ВАРНА, МОРЕТО, БУРНИТЕ ВЪЛНИ (8)

  • 12 621
  • 291
  •   1
Отговори
# 105
  • Варна
  • Мнения: 893
ще ги кача  Mr. Green но мисля първо да ги събера всичките  Thinking
и аз много трудно си харесвам дрешки Confused като гледам на софийските мами снимките чак им завиждам...тука за малки бебета много рехаво откъм артикули...за 5-6 месечни вече има избор.

# 106
  • Мнения: 274
ger4e, добре дошла във форума Simple Smile Моя термин е 20-ти ноември живот и здраве и също смятам да раждам в Окръжна.

Благодаря, chapelita! Какво ще кажеш да си чукнем една среща да има с кой да си лафим и да се поддържаме по коридорите докато сме с болки?  Party Уговорихме се с една приятелка, но нейният термин е средата на декември. Няма да стане тоест. Това в рамките на шегата  Stop
Виви_Ан, аз също нямам търпение. Имам чувството че тези 9 месеца едвам се влачат.  Уж бяха наситени с много случки и емоции, но пак са ми мнооооого дълги. Вече броя часовете, вместо дните  Joy Още малко остава!

# 107
  • Мнения: 337
Здравейте,варненки да се запиша и аз сред вас чакаме 1во бебче момченце термина е 07.03 смятам да посетя курса на 9месеца тази седмица,да ви питам трябва ли да се запиша някаде предварително или направо отиваме newsm78
10Х

# 108
  • Мнения: 2 096
На мен толкова бързо ми минава времето, че трябва да ме убеждават, че са минали 5м. от бременността ми, а не 2 седмици. Направо като гледам как тече времето, все си мисля, че няма да сваря да се подготвя за бебо, с това моето темпо.

# 109
  • Мнения: 104
Здравейте,варненки да се запиша и аз сред вас чакаме 1во бебче момченце термина е 07.03 смятам да посетя курса на 9месеца тази седмица,да ви питам трябва ли да се запиша някаде предварително или направо отиваме newsm78
10Х
Не направо там!Ще се видим там Hug

# 110
  • Мнения: 187
Момичета,
някой знае ли ще има ли курс в Младежки дом в събота?
sky angel, помагай, ако си ходила последния път!

# 111
  • Мнения: 67
Здравейте и от нас!!!!
Мамите от владиславово хайде утре на по кафенце в квартала.Ние с Василена ве4е излизаме на разходки така 4е ако има желаещи ние сме насреща.

# 112
  • Варна
  • Мнения: 2 576
има спрейове за велур, някъде 4лв. струват и стигат за цял сезон. след всяко почистване велурените буйки са като нови Wink....

Благдаря ти!   bouquet
Сега определено ще гледам с друго око на велурените обувки, пък току виж съм си и намерила моя номер Simple Smile.
Ох като ви слушам как говорите за предбебешко пазарене и ми липсва бременността, но не толкова че да искам второ Wink (поне за сега Simple Smile ).

Имайте хубав ден  момичета!

# 113
  • Мнения: 2 096
Виви_Ан, не съм ходила на курса в Орбита от онзи единствен път. Не ми допада абстракцията на нещата които се говорят. Направо го броя за загубено време. Тпва са телефоните на плихоложките от курса - 641803 606204 Весела Тонева или Валентина Антонова. Звънни и питай за занятията.
Аз ходя само на курса в ОБ. Мислех да се запиша и на този в АГ, но на по късен етап, че не ми остава време.

# 114
  • Мнения: 301
Здравейте и от нас Simple Smile
krassenka, такива чорапки има в магазина на Бебчо, видях ги не в този срещу Окръжна, а в магазина, който е по-надолу в уличката.
ger4e, ако идваш на курсовете на сп.9 месеца, Окръжна или в Малдежкия дом ще се видим със сигурност и ще се уговорим нещо ... примерно да правим надбягване в коридорите на Окръжна  Wink
Виви ан, курсовете в Орбита наистина не протичат по традиционния начин, но това ги прави толкова интересни, тъй като те карат да се замислиш и опознаеш първо самия себе си, за да можеш да бъдеш след това ДОБЪР родител. Лекторите водят курсовете с голямо желание, затова те съветвам да опиташ Simple Smile

# 115
  • Варна
  • Мнения: 2 942
krassenka, такива чорапки има в магазина на Бебчо, видях ги не в този срещу Окръжна, а в магазина, който е по-надолу в уличката.
 Hug много много ти благодаря:)

# 116
  • Варна
  • Мнения: 199
Ето, че най-после и моят ден настъпи  Simple Smile
Утре рано сутринта в 8 трябва да съм в Майчин Дом - гладна, жадна и готова за раждане.   
Днес бях в болницата, правиха ми последни изследвания, среща с анестезиолога, тестове за алергии от упойките и т.н.
Цял ден ми е едно такова малко притеснено, хем съм тръпнеща в очакване за срещата с моя бебчо, хем изпитвам и някакъв страх..  Rolling Eyes  Whistling
Тази сутрин малко ни разочароваха като ни казаха, че татито не може да присъства нa раждането. А ние така се бяхме настроили за това да бъде до мен. Бяхме разпитали предварително за всичко и уж нямаше никакви проблеми, а днес лекарката ми каза, че нямало да може да го пусне. Оправда се, че това било някакво ново нареждане от болницата, но на мен ми се струва че е по-скоро нейно хрумване. Когато попитахме на рецепцията ни казаха,че всичко зависело от лекаря, който води раждането дали бил съгласен или не. Както и да е. Важното е всичко да мине добре. И най-важното да няма проблеми с бебчо, защото това е нещото, което най-много тревожи. Надявам се, че в неделя или в понеделник ще ни изпишат от болницата и ще ви разказвам с повече подробности.
Стискайте палци за мен и много прегръдки на всички!!!  Hug 

# 117
  • Мнения: 3 595
Венира според мен таткото нека си се екипира с камера и фотоапарат. Настоявайте повече и искайте да говорите, ако трябва с Яков. Щом това е важно за вас ще го пуснат. Повечето ми познати са снимали ражданията си в Майчин Дом не виждам защо сега да не дават  newsm78 Пожелавам ти много кураж! Всичко ще бъде наред! Утре ще се гушкате и радвате един на друг! Леко раждане  smile3525

# 118
  • Мнения: 689
venira, безпроблемно раждане ти пожелавам и утре да гушкаш здраво хубаво бебче.
Стискам палци всичко да мине добре.  newsm17
Ще чакаме отново да се включиш в най-скоро време.

# 119
  • Варна
  • Мнения: 893
venira пожелавам ти да мине безпроблемно и възможно най-леко и да гушнеш едно здраво и пухкаво бебче утре  Peace
и скоро да влизате в час че да разправяш как е минало  Wink

Общи условия

Активация на акаунт