Смени жената 2021

  • 91 062
  • 1 708
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 708
Този 'феномен' да дават все някакви популярни хора вече се изтърка и на хората им е 100 пъти по-интересно да гледат предаване с неизвестни личности. Сега пък простачката Мара от Фермата ще ни дават за пример.. Ужас.Unamused

Доколкото си спомням това предаване трябваше да се излъчи миналата година, но тогава обявиха извънредното положение и Бтв промениха програмата си - отпаднаха "Смени жената" и "Съни Бийч".
Предаването с Мария и Динко е снимано преди тя да влезе във Фермата.

# 46
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 485
Няма логика да е така, обикновено след Фермата ги разкарват по другите предавания, все пак са придобили някаква популярност вече.

# 47
  • София
  • Мнения: 11 678
Да, но е така, предаването е снимано преди участието ѝ. Беше коментирано и в темата за Фермата, още докато беше вътре. Може би им се е сторил интересна и затова са я взели във Фермата.

Ето статия от март миналата година:

# 48
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 131
Значи пак позната физиономия във Фермата щяхме да видим, което не ми променя много мнението, да спрат да въртят хората, ама явно няма желаещи да се излагат.

# 49
  • Мнения: 2 129
Ми то реално в България какъв избор на участници да има ? Като махнем пенсионери и деца и такива,които за нищо на света няма да отидат да се "излагат по телевизията" остават шепа хора навити да се снимат по предавания. Има си такива,които се записват в де що формати има ,та си е съвсем нормално да ги гледаме по няколко пъти и без да са близки на някоя важна клечка,която да ги бута

# 50
  • Мнения: 14 147
На мен пък ще ми е интересно да видя на Надка семейството. Беше ми неприятна, но въпреки това ми се иска да я видя "по-отблизо". Предпочитам нея пред жената на Савов или Марияна Попова, които се опитват да изкарат идеални, сравнявайки ги с обикновени домакини. А Надка все пак си е обикновена домакиня, не е "звезда", па макар и участвала във "Фермата".

# 51
  • Мнения: 5 692
Аз само като прочетох, че ще участва Динко от Ямбол и ми настръхна косъма Grinning. То пък друг Динко бил Grinning

# 52
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 297
Тръпки ме побиват от тая лудата рускиня, бррр.
Горките деца, изглеждат подтиснати.

# 53
  • Мнения: 3 749
Рускинята си е намерила половинката. Пасват си. По-скоро на него му е изгодно с такава женица. Не го харесах.
Мария пак със сълзите в очите. Много емоционална.

# 54
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 297
Честно казано и аз се насълзих като слушах момченцето.

# 55
  • София
  • Мнения: 62 595
късно го хванах и май ще гледам повторението след един час. Дотук като слушам, рускинята здраво се е накиснала, а мъжът й е ужасен манипулатор.

# 56
  • Мнения: 10 709
Защо няма субтитри?? Тези тежки диалекти са истинско мъчение!

# 57
  • Мнения: 3 749
Тъкмо щях да напиша, че Данчо е страшен манипулатор и хитър лисан, но са ме изпреварили.

# 58
  • София
  • Мнения: 17 329
Ох, този как я гази рускинята и тя си го изкарва на децата. Страшна работа, страшна.

# 59
  • Мнения: 4 835
Мария ми е симпатична в това предаване.
Варненци са много зле..жал ми е за техните деца. Забелязахте ли колко много се гушкаха в Мария. Явно много им липсва.

Общи условия

Активация на акаунт