Да се оплачем... 2021

  • 2 037 329
  • 31 927
  •   1
Отговори
# 990
  • Мнения: 39 770
Съболезнования, Лъки. Много тъжно.

# 991
  • Мнения: 8 775
Съболезнования, Лъки! Да почива в мир баща ти!

# 992
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 568
Лъки, съболезнования, да почива в мир.

# 993
  • Мнения: 993
Съболезнования, Лъки! Да е светло на душата му. Скоро писах по същия повод, разбирам те прекрасно. Но не се обвинявай! Трябва да се съхраниш. Колкото и тривиално да звучи, децата и майка ти се нуждаят от теб. Но да, никога нищо няма да е същото. Прегръщам те и ти желая сила. Ако имаш нужда от нещо, насреща съм.

# 994
  • Бургас
  • Мнения: 6 630
Лъки,много боли!Съжалявам за загубата ти!

# 995
  • Мнения: 14 845
Лъки, съжалявам мила. Съболезнования

# 996
  • под тепетата
  • Мнения: 9 646
Лъки, съболезнования! Търсим решения, но понякога този отгоре ни изненадва...

# 997
  • Мнения: 304
Лъки, най-искрени съболезнования.
И не, не си виновна и нишо повече не е можело да се направи. И той е знаел колко много го обичаш. И сега го знае, от по-доброто мвсто на което е. И винаги ше бъде част от едно специално място в сърцето ти. Сълзите сами ше дойдат. Плачи, когато усетиш че ти се плаче. Не те познавам, но ти изпращам много силна прегръдка.

# 998
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 184
Lucky Plam  Светъл да е пътя на баща ти! Всеки родител би могъл само да мечтае за такива всеотдайност от детето си, каквато ти проявяваш! Кураж!

# 999
  • Germany
  • Мнения: 8 071
Лъки, съболезнования! Не се обвинявай, понякога нещата не зависят от нас. Сигурна съм, че татко ти е знаел, че го обичаш и си била една прекрасна дъщеря.

# 1 000
  • софия
  • Мнения: 4 180
Лъки,съболезнования за татко ти. Да почива в мир!

Аз се оплаквам от студа-студено е навън,студено е и в мола. Смръзвам направо.

# 1 001
  • Мнения: 11 593
Приеми и моите съболезнования, Лъки. Да е светъл пътят му.

# 1 002
  • Мнения: X
Лъки, съболезнования Sad Още снощи прочетох, но така ме стегна душата... Не мога да си представя някой от семейството ми да го нвма вече... А знам, че и това наближава.

# 1 003
  • Мнения: 8 043
Съжалявам, Лъки... Ти си прекрасна дъщеря и всички тук го знаем. Да е жива и здрава свекърва ти, че ще се погрижи за децата!
На днешния ден преди 5 години татко трябваше да е на скенер, а прогнозите бяха за страшни бури тогава, за навявания, огромни преспи и затворени пътища. Тръпнех в ужас как ще стигнем до болницата на 70 км разстояние, какво ще правим, ако закъсаме, как той ще понесе пътуването със силните болки въпреки морфиновите лепенки. Той не дочака тази дата... Обадих се да кажа, че няма да отидем и ако може, да вместят някой друг пациент. Върнахме останалите лепенки в онкодиспансера. А в деня на смъртта си той ми звънна, че е дошло писмо за него. След погребението, няколко дни по-късно отидох да го взема. НОИ го информираше, че рестрикциите в сумата на пенсията му заради ранното пенсиониране са приключили и вече ще си взема цялата пенсия. Мисля, че тогава ревнах за пръв път.

# 1 004
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 403
Ох, Лъки, колко те разбирам. До сега (почти година по-късно) се питам дали нямаше нещо, което да можем да направим още. Много, много съжалявам.

Общи условия

Активация на акаунт