На море в България 2021 г.! - 3

  • 51 158
  • 722
  •   1
Отговори
# 630
  • софия
  • Мнения: 2 926
Е, не може да сме каръците от миналото лято в Боряна... Беше зле и храна, и обслужване.

Във фейсбук група чета от днес лоши отзиви за Серенити.

И аз ги четох. Учудвам се, особено на коментарите за хигиената.

# 631
  • София
  • Мнения: 1 040
От утре сме в Емералд, Равда и ще пиша отзиви.На плаж смятаме да сме на Слънчев бряг, тъй като много ни харесва.

# 632
  • Мнения: 1 653
Ние сме в Роял Бей до Каварна.Всичко е на ниво,хотела е пълен,но не се усеща.Храната е много хубава.Водата е мътна и излязоха водорасли, но пък е много топла.Като цяло сме много доволни !!

# 633
  • Мнения: 763
На плаж Иракли има ли зона с чадъри и шезлонги? И заведение примерно за хапване на обяд.

# 634
  • Мнения: 3 291
Ние сме в Роял Бей до Каварна.Всичко е на ниво,хотела е пълен,но не се усеща.Храната е много хубава.Водата е мътна и излязоха водорасли, но пък е много топла.Като цяло сме много доволни !!
Много се радвам че всичко е наред. Храната сами ли я сипвате.

# 635
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 318
На Несебър днес е слънчево, на южния плаж флагът е червен, водата е чиста.
Запазват се рано чадърите с кърпи.
Ние сме в къща Нирвана, на удобно място в града е. Някой беше питал дали ресторантът "Бяла роза" има и хотел - да, има, залепен е за самия ресторант входът му. Всяка вечер чакат хора, за да седнат...

# 636
  • Мнения: 3 792
Петя, на плажа на aqua life сме, между платената и свободната зона на централния. Вчера имаше вълни, много и големи, водата беше 50% пясък..

# 637
  • Мнения: 1 653
Ние сме в Роял Бей до Каварна.Всичко е на ниво,хотела е пълен,но не се усеща.Храната е много хубава.Водата е мътна и излязоха водорасли, но пък е много топла.Като цяло сме много доволни !!
Много се радвам че всичко е наред. Храната сами ли я сипвате.
Да, сами си сипваме всичко.

# 638
  • Мнения: 2 097
Е, не може да сме каръците от миналото лято в Боряна... Беше зле и храна, и обслужване.

Във фейсбук група чета от днес лоши отзиви за Серенити.

И аз ги четох. Учудвам се, особено на коментарите за хигиената.

Коя е групата във фейсбук да почета и аз ?

# 639
  • Мнения: 269
Е, не може да сме каръците от миналото лято в Боряна... Беше зле и храна, и обслужване.

Във фейсбук група чета от днес лоши отзиви за Серенити.

И аз ги четох. Учудвам се, особено на коментарите за хигиената.

Коя е групата във фейсбук да почета и аз ?
С деца на море https://www.facebook.com/groups/1719529994935445/?ref=share

# 640
  • Мнения: 1 196
Анимацията в хотел Боряна е през деня, а вечер има детска дискотека.
Доста немци има тази година.

# 641
  • Сливен
  • Мнения: 4 256
Здравейте.Мислим да отскочим до морето за 2-3 ,но се колебая между Поморие и Черноморец. Последно посетихме Поморие 2018,харесаха ми заведенията,които потребителите тук споделиха тогава,като единствено не ми хареса вятъра Grinning .A в Черноморец не съм ходила от дете и не знам ,дали има подобни заведения/кръчми там. Ще съм благодарна,за малко отзиви ,към днешна дата и за двете места.

# 642
  • Мнения: 2 930
Ние днес пристигнахме в Бургас. Само до тук, другаде няма да ходим. В апартамент сме. Двустаен, 50 лв на вечер, с две тераси. Едната е малка, но на другата има маса и две пейки. Супер е.
За времето: топло, но не прекалено. Духа горещ вятър.
За морето: флагът е червен, но пускат във водата. Има вълни и много водорасли. Водата е супичка направо.
Нямам търпение да се стъмни, та да се разходим из морската градина. Обичам Бургас!

# 643
  • Бургас
  • Мнения: 3 618
Добре дошли! "Топло, но не прекалено" ли?! На мен ми се струва, че е пещ навън...

# 644
  • Мнения: 6 311
На плаж Иракли има ли зона с чадъри и шезлонги? И заведение примерно за хапване на обяд.

По-миналата година едва намерихме места на плаж Вая, бяха много скъпи,  съжалихме, че не ди носим наш чадър. Кафето беше 5лв, за друго не си и помислихме.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт