Биг Брадър 3 - 2 част

  • 24 482
  • 791
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 2 181
Чакайте ся-тая фолкпевицата Марго нали си спечели циците от "Горещо".Спор няма,че са силиконови.
А Бухтичка имаше предвид, че чуждестранните издания не залагат на силикона, за да са атрактивни. Нъл тъй? Wink

# 451
  • Мнения: 7 474
Чакайте ся-тая фолкпевицата Марго нали си спечели циците от "Горещо".Спор няма,че са силиконови.

Да, ама кога стана певица newsm78

# 452
  • Мнения: 2 181
Бута се там сред певиците, много ми е смешна и жалка. Най-вече с чиста съвест мога да кажа, че е отблизко подострена /т.е. тъпа/

# 453
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Мисля че са ги предупреди двете сестрички да не обменят инфо.
Не е ли достатъчно обширна тая тема че и Сървайвър да немесваме?  Rolling Eyes

# 454
  • Мнения: 696
Малко Офф:Превключвах на Сървайвър от време на време и съм много разочарована. Отпреди знаех,че Марго-тъпото ще участва,та чак и ще остане до последно, но се надявах да е неверен слух.
И самото предаване не ми е интересно и хич не съжалявам, че не гледах активно.

извинете за оф-а, ама не се сдържах:
някоя от чужбинските мами беше писала, че "руса цицеста блондинка" (цитирам по памет) била изпращана на летище от Слави и екипа му скоро след заминаването на участниците на острова (май няма коя друга да е); а колкото да бюста й - в "Сблъсък" тя заяви, че е силиконов (лично го гледах), така че спорът е излишен  Laughing

# 455
  • в къщи
  • Мнения: 467
абе,хора,аз защо от обед нямам ББ 3 по нета?Всичко изтървах! smile3514

# 456
  • Мнения: 334
Чакайте ся-тая фолкпевицата Марго нали си спечели циците от "Горещо".Спор няма,че са силиконови.

Да, ама кога стана певица newsm78
Веднага след обурудването с новите цици.

# 457
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Мисля че са ги предупреди двете сестрички да не обменят инфо.
Не е ли достатъчно обширна тая тема че и Сървайвър да немесваме?  Rolling Eyes

color=green]Ама те дори и да им позволяват да си казват по нещо, то за толкова кратко време нищо не могат да си кажат понеже им ограничават времето. Те едвам успяха да се преоблекат и им съобщиха, че времето им изтече.   [/color]

# 458
  • Мнения: 863
А може и Вяра да не знае с кого спи Twisted Evil /името на спортиста де/

ами тя си каза,че все не можела да му запомни името Joy Joy Joy

# 459
# 460
  • На небето
  • Мнения: 5 530
А може и Вяра да не знае с кого спи Twisted Evil /името на спортиста де/

ами тя си каза,че все не можела да му запомни името Joy Joy Joy


Ами не се учудвам то с нейния интелект. Ама да се беше постарала повече ако иска мисията и да е успешна.

# 461
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ама тя и сестра и Надежда толкова акъл има през цялото време докато се преобличаха можеше да и задава въпроси.

# 462
  • Бургас
  • Мнения: 628
момичета, ще ме извините за критиката, но дали може Сървайвър да се обсъжда в неговата си тема?

и мерси на тези, които разказват за надежда, че по моя канал дават неква скука, а сега тя ми е по-интересна
  bouquet

# 463
  • Мнения: 6 947
на Сървайвър му е такъв формата....оная кви цици има малеее ooooh!...само ще разсейва мъжете...
Не му е съвсем такъв форматът, а и американският никога не е бил толкова умопомрачително скучен. Хората просто знаят какво да покажат, и това определено не са силиконови цици.

Ако говорите за фолк певицата. Не са силиконки друг път. Тя ги показа на воля пред мъжете, толкова големи естествени гърди ако има ще виснат до пъпа - все пак става въпрос за мастна тъкан... А тя ги показа и си стояха като два надути до макс балони.
Оо да, напълно ми е ясно, че са силиконови. Имах предвид, че показват неща различни от силиконови цици.

момичета, ще ме извините за критиката, но дали може Сървайвър да се обсъжда в неговата си тема?
Няма повече, извинявам се Embarassed

Последна редакция: ср, 20 сеп 2006, 22:25 от Бухтичка

# 464
  • София
  • Мнения: 5 289
Чакайте и аз да се изкажа....
Ама тоя Пеньо мнооо тъпо парче бее,кво му се натиска на русия перчем,кво ше направи освен после да си изпроси боя,оня как му беше навит напрау незнам кво го чака. CrazyПък после реве,ми кво ревеш като сам си се бутна у шамарите Rolling Eyes,ще го разкрият и то съвсем скоро.А кой беше Пламен че ще излиза утре от къщата? newsm78Ако е русия перчем,се сещам що Thinking.
А тъз пък Светлана и тя,кво вие като магаре,неискала да излага мъжа си пък го оповести пред цяла България егати овцата,горкия човек #Cussing out.Тая много си мисля,че тя е пуснала темата където се чудеше дали да каже на мъжа си,че детето в корема й не е от него,направо едно към едно историята.
Извинявам се,не прочетох предните сто страници ама нямам толкова време,та ако се повтарям сори. Stop

Общи условия

Активация на акаунт