Идеи за зеленчукова градина на балкона - 2 Тема

  • 40 086
  • 442
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 613
Ариадна, ще трябва да ги катериш по някое скеле кратасвиците. Аз го "ядох" това няколко години и накрая ми писна и се отказах 😏

# 421
  • Мнения: 10 759
Аааа, сега се вижда Simple Smile Аз имам същите теменужки, точно жълтички. Снощи установих, че са ароматни моите Simple Smile

Аз пак да кажа че май ще е тясно на всичко. Миналата година сложих краставици, ужасно големи листа направиха, завзеха една саксия/кога около 14 литра беше. Помисли да ги разместваш, сега са много симпатични, особено доматките 👏

# 422
  • Мнения: 9 954
Теменужките, игликите и невенът са като бурените, насадиш ли - след това се саморазпространяват, няма отърване.

# 423
  • Мнения: 179
Ариадна, ще трябва да ги катериш по някое скеле кратасвиците. Аз го "ядох" това няколко години и накрая ми писна и се отказах 😏

Да имам такива "стени" ще ги пусна по тях като станат по-големи Simple Smile

@blackcat6 да и мойте май са миризливи, за сега си стоят където съм ги засадила

@man_darin_ka дано да не се разпостранят каквото стане де. Оо невен имам в отделна саксия, не се е разрастнат ама единия стрък е станал като маруля голям...

# 424
  • Мнения: 3 025
Здравейте,терасата ни е малка. Идеи как да огледам домати на нея ,така че да има място и за сушилника 😆 ?
Мислех си да ги наредя на прозорците от външната страна разбира се ,но не знам ... какво мислите вие

# 425
  • Мнения: 613
Ради, вземи си черита. Иначе стават толкова високи, че ще ти изпопадат саксии те от перваза
Има едни жълти, мн симпатични и не стават прекалено голями

# 426
  • Мнения: 14 034
Не са за на перваза определено, големички растения стават.
За домати си имай предвид и че ти трябва повече място около тях, да няма никакъв шанс да се опре прането в листата им или ти като минаваш... листата правят доста неприятни петна, това май не всеки го знае ако не е бил около растенията.

# 427
  • Мнения: 3 025
Знам,знам. Израстнала съм на село и имахме голяма градина с най различни зеленчуци включително домати,но на балкон за първи път ще правя. Късно е да взимам чери домати ,защото вече насях биволско сърце и взе ,че се хванаха и вече са за садене ,а имам и други 2 стръка тях си ги купих от пазара и не знам какви са,но сигурно са някакви големи и те

# 428
  • Мнения: 9 954
А и опора си трябва за растенията - колците на доматите Laughing.

# 429
  • Мнения: 14 034
Знам,знам. Израстнала съм на село и имахме голяма градина с най различни зеленчуци включително домати,но на балкон за първи път ще правя. Късно е да взимам чери домати ,защото вече насях биволско сърце и взе ,че се хванаха и вече са за садене ,а имам и други 2 стръка тях си ги купих от пазара и не знам какви са,но сигурно са някакви големи и те
Е, тогава знаеш колко големи стават по принцип, с това питане за слагане на прозореца останах с друго впечатление...

# 430
  • Мнения: 3 025
🤣🤣🤣 ами ,защото наистина няма къде другаде да ги оставя и ми беше интерестно дали някой друг го е пробвал до сега

# 431
  • Мнения: 613
Пробвай Simple Smile после ще ни кажеш Simple Smile

# 432
  • sofiq
  • Мнения: 1 582
Здравейте,подариха ми 2 коренчета разсад физалис,някой има ли опит с отглеждането му в саксия на терасата.

# 433
  • Мнения: 5 658
Може да се гледа в голяма саксия. Но и самото растение става доста голямо.

# 434
  • sofiq
  • Мнения: 1 582
Може да се гледа в голяма саксия. Но и самото растение става доста голямо.

Аз последните години гледам чери домати на балкона,те стават близо 2 метра.По голям ли става?

Общи условия

Активация на акаунт