Биг Брадър 3 - 2 част

  • 24 480
  • 791
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 239
http://www.bigbrother.bg/live.pcgi

безплатно за бтк adsl
но при мен от вчера вечерта не става нищо Sad

# 691
  • Мнения: 240
Момичета , не успях да прочета всичко,което сте писали, върнах само няколко страници, но не открих това което ме интересува.И с риск да се повторя питам Как гледате" на живо".Дайте линк.  Embarassed
Свали ли си някоя от 2-те програми? Аз го гледам с CCIPTV, с другата не ми тръгва.

# 692
  • някъде там
  • Мнения: 1 473
Момичета , не успях да прочета всичко,което сте писали, върнах само няколко страници, но не открих това което ме интересува.И с риск да се повторя питам Как гледате" на живо".Дайте линк.  Embarassed
Свали ли си някоя от 2-те програми? Аз го гледам с CCIPTV, с другата не ми тръгва.


Я дай някой линк Hug
Тази програма не съм я чувала newsm78

# 693
  • Мнения: 318
Виж някъде на 27-27 страница имаше линк от където да даунлоуднеш програмата о обяснение как да си заредиш канала

# 694
  • Мнения: 1 381
ей втори път пиша. ..много  ни е скапан нета днес.

Този ББ3 определено започва по-интересно от втория. Само дето хич не знам как ще се организирам да го гледам в 20;00ч, освен  24 -часовия вечер... . Вие сте ми надеждата...
Я кажете сега, че неможах да ви изчета пък и 2  теми сте изписали.
Пламен що го обявиха за фанатик, к'ви ги върши/говори толкова и за него ли се говори, че бил неизлечимо болен , а ще си тръгва ли последно.

На мен тази Мариола ми е интересна- била е 127 кг #Crazy и без грим наистина  е като мъж.

# 695
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Виж някъде на 27-27 страница имаше линк от където да даунлоуднеш програмата о обяснение как да си заредиш канала

Не успях да го намеря  newsm78

# 696
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Що вкараха такива тъпи женки бе?!

# 697
  • Мнения: 639
Момичета,не бъдете толкова безкомпромисни и жестоки Rolling EyesМоже би Светлана е подходила най-умно като е влязла в къщата ,защото какво да прави у дома сред упреците и недоволните погледи на близки и познати?В къщата поне не я упрекват и обвиняват за случилото се.Все пак е бременна и знаете какво става с хормоните в нея-та затова реве непрекъснато ThinkingТя е  в много трудна, деликатна ситуация  и аз искренно и съчувствам.

# 698
  • Мнения: 7 474
Виж някъде на 27-27 страница имаше линк от където да даунлоуднеш програмата о обяснение как да си заредиш канала

Не успях да го намеря  newsm78

На 18 е май

# 699
# 700
  • Пловдив
  • Мнения: 208
Този ББ3 определено започва по-интересно от втория. Само дето хич не знам как ще се организирам да го гледам в 20;00ч, освен  24 -часовия вечер... . Вие сте ми надеждата...

Сега на рекламата пишеше, че е от 21 часа

# 701
  • Мнения: 1 150
Виж някъде на 27-27 страница имаше линк от където да даунлоуднеш програмата о обяснение как да си заредиш канала

Не успях да го намеря  newsm78

На 18 е май

http://freebb.gotin.com/

# 702
  • Мнения: 7 474
Рекламата за довечера беше интересна  smile3508

# 703
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 665
Рекламата за довечера беше интересна  smile3508

Я подскажи малко  Praynig

# 704
  • Мнения: 7 474
Рекламата за довечера беше интересна  smile3508

Я подскажи малко  Praynig

Панайот се сдърпа с отшелника, Палома и Панайов в леглото(естественно) , обсъждаха,че близначката се е променила нещо  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт