът - да, сваля се една идея по-трудно, но аз не държа да я махам цялата, мога спокойно да мина с буфер на местата, където е останала малко база. Значително по-удобно ми е от занимавката с каре.

# 605
  • Мнения: 137
Момичета, след като прочетох толкова хубави отзиви за Коди и се издразних как ми се бели лака с ултрабонд, направо пускам поръчката за Коди, седеше на изчакване. Но идеята, че ще държи, много ми харесва.


# 606
  • София
  • Мнения: 470
Свалих си днес лака, че се отлепи от кутикул, изчистих кожи, скъсих ги малко... направо чудни! И сега така жестоко обърнах нокътя на палеца, че ми се реве. Много здрави съм ги направила ноктите, не помръдна , но отлепих откъм живеца и тече много кръв. 😖 С какво да мажа, че боли много, ясно е ,че лак няма да видя скоро.

# 607
  • София
  • Мнения: 135
Аз си слагам от прахчетата за рани на децата - https://apteka.framar.bg/18001322/%D1%81%D1%83%D0%BB%D1%84%D0%B0 … BB-5-%D0%B3%D1%80
Здравейте от мен за първи път Simple Smile
Свалих си днес лака, че се отлепи от кутикул, изчистих кожи, скъсих ги малко... направо чудни! И сега така жестоко обърнах нокътя на палеца, че ми се реве. Много здрави съм ги направила ноктите, не помръдна , но отлепих откъм живеца и тече много кръв. 😖 С какво да мажа, че боли много, ясно е ,че лак няма да видя скоро.

# 608
  • Мнения: 7 638
Може да дезинфекцираш с кислородна вода. Нека стои на въздух, без лепенка, но дезинфекцирай по няколко пъти на ден, докато зарастне.

# 609
  • Мнения: 517
Lucky в никакъв случай не слагай прах на отворена рана особено ако тече кръв. От опит знам Sad . Преди Коледа от една порязване на средния пръст близо до нокътя така ми се наду пръстът че стигнах до болница. Така ме много внимавай да те се инфицира.

# 610
  • София
  • Мнения: 470
Благодаря ви, промих с кислородна вода и намерих някакъв спрей в аптечката "Оксикорт". Вече не боли толкова и не тече кръв, но няма да рискувам да лакирам. Sad
От известно време се каня да напиша как свалям лака. Днес свалих млечно бялото, което беше доста дебел слой, и мислех, че ще се озоря. Първо с пилата свалих топа, след това измих чиниите (или се изкъпвам), накисвам, махнах след 7-8мин., дори нямаше нужда от избутване. Намазвам масло, избутвам кутикули, режа каквото стърчи, и намазвам с масло от шеа. Ноктите изглеждат чудесно! Relaxed

# 611
  • Мнения: X

Довършен маникюр от мен. Не махам кожички...

# 612
  • Мнения: 13 981
Оксикорта е чуден. Един път бях дръпнала някаква кожичка, инфектира се. Мазах с риванол и оксикорт.

# 613
  • Мнения: 70
Момичета бихте ли ми препоръчали подобен цвят като тази база ли какво е... и тези частици, които са в нокътя не са нито кръгчета, ами някак си ако някой ги знае моля да ми ги покаже, че до сега ги търсих в алиекспрес, но може би са под друго име. Също така ви моля да ми покажете и изграждащ гел за удължаване на маникюр само искам да е здрав. Simple Smile

# 614
  • Мнения: 1 114
По-назад коментирахте IBD от Али, а ползвали ли сте оригиналните база и топ, може ли мнение?

Общи условия

Активация на акаунт