Колко често се виждахте преди да заживеете заедно?

  • 12 310
  • 314
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 42 204
Не е въпросът, че привличаш такива. Мъжете се пробват на всяка, с която мислят, че биха имали успех. Проблемът е, че ти се връзваш и си съгласна на всичко. Като ти е такава представата за отношения, защо търпиш друго? При срещи, разграфени само за уикенда, то е ясно още на втората сгледа, че перспектива няма. За какво въобще продължаваш контакта, не знам. Не съществува човек, който е толкова зает, че 2 седмици да има време само за уикенд срещи в неговия квартал, а да няма време в делник след работа за теб. То не си струва дори да му кажеш да върви по дяволите.

+1
Мъжете наистина се пробват на всяка (е, не чак, ама по принцип) и ако им пусне се възползват, даже и да нямат никакви намерения за истинска връзка. И после чакат тя да се усети и да ги остави, или се измъкват тихичко по терлици, защото не обичат скандали и сцени. Ако си с приоритет при един мъж и той наистина те иска ще го покаже. Той и ако си му само играчка го показва де (много от тях имат някакъв морален кодекс да не лъжат за да получат секс, а само премълчават), но там се иска повече опит за да се усети сигналът, а и да няма розови очила.

# 256
  • Мнения: 7 012
Явно много съм дърта, но вече не е ли прието кавалерът да изпрати дамата до тях след среща?

# 257
  • Мнения: 42 204
Явно много съм дърта, но вече не е ли прието кавалерът да изпрати дамата до тях след среща?

Прието е по принцип. Но при дълга връзка понякога се случват разни неща и не може. То е като "винаги ли плаща кавалерът?" - в една стабилна връзка плаща който там има пари. Поне като бяхме гаджета и бедни студенти и двамата сме плащали. Общо взето като се видим и свършим със секса (ММ казваше, че преди секса не може да мисли за такива неща) следваше преглед кой какво пари има, къде ни се ходи и къде можем да отидем с тези пари и отивахме. Няма как да доя непрекъснато един студент все той да плаща. И с изпращането е така - инцидентно може да се случи мъжът да има някаква работа и да не може.

# 258
  • Мнения: 7 012
Плащането е различно. За мен изпращането е задължително. Аз и сега не ходя по тъмно сама. Мъжът ми идва да ме вземе от дамски сбирки.

# 259
  • София
  • Мнения: 1 666
- чувала съм и коментар от едно бившо гадже "Кога ще си вземеш книжката, че сама да се прибираш до вас" (още бях на шофьорски курс)
Малко след това му казах, че искам да се разделим.
Или мъжете нещо в последно време са станали много мързеливи, или просто аз привличам такива!

Мъжете повесеместно са станали просто простаци.
"По мое време" въпросът с изпращането НЕ стоеше на дневен ред. Момчето изпраща момичето, с ГТ или маршрутка, до входа, после пак с ГТ се прибира, ако ще да живее на другия край на града. Дори не ни е хрумвало, че може да има друг вариант. Не се отнася само за мен, а за всички двойки младежи в компаниите, където сме били. Пари за таксита нямахме, коли също нямахме. И това не беше толкова отдавна... Потрисам се, като чета за едно-две десетилетия що селяндур се е навъдил...

# 260
  • Бургас
  • Мнения: 79
Прието е по принцип. Но при дълга връзка понякога се случват разни неща и не може.

Това е, при по-дълга връзка. И аз, и аз ги разбирам така нещата. За мен не е било проблем да ходя до мястото на срещата сама и после да се прибера. Но това са били връзки на по 3-4 години. Първите ми две връзки всъщност.
Но в началото, още на първия, втория месец...мъжът да прави такъв проблем прибирането, взимането, самото виждане дори....не знам, не е нормално според мен.
Готова съм и самолет да взема, ако трябва да съм с любимия човек.
Но уви, искам да се чувствам дама, поне в началото до го има това усещане, че мога за си отпусна душата...
Срам ме е, че се чувствам по-мъж и от мъжете, с които съм била! Sad
Срам, защото не си представям така нещата...
Знам че съм силна и мога и сама, знам го. Доказала съм, че мога да се справя с всичко, дори да ми плаче душата, имам едно детенце, което разчита изцяло на мен.
Но така си мечтая да намеря човека, с който да си поделим радостите и трудностите. Да съм рамо за него и той за мен.
Нон стоп да търча наляво, надясно.
Не може ли поне, когато съм с моето момче, да мога да се "поглезя" дори за малко.

# 261
  • София
  • Мнения: 17 974
Мъжете скачат според тоягата / жената. Поне средностатистическите без огромни дефицити. Не са се изпедерастили чак толкова.
Ти така се поставяш във връзките ти, а и фикс идеята да се "поглезиш" малко е много досадна в случай, че го излъчваш (не знам дали е така, не те познаваме все пак).
Само ще кажа, че ако бях мъж, такива жени, от които лъха това, не пеш, ами каруца щях да ги впрегна да дърпат. Съжалявам за откровението.

По темата: Няма сила на тая земя, която да ме накара да се виждам с някого всеки Божи ден.

Последна редакция: чт, 27 май 2021, 12:17 от The Catcher in the Rye

# 262
  • Мнения: 15 330
Готова съм и самолет да взема, ако трябва да съм с любимия човек.
Жено! Разбери го най-сетне, няма любим човек в тези ситуаци! Ня-ма! Има един мъж и една жена, толкоз. За да титулуваш любим човек знаеш ли колко сол трябва да изядете заедно, бе, жено? А ти кво - поканил те, нае*ал те и вече любим човек. Ама кацни малко на тая земя, бе, да му ..!

# 263
  • Мнения: 6 955
Разбира се, мъжът  не трябва да те глези. Ти говориш за елементарно отношение. Да го кажа така - ако ти не се "изглезиш" още в началото за нормални неща като изпращане до вкъщи или среща на удобно за теб място и време, не знам после как ще се  "глезиш" като заживеете заедно, за да мие чинии и чисти банята примерно. Почваш го още от начало, да знае с какво за захваща. Ако иска и му стиска, продължавате, ако не, здраве да е, друг ще дойде. Ама имай си критерии, претенции даже ако щеш, а той правилния ще покрие всичките без нужда от "глезене" за елементарни неща.
Пп. Ако някой не е разбрал, за мен това не е глезене, а нормални неща. Глезене е примерно да си даде цялата заплата за рокля, щото благоверната така искала. Ама това вече си е тъпота на отсрещния, а не на глезещия се.

# 264
  • Бургас
  • Мнения: 79
Разбира се, мъжът  не трябва да те глези. Ти говориш за елементарно отношение. Да го кажа така - ако ти не се "изглезиш" още в началото за нормални неща като изпращане до вкъщи или среща на удобно за теб място и време, не знам после как ще се  "глезиш" като заживеете заедно, за да мие чинии и чисти банята примерно. Почваш го още от начало, да знае с какво за захваща. Ако иска и му стиска, продължавате, ако не, здраве да е, друг ще дойде. Ама имай си критерии, претенции даже ако щеш, а той правилния ще покрие всичките без нужда от "глезене" за елементарни неща.
Пп. Ако някой не е разбрал, за мен това не е глезене, а нормални неща. Глезене е примерно да си даде цялата заплата за рокля, щото благоверната така искала. Ама това вече си е тъпота на отсрещния, а не на глезещия се.

Благодаря за споделеното мнение,maiathebee.
Може би аз не се изразявам коректно, но вие написахте много точно какво мисля!

# 265
  • Мнения: 42 204
О, сега в картинката се появява и дете. Ми, нищо лошо не искам да кажа, но това вдига бройката на мъжете, които не искат да се обвързват и затруднява намирането на сериозен такъв. Не е невъзможно, но просто е по-трудно.

# 266
  • Мнения: 3 350
Е щом имаш дете, какво ти пука дали ще срещнеш принца ? Каква е тая обсесия, за да се видиш с мъж, дето би поела риск да се прибираш сама по нощите от крайните квартали с ГТ ? Ами, ако нещо лошо ти се случи, какво ще стане с детето ?
П.С
Дори на момичетата на повикване им се плаща таксито.

# 267
  • Мнения: 18 985
И навремето имаше такива случаи - на жената да й излезе реноме, че не само пуска без претенции, ами и сама се натиска, и че могат да я разиграват както си искат. Не е скорошно явление.

# 268
  • Мнения: 46 673
Това е, при по-дълга връзка...
Дълга връзка и отделно живеене за мен са невъзможни, но все пак ще коментирам.
При по-дълга връзка има и привързаност. Тогава на човек му пука много повече за този до него и ако в началото е по-скоро жест, след това се превръща и в загриженост. Ако един мъж обича жената до себе си, няма да я остави да се прибира сама в тъмницата.

П.П. И в младите ми години имаше такива, които не изпращат, не е нещо ново под слънцето.

# 269
  • Мнения: 42 204
Момичетата на повикване поставят директно въпросите и исканията си и не отстъпват от тях Wink

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт