Биг Брадър 3 - 2 част

  • 24 495
  • 791
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 1 150
Надето, милата се лута напред-назад, май не може да намери леглото Simple Smile

Как да го намери, като не знае кое е  hahaha hahaha

# 436
  • БГ
  • Мнения: 735
не е светлана, мацката от рекламата е по-готина

а сега какво дават?

# 437
  • Мнения: 2 013
Цял ден слушам грандиозни реклами - щяло да се случи нещо неслучвало се досега...
Та какво се случи в ББ-то?

# 438
  • Мнения: 2 085
упс, явно го е намерила, защото е с дънки(и отгоре хавлията Shocked)

# 439
  • Мнения: 1 150
упс, явно го е намерила, защото е с дънки(и отгоре хавлията Shocked)


А,  ако не са нейните  Joy Joy

# 440
  • Мнения: 1 058
Дано не е объркала дрешките.

# 441
  • някъде там
  • Мнения: 1 473
Знаех си че сървайвър ще е по- скучен от ББ3 Peace
Горката Надето,как ще си намери леглото newsm78

# 442
  • Мнения: 6 949
на Сървайвър му е такъв формата....оная кви цици има малеее ooooh!...само ще разсейва мъжете...
Не му е съвсем такъв форматът, а и американският никога не е бил толкова умопомрачително скучен. Хората просто знаят какво да покажат, и това определено не са силиконови цици.

# 443
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Кои бяха тия бе? Ех тея ме разбиха за 2 дена се награбиха яко.
Аз мислих че Палома са се оправили, а тоя тъп ли е да и откаже, защото няма презервативи. Нещо не ми се връзва. Как може мъж да спре по средата заради презерватив, при условие, че жената иска и без.  newsm78

Може, може. Аз съм имала такъв случай. Бяхме се награбили с едно гадже и по едно време се усетихме, че нямаме презервативи. Пича се отказа, въпреки че на мен вече не ми пукаше и му казах да кара и без, въпреки че знаех опасностите.  Embarassed /срам, сраммммм/

Първият път с мъжа ми, когато се оказахме в такава ситуация (без да е планувано) се разбра, че никой не е подготвен и няма презерватив. Казахме по едно мамка му и не правихме секс  Wink


Това ми хареса.  Twisted Evil

Надето, милата се лута напред-назад, май не може да намери леглото Simple Smile

Как да го намери, като не знае кое е  hahaha hahaha

Ами горката има да се лута по бански. Трябва да търси дрехите на сестра си. Оная да и беше сложила някоя позната дрешка отгоре поне. Нали и без това ходели винаги еднакво облечени.
Поне, че и каза да се оглежда за спортистчето, ама тъпата и сестра да и беше казала името му поне, че да се ослушва, сега как ще разбере кой е спортиста.

# 444
  • Мнения: 2 181
А може и Вяра да не знае с кого спи Twisted Evil /името на спортиста де/

# 445
  • Мнения: 1 150
Надето, милата се лута напред-назад, май не може да намери леглото Simple Smile

Как да го намери, като не знае кое е  hahaha hahaha

Ами горката има да се лута по бански. Трябва да търси дрехите на сестра си. Оная да и беше сложила някоя позната дрешка отгоре поне. Нали и без това ходели винаги еднакво облечени.
Поне, че и каза да се оглежда за спортистчето, ама тъпата и сестра да и беше казала името му поне, че да се ослушва, сега как ще разбере кой е спортиста.




Хахааа
За какво ровене става дума  hahaha hahaha

Въй въй въй, Верче, туй моИто бе hahaha hahahahahaha hahaha

# 446
  • Мнения: 2 085
Явно го намери, преди малко я дадоха как облича някаква блузка

# 447
  • На небето
  • Мнения: 5 530
на Сървайвър му е такъв формата....оная кви цици има малеее ooooh!...само ще разсейва мъжете...
Не му е съвсем такъв форматът, а и американският никога не е бил толкова умопомрачително скучен. Хората просто знаят какво да покажат, и това определено не са силиконови цици.

Ако говорите за фолк певицата. Не са силиконки друг път. Тя ги показа на воля пред мъжете, толкова големи естествени гърди ако има ще виснат до пъпа - все пак става въпрос за мастна тъкан... А тя ги показа и си стояха като два надути до макс балони.

# 448
  • Мнения: 13 512
Това с името може д е било нарочно- само жокер да се даде на Надежда и да и се гледа сеир.

# 449
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Явно го намери, преди малко я дадоха как облича някаква блузка

Е добре вече няма да я мисля..  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт