ОСМИ клас 2020/2021 - Осмокласникът се мръщи, тясно му е вече вкъщи!

  • 23 240
  • 756
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 583
Невероятна снимка!

Моята за първи път да каже, че има любим предмет - философията. Не знам какво говорят там, но явно много й харесва.

Спомням си едно време като почнахме този предмет, много съученици се прехласваха по часа и учителката. Аз не ги разбирах защо. Не ми е бил любим предмет. Колко сме различни.

# 76
  • Мнения: 6 650
Дикси, невероятна снимка!
А ти прекрасна! ❤

# 77
  • Мнения: 1 956
Мяхам я, вие ме изчервихте с тези коментари Relaxed
Благодаря ви!

Просто искам съвсем скоро да се върнем към обичайният ритъм на живот.
И ще стане, вярвам в това.

# 78
  • Мнения: 12 081
Аз даже се сещам за корицата на конкретен фантастичен роман, за съжаление, не помня името. Помня, че за НГ на мен и на братовчедката ми беше подарен от една наша обща леля. През ваканцията и двете четяхме и обсъждахме... Оффф, много се ядосвам като не се сещам името. Ама корицата беше много подобна! Сега е късно, но утре ще намеря книгата при майка ми и задължително ще пиша! Дикси ми напомни любимата тематика от детството!

Тъй като и за "Мъртви души" стана въпрос. Едно от любимите ми произведения  е. Когато бях студентка(нищо общо с литература), при първия труден изпит за забава си препрочитах "Мъртви души" (в оригинал) и се хилех на глас, така си почивах... Иначе, с много силен литературен уклон, така и не прочетох "Фауст", не ми стигна волята. Вероятно това е единственото задължително произведение, което не прочетох, да, с "Фауст" не се разбрахме.

Здрави и щастливи да са имениците!

# 79
  • София
  • Мнения: 1 063
Честит имен ден на всички празнуващи днес:) Живи и здрави да са!
Мъртви души беше и моя любима книга навремето.  Отдавна не съм я чела, ще ми е интересно да я прочета на сегашния акъл.
Дикси, успях да видя снимката,  наистина много хубава ти е станала. Успех и поклон!

# 80
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 417
Ей, човек да не излезе на гости  веднъж на година и да пропусне Дикси! 🥺

# 81
  • София
  • Мнения: 7 097
Дикси, прекрасна си!
И небето, и посланието, и въздействието..., но очите... Ах, очите! Heart Eyes

# 82
  • София
  • Мнения: 2 915
Честит имен ден на празнуващите днес! Живи и здрави да са, щастие и късмет да имат! 😊

# 83
  • София
  • Мнения: 5 795
Благодаря за новата тема!  💕
Благодаря и за поздравите за моя Ивайло 🤗 Живи и здрави да са всички празнуващи! 🍀🥳
Изпуснах очите на Дикси и аз.
При нас минаха класните, по мат има 4. По БЕЛ е с 5. Учителката беше ни писала с Школо, че някои деца преписвали есета от интернет. 🙄
 Сигурна съм, че никак не им е приятно и на учителите това ДО.

# 84
  • София
  • Мнения: 3 614
Моят по философия ще трябва са пише нещо за да се пробва за 6 за срока, че при 4,6,6 ще му пише 5ца, но тя 4ката е 3,60, та разбираемо.
По математика още не им е върнала контролното на  вектори,  но казала, че има много еднакви файлове. Те хубаво преписали, но поне нещо да бяха променили, че да не личи, но детска им работа.  По БЕЛ също още нямат оценки от класното.

# 85
  • Мнения: 48 286
Изпуснала съм снимката
Честито на именниците!

# 86
  • Мнения: 3 491
Изпуснах снимката на Дикси, много ме е яд...
Дикси, браво! Само излекувани пациенти да има, а скоро да няма Ковид отделения.

# 87
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 410
И аз изпуснах снимката, значи...

Това с преписването е невъзможно да се контролира. Но поне може да се сакционира.

# 88
  • София
  • Мнения: 2 444
Ау Дикси, дано всичко е минало по вода в Ковид отделението. В коя болница си? И всъщност там дежурят лекари независимо коя специалност са, така ли? Сигурно си била маскирана като космонавт.
Явно снимка е имало ама съм я пропуснала, но като чета коментарите си страхотна! И съм сигурна, че е така. 

# 89
  • Мнения: 8 294
И аз изпуснах Дикси. Знам си аз, че трябва задължително да надзъртам тук преди лягане.
Моя близка приятелка дава от няколко месеца дежурства в Ковид отделение. Вчера сподели, че има нужда от нова прическа, но такава че да става и за шлем, маска и скафандър.
Гледах снощи набора как решава задачи. Пред него сборник и тетрадка. На компютъра върви някакъв клип, докато "решава" говори по телефона с приятел. Бързо изостави заниманията по решаване и взе да пише нови тренировъчни планове. Много му личи, че тренира усилено. Снощи ми демонстрира няколко лицеви опори с пляскане на ръце.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт