КАУФЛАНД - тема 49

  • 62 788
  • 771
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 147
В новата брошура на стр. 32 долу вляво има електрически грил на Тефал, 2000 W, 120 лева. Става ли за печене на месо това чудо? Моля за отзиви, ако го имате (или някой около вас го има). Благодаря. Simple Smile

# 61
  • Мнения: 2 004
Конти, съмнявям се.
Но вземи, пробвай и върни, ако не става.
Има три месеца, в които можеш да размислиш.
От нашия филиал ме ядосаха преди дни.
Купувам от тия мини фурничките с червен етикет за 14лв. Без пари направо.
На касата ме предупреждават, че гаранцията била само седмица. Да съм проверяла на информация дали изобщо имало гаранция каъо е с червен етикет.
Аз звъннах по телефона и му казаха, че щом е уред, имам 3 години гаранция без значение дали е с червен етикет.
Благодарих им и им казах да го обяснят и на служителите във филиала.

# 62
  • Мнения: 2 047
Конти, преди време бяхме взели подобна. Не останахме доволни, защото нямаше "контакт" с храната.
Стана като претоплено- сварено /сандвич, месо/. Едвам го почистихме, щото нали трябва да е в почти
нов вид като го върнеш...  В този случай ме отказва директно къс кабел- 0.9 м  Simple Smile

# 63
  • Мнения: 2 029
Някой пробвал ли е постелките за пикник от тази седмица? Едва сега я видях в брошурата и едва ли е останало нещо в нашия магазин, но все пак може да проверя. Само че не мога да разбера защо няма никакво описание дали от едната страна е непромокаем плата и дали може да се пере? Rolling Eyes В Лидл преди няколко седмици бяха пуснали страхотни постелки за 20 лв , но докато се натуткам и бяха свършили.

# 64
  • Мнения: 865
Какво ще рече точно "странично спане "?

Но тази в кауфланд, диаметъра и е само 40 см, на снимките са по- широки май.



А някой знае ли къде другаде се продават подобни или У образни или някой изпробвана подобна?

# 65
  • Мнения: 3 417
В емаг има такива
Какви са ви впечатленията от кухненска хартия Селпак .

# 66
  • Мнения: 2 071
Здравейте! Знаете ли дали мога да върна парфюм, който разпечатах и само пробвах? Нямаше тестери в магазина и го взех насляпо.

# 67
  • Мнения: 148
Здравейте! Не намирам онлайн брошурата на Кауфланд Sad Къде мога да в открия?

# 68
  • Мнения: 25 811
Здравейте! Не намирам онлайн брошурата на Кауфланд Sad Къде мога да в открия?
На предходната страница.

# 69
  • Мнения: 2 147
Здравейте! Не намирам онлайн брошурата на Кауфланд Sad Къде мога да в открия?
От сайта са я свалили маймуните, и аз търсих преди. От този линк на Лъки обаче си работи. Simple Smile
П.П. Докато сваря, тя Лъки е писала вече. Simple Smile

# 70
  • Мнения: 5 136
Вие получихте ли от допълнителната брошура с ново в асортимента. При нас само стандартната имаше по пощите, а в сайта за нашия град има и допълнителната с новото в асортимента.

# 71
  • Мнения: 148
Здравейте! Не намирам онлайн брошурата на Кауфланд Sad Къде мога да в открия?
От сайта са я свалили маймуните, и аз търсих преди. От този линк на Лъки обаче си работи. Simple Smile
П.П. Докато сваря, тя Лъки е писала вече. Simple Smile

Еее много благодаря 🤗 цял ден се побърках да я търся и накрая се сетих за форума 😃

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 1 362
В емаг има такива
Какви са ви впечатленията от кухненска хартия Селпак .
Предния път като беше на промоция си я взех. Принципно съм доволна, но последната партида явно имаше лек проблем. Листчетата не се откъсваха както трябва и се късаше неравномерно. Това ми се случваше за първи път, а от година я ползвам и то само на промоция като е. Иначе е мека за мен, бърша дупето на детето с нея. Аз и тяхната тоалетна хартия ползвам.

# 73
  • shumen
  • Мнения: 18 140
Върнах аз тостера,който взех намален.Само един път пекох филии в него и изгоря.

# 74
  • Мнения: 10 212
И аз благодаря на Лъки за брошурата.🤗На сайта ми скъсаха нервичките - 5 брошури, но не и основната. 🙄

Кой е изгорелият тостер, от онези, които редовно пускат на -50% ли?

Общи условия

Активация на акаунт