Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 65

  • 61 570
  • 744
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 119
Здравейте,търся мнения за околочния крем на Кройтерхов 🙂 Може и за кремовете им за лице,ако има тук дами които са ги използвали.На 36 години съм със смесена кожа.

Преди доста време имаше комплект от дневен крем + околоочен, не знам дали е още наличен. Ползвала съм ги преди около 3 години. Имат хиалуронова киселина, следователно се очаква хидратация и противостарееща грижа. Кожата ми е нормална през лятото (през зимата към суха). За лятото мисля, че кремът е хубав продукт, лек и попива бързо. Околоочният хидратираше добре, не ми е лютял на очите. Използвах го доста дълго. Плюс при него е  количеството 20 мл. Останалите околоочни, които съм ползвала са били по 15мл.

# 61
  • Мнения: 3 749
Аз вчера си получих петната.Искам да започна с третирането им докато са още "пресни".Смятам да изпозвам вечер такъв продукт,а през деня задължително с висок фактор ще ходя вече.Почнах май да бера плодовете на многото години непрекъснато ходене на солариум.
Мажи се вечер със шипково масло.

Шипковото масло може да предизвика фоточувствителност. Не е подходящо за слънчево време. Евентуално да се слага само вечер, а през деня задължително със слънцезащитен крем, но не се препоръчва да се ползва лятото.

# 62
  • София
  • Мнения: 5 289
От личен опит ще кажа: две лета се мажех с шипково масло вечер, дори и при престоя ми на море. През деня слагах слънцезащита, но не толкова, колкото трябваше. Аз съм с лунички, лятото съответно имам много. Честно ви казвам, така ми се избистри лицето, че чак не ми се вярваше. Факт. Затова го препоръчах, защото аз лично бях очарована от действието му. Разбира се при ползването на такива продукти си трябва сериозна слънцезащита и пазене, доколкото е възможно от слънцето.

# 63
  • Мнения: 4 267
И аз съм ползвала шипково масло и страшно много ми харесва как ми озарява лицето.Ще започна пак ,защото съм чела,че има също изсветляващи свойства.Мисля и да започна и продукт с витамин Ц,за киселини също мисля,но лошото е,че са на много лошо място под очите.
Mumy,кое шипково масло си използвала?
Уж не е много слънчево още,но слънцето е много силно, Всички покрай мен са вече изгорели от него.

# 64
  • София
  • Мнения: 5 289
На Ривана.

# 65
  • Мнения: 15 356
В друга тема писах,вчера нямаше грам слънце до обед,изгорях на часовник,гривна и халка.

# 66
  • Мнения: 1 021


Здравейте,Това е находката ми от тази вечер,утре ще я пробвам.
Лека нощ.

# 67
  • Мнения: 15 375
И аз миналото лято имах голямо желание да пробвам Шипковото масло и си купих на Ривана. Но понеже, нали в топлото време, ала бала, го оставих за есента и като го отворих маслото беше станало на клей. Беше станало гъсто и лепнещо като изсъхващо лепило. Нямаше вадене от шишенцето, а смея да твърдя, че съм го съхранявала правилно - плътно затворено, на сухо, тъмно и хладно място, и уж беше в срок на годност. Като го купих си беше едно нормално масло, но с времето какво му беше станало, не знам. Изхвърлих го. Обмислям пак да си купя, но купя ли го, ще го ползвам веднага, без да отлагам. Grinning

# 68
  • Мнения: 1 950
Предложете свестна слънцезащита за лице с по-големичък фактор. Изключваме на дм 50 фактор и въобще марка дм. Такъв блажнорак не съм си слагала на лицето до сега..

# 69
  • Мнения: 2 847
Mountain, утре мога да ти изпратя как стои на лицето biotrade pure skin. Аз съм доволна, не оставя бели следи, предпазва страхотно. Вчера такова слънце ме пече, дори не се зачервих.

# 70
  • Мнения: 1 950
Чудесно! Да, прати ми ако може 👍

# 71
  • Мнения: 309
blondyberry, ще съм ти благодарна, ако изпратиш и на мен.

# 72
  • Мнения: 2 888
Mountain, утре мога да ти изпратя как стои на лицето biotrade pure skin. Аз съм доволна, не оставя бели следи, предпазва страхотно. Вчера такова слънце ме пече, дори не се зачервих.
https://sopharmacy.bg/bg/product/000000000030016385 за този ли става дума ?
Освен за мен търся и за децата за лице, нещо сполучливо. На 5.5 г е

# 73
  • Мнения: 414
Аз пробвах на Biotrade Pure Skin spf50 от тестер и да, не прави бял цвят, но на мен ми стоя мазно лицето цял ден, а съм със суха кожа. Определено не е моят крем.

# 74
  • Мнения: 1 883
Здравейте, търся един овлажняващ крем за ръце с козе мляко на цена около 2 лв.
Една приятелка ми го препоръча и каза, че в Дм го имало, но там ми казаха, че не го предлагат от доста време.
Ако се сещате за кой иде реч моля споделете къде го има.
Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт