Серуми за лице, коса и тяло

  • 64 089
  • 518
  •   4
Отговори
# 510
  • Мнения: 1 903
На  Revox серума с вит с доволна съм!😼

# 511
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 140
Изключително доволна съм от тези серамидни капсули на Елизабет Ардън и идвам да ги похваля. С години подценявах марката и я подминавах, но ми пратиха мостра миналата година и оттогава си ги взимам редовно - слагам по една вечер след ретинола и на сутринта кожата ми е копринено мека. С ни една нощна маска не бях постигала такъв резултат. Много хубави!

# 512
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 797
Как ползвате този продукт на Нивеа - като серум или преди серума?

# 513
  • Благоевград
  • Мнения: 2 872
Здравейте! Моля за препоръка за околоочна antiage грижа. Преди дни навърших 36 години. Бяла кожа, със слънчева алергия. Имам пачи крак и леки бръчици под долния клепач, при усмивка вече се забелязват доста. От 1.6 години сутрин ползвам Clinique all about eyes, а вечер розовия серум на Nuxe, защото имам тъмни кръгове и подпухване в очите. На летището ми препоръчаха ето това на Clinique и ще се радвам някой да сподели впечатления. Не мога да ползвам ретинол, тъй като ме предупредиха, че жени в IVF не трябва да го ползват.
https://douglas.bg/clinique-smart-clinical-repair-wrinkle-correc … g-eye-cream-62496

# 514
  • Мнения: 2 742
Някой да е ползвал серията на Нивея cellular
https://www.dm-drogeriemarkt.bg/nivea-serum-za-litse-cellular-ex … 005800367071.html
Серума и крема

# 515
  • Мнения: 6 786
Нивея не препоръчвам.
Дерматоложката ми е забранила да купувам Нивея, Гарние, Лореал.
При нивея почти винаги алкохол денат е на първо място или ако не е там, то той е на второ, трето, което автоматично изключва мазните кожи, акнеичните и розацеята, тъй като той ще ги влоши.
Ползват все още парабени.
Също така са страшно парфюмирани. Не знам на кой крем бях гледала състав, но имаше 4 парфюма накрая на състава.
 Изобщо лекарката ми е казала, че тези марки са компромис с кожата. Само за кожи без патологии. Нормална кожа без алергии, която не е имала акне, която няма предразполагане към розацея или атопичен дерматит.
А най-лошия им продукт е едно измивно за акне с четка отгоре. Беше пощуряла. Идват пациенти с тежко вече акне, те ползвали четката отгоре, пъпките се спукали, бактериите се разнесли навсякъде. Беше звъняла даже във фирмата..

Последна редакция: нд, 19 май 2024, 22:24 от marinadp

# 516
  • Мнения: 1 997
На Лореал серумите са по 30 лева, това незнам колко е бюджетно 😀

    # 517
    • Мнения: 1 580
    Някой да е ползвал серията на Нивея cellular
    https://www.dm-drogeriemarkt.bg/nivea-serum-za-litse-cellular-ex … 005800367071.html
    Серума и крема

    Ползвам серума от скоро, не ми харесва. Все едно с вода се мажа, нищо не прави върху кожата. Взех и този с хиалурон, същото и при него.

    # 518
    • Мнения: 2 604
    Аз също Нивея отдавна съм ги отписала, освен мицеларната вода за чувствителна кожа( купувам я за корекция на спиралата, ако се оплескам докато се гримирам). Наистина са бъкани с алкохол и дразнят. Гарниер също доста занижиха качеството, а преди 20 години обожавах серията им Гарниер Пюр и зеленото тоалетно мляко. Лореал имат доста добри попадения, много харесвам серията Revitalift laser renew. Особено дневният крем е най-добре работещия антиейдж дрогериен крем с видими резултати. Много харесвам и околоочния с хиалурон.
    По темата със серумите, сега използвам аргилерин(сутрин и вечер) и пикногенол ( сутрин) на The ordinary. Първият го поддържам от доста време винаги наличен, според мен има реален и моментален ефект. Отгоре му слагам и крем без проблем. Пикногенолът го дават с много мощен лифтинг ефект и забележителни резултати( боря двойна брадичка начален стадий).
    Скоро се купих и антиейдж масло на Flora is за да го използвам вместо контактен гел.

    Общи условия

    Активация на акаунт