Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 64

  • 59 977
  • 726
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 539
Преди 3-4 години ползвах извивачка за мигли (не точно показаната) и винаги ми оставаха косъмчета вътре. Сега ползвам серума на Евелин като основа под спиралата и ефектът повече ми харесва, а и няма отскубнати миглички.

# 61
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Като стана дума за серума на Евелин, някой взимал ли е този, който се води 8 в 1? Аз съм с Lash Booster - а и съм много доволна, но скоро ще трябва нов и се чудя на другия.

# 62
  • София
  • Мнения: 1 359
И двата серума на Евелин ли оставят бяло на милите?

# 63
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
5 в 1 оставя, за другия не знам ( точно за него се чудя за следващо купуване). Аз го ползвам под спирала и не ми пречи бялото.

# 64
  • Мнения: 169
И двата серума на Евелин ли оставят бяло на милите?

Да, и двата оставят бяло. Втория използвам, за основа е чудесен.

# 65
  • Мнения: 7 117
До сега не съм ползвала серум за мигли за какво се използва точно ?

# 66
  • Мнения: 15 356
До сега не съм ползвала серум за мигли за какво се използва точно ?
Преди спиралата го слагам,дава обем и дължина,дори на моите руси и рехави мигли.
Оставя бяло,но след спирала не се вижда .

# 67
  • Мнения: 526
Като стана дума за серума на Евелин, някой взимал ли е този, който се води 8 в 1? Аз съм с Lash Booster - а и съм много доволна, но скоро ще трябва нов и се чудя на другия.

Аз го имам, но още не му е дошъл реда.

Иначе бустера остава бяло, но след време попива. Случвало ми се е да забравя спиралата Simple Smile

# 68
  • София
  • Мнения: 28 785
Най-накрая има нова опаковка, много се дразнех на старата – винаги ми се запушваше накрая, само заради нея спрях да го ползвам, а кремът иначе ми харесва:
Скрит текст:

# 69
  • Мнения: 3 216
Като стана дума за серума на Евелин, някой взимал ли е този, който се води 8 в 1? Аз съм с Lash Booster - а и съм много доволна, но скоро ще трябва нов и се чудя на другия.
Ползвала съм и двата, но съм по-доволна от този, който ползваш в момента.

# 70
  • Мнения: 539
Аз също харесвам Lash booster, а сега ползвам втора опаковка от този и съм много доволна.

# 71
  • Мнения: 441
А в ушите сърби ли те?И аз май имам нещо подобно
Оо да, имам и сърбеж и лющене..
Иначе наистина забелязвам, че когато не ям сладко и като цяло захар се подобрявам. Сърбежа е много по-малко, както и лющенето и върху косата и в ушите.

# 72
  • Мнения: 23 126
А в ушите сърби ли те?И аз май имам нещо подобно
Оо да, имам и сърбеж и лющене..
Иначе наистина забелязвам, че когато не ям сладко и като цяло захар се подобрявам. Сърбежа е много по-малко, както и лющенето и върху косата и в ушите.
Да , същото.На началото на канала.

# 73
  • Мнения: 15 375
Аз също харесвам Lash booster, а сега ползвам втора опаковка от този и съм много доволна.

Този прокламирам и аз. Много, много е добър. За бяло, да, оставя бяло, но за минутка - две, а и да не изчакате спиралата го тушира на момента. Любим ми е. Това е страшно добър продукт.

# 74
  • Мнения: 2 845
Белия серум на Евелин е страхотен, преди години го използвах, придаваше чуден обем и дължина. Отгоре като се сложи спирала, изобщо не личи.

Общи условия

Активация на акаунт