Флирт на работното място?

  • 8 501
  • 153
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 26
Не преувеличавайте. Търсенето и достигането до истината по едно съдебно дело е много по-детайлен и разсъдъчен процес, нещата се преценяват реално. Не е имало случай на осъждане за думи, особено за комплименти. Дори и обвинения такива липсват /поне в бг, поне засега/ Expressionless Дишайте спокойно и бъдете мъже:neutral_face:

ПП: А на слабохарактерните жени, които тук се оплакват, че им правели комплименти на работното място, ще кажа - не се дръжте като п****и и няма да ви закачат, когато не искате - нито на работа, нито другаде.

Последна редакция: пн, 01 фев 2021, 23:46 от Marianna_123

# 121
  • Мнения: 6 320
А примерно ако само бараш тогава нещата ок ли са?

# 122
  • Мнения: 26
Не са ОК, без съгласието на другата страна.

# 123
  • София
  • Мнения: 19 528
Аз все още помня младостта си и не смятам, че ако си весела по природа и любезна, това непременно е укоримо. Насила да се държиш като бурсук заради нечии аспирации - това за мен е прехвърляне на вината от здравата на болната глава.
От комплимент до директна свалка има доста разлика.

# 124
  • Мнения: X
Тук съм много съгласна. По принцип аз самата съм такава - говоря с почти всички колеги, шегуваме се, смеем се, не виждам смисъл да се държа като бурсук само за да не си помисли някой нещо. Отделно от това на никого не съм давала каквито и да е сигнали. Включително на този колега, за когото разказах и се колебаех.

Колкото до него - към момента нещата се поуспокоиха. Получихме и други проекти, по които работим с други хора и вече не се виждаме толкова често, за щастие. Друг е въпросът, че писането не спира и постоянно пита какви задачи имам, обядвала ли съм (Rolling Eyes ), почивала ли съм, имала ли съм трудности, натоварена ли съм била много, щели сме ЗАЕДНО да се справяме, да не съм се притеснявала. Това непрекъснато повтаряне на ЗАЕДНО ми втръсна, но да речем, че просто е приел много насериозно позицията си и се интересува от екипа си.

# 125
  • Мнения: 1 538
Тук съм много съгласна. По принцип аз самата съм такава - говоря с почти всички колеги, шегуваме се, смеем се, не виждам смисъл да се държа като бурсук само за да не си помисли някой нещо. Отделно от това на никого не съм давала каквито и да е сигнали. Включително на този колега, за когото разказах и се колебаех.

Колкото до него - към момента нещата се поуспокоиха. Получихме и други проекти, по които работим с други хора и вече не се виждаме толкова често, за щастие. Друг е въпросът, че писането не спира и постоянно пита какви задачи имам, обядвала ли съм (Rolling Eyes ), почивала ли съм, имала ли съм трудности, натоварена ли съм била много, щели сме ЗАЕДНО да се справяме, да не съм се притеснявала. Това непрекъснато повтаряне на ЗАЕДНО ми втръсна, но да речем, че просто е приел много насериозно позицията си и се интересува от екипа си.
Само като сте в службата ли ти пише, или и след това ?
Има ли как да ти преместят бюрото на друг етаж, или де да знам ... На личен, или служебен телефон пише или в соц мрежа ?

# 126
  • София
  • Мнения: 35 335
Може би трябваше да прочетеш темата Laughing

# 127
  • Мнения: X
Тук съм много съгласна. По принцип аз самата съм такава - говоря с почти всички колеги, шегуваме се, смеем се, не виждам смисъл да се държа като бурсук само за да не си помисли някой нещо. Отделно от това на никого не съм давала каквито и да е сигнали. Включително на този колега, за когото разказах и се колебаех.

Колкото до него - към момента нещата се поуспокоиха. Получихме и други проекти, по които работим с други хора и вече не се виждаме толкова често, за щастие. Друг е въпросът, че писането не спира и постоянно пита какви задачи имам, обядвала ли съм (Rolling Eyes ), почивала ли съм, имала ли съм трудности, натоварена ли съм била много, щели сме ЗАЕДНО да се справяме, да не съм се притеснявала. Това непрекъснато повтаряне на ЗАЕДНО ми втръсна, но да речем, че просто е приел много насериозно позицията си и се интересува от екипа си.
Само като сте в службата ли ти пише, или и след това ?
Има ли как да ти преместят бюрото на друг етаж, или де да знам ... На личен, или служебен телефон пише или в соц мрежа ?

От момента, в който започне работния ден ми пише. Случвало се е и в извънработно време да го прави.
Относно местенето - най-странното е, че ние не се виждаме. Joy Единият е хоум офис, а другият ходи на място.. Не се засичаме. Колкото до писането - основно пишем в Зуум, аз лични телефони, профили в соц. мрежа и т.н. НЕ давам.

# 128
  • Мнения: 1 538
Обяви, че си обвързана и нещата са сериозни. По дипломатичен начин, сигурна съм, че знаеш как да постъпиш.

# 129
  • Мнения: X
Обявила съм, аз даже няколко пъти и в различни разговори го вмятам. Той също е обвързан.

# 130
  • Мнения: 1 538
Сигурно е зодия телец 😂
Ами харесал те е човеко, ще му мине.

# 131
  • Мнения: X
😂😂😂
И аз в началото си мислех, че е телец, уви - лъв е. 😂

Ще му мине, разбира се, надявам се да е скоро. Все още имам и надежда, че просто е малко филмиран още и иска да се държи добре с екипа си.

# 132
  • Мнения: 650
Сигурно е зодия телец 😂
Какво правят телците, че така предполагате? Simple Smile))

# 133
  • Мнения: 1 538
Сигурно е зодия телец 😂
Какво правят телците, че така предполагате? Simple Smile))
Доста са настоятелни, пренебрегват удобно всяка пречка и вървят упорито към целта.

# 134
  • СИ
  • Мнения: 4 403
Тук съм много съгласна. По принцип аз самата съм такава - говоря с почти всички колеги, шегуваме се, смеем се, не виждам смисъл да се държа като бурсук само за да не си помисли някой нещо. Отделно от това на никого не съм давала каквито и да е сигнали. Включително на този колега, за когото разказах и се колебаех.

Колкото до него - към момента нещата се поуспокоиха. Получихме и други проекти, по които работим с други хора и вече не се виждаме толкова често, за щастие. Друг е въпросът, че писането не спира и постоянно пита какви задачи имам, обядвала ли съм (Rolling Eyes ), почивала ли съм, имала ли съм трудности, натоварена ли съм била много, щели сме ЗАЕДНО да се справяме, да не съм се притеснявала. Това непрекъснато повтаряне на ЗАЕДНО ми втръсна, но да речем, че просто е приел много насериозно позицията си и се интересува от екипа си.
Само като сте в службата ли ти пише, или и след това ?
Има ли как да ти преместят бюрото на друг етаж, или де да знам ... На личен, или служебен телефон пише или в соц мрежа ?

От момента, в който започне работния ден ми пише. Случвало се е и в извънработно време да го прави.
Относно местенето - най-странното е, че ние не се виждаме. Joy Единият е хоум офис, а другият ходи на място.. Не се засичаме. Колкото до писането - основно пишем в Зуум, аз лични телефони, профили в соц. мрежа и т.н. НЕ давам.


Аз само не разбрах... Ти сега, хвалиш ли се или се оплакваш?             Thinking

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт