Мартенски мами 2022 ❤️💙

  • 26 380
  • 729
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 520
Момичета, всички които сте ми писали ли съм добавила във фб групата? Защото вече не си спомням на кой и кога съм пращала покана. Ако има някой който не съм добавила, нека ми пише на лично съобщение. 😊

Редактирам си поста. Скоро свършва тази тема и някой предложи да пишем коя от къде е в началото на новата тема. Ще ви помоля всички да си напишете коя откой град е, кога ѝ е термина и ако желаете да си напишете годините. Така ще си направя списък и ще мога да го напиша в началото на следващата тема. Другото което е, ако може предлагайте имена за следващата тема, не ме бива в тези неща, та разчитам на вас 😁 а ако някой иска може да се заеме да прави темите, ако ли не, ще ги правя аз 😊

Последна редакция: нд, 08 авг 2021, 13:36 от Tanq6

# 631
  • Мнения: 214
Момичета, всички които сте ми писали ли съм добавила във фб групата? Защото вече не си спомням на кой и кога съм пращала покана. Ако има някой който не съм добавила, нека ми пише на лично съобщение. 😊

Редактирам си поста. Скоро свършва тази тема и някой предложи да пишем коя от къде е в началото на новата тема. Ще ви помоля всички да си напишете коя откой град е, кога ѝ е термина и ако желаете да си напишете годините. Така ще си направя списък и ще мога да го напиша в началото на следващата тема. Другото което е, ако може предлагайте имена за следващата тема, не ме бива в тези неща, та разчитам на вас 😁 а ако някой иска може да се заеме да прави темите, ако ли не, ще ги правя аз 😊
И мен никак ме няма по предложения за име на новата тема. А къде да си пишем данните, на ЛС ли?

# 632
  • Мнения: 1 825
Сиана стискам палци всичко да е наред и скоро да си в къщи Simple Smile
Аз вече съм на родна земя, а по - хубаво от нея няма, колкото и по уредена да е чужбината Simple Smile

За заглавие моето предложение  е: "Мартенското бебенце расте, а съвсем скоро ще се разбере синьо или розово ще е."
Танче аз нз как става това с темите, ако имаш нужда от помощ съм насреща Simple Smile

# 633
  • Мнения: 520
Пишете данните или на лично или тук, както ви е по-удобно. Аз следя по принцип всичко в темата. 😊

# 634
  • Мнения: 691
Благодаря предварително за труда ти 😊
Аз съм от Варна. Терминът по мои изчисления е 6.03. На 36год. съм , с едно момче на 6год. 😁

# 635
  • Мнения: 5 563
Аз съм с друг проблем, явно от бушуващите хормони снощи си легнах без настроение, имах си причини, и днес се събуждам, надявайки се да ми е отминало... по-зле е. Никакво настроение нямам, постоянно ми се плаче, направо очите ми се пълнят със сълзи, а не е някаква сериозна причина, проблем от ежедневието. Чак толкова да ме огорчи... ама реших ей така да си се оплача, може да не съм само аз. 😀

# 636
  • Мнения: 1 825
Есенна, аз плача за почти всичко, а ММ само да каже/направи нещо, което към момента на мен не ми се нрави цял ден съм кисела и недоволна (и поплачвам) . Сега гледах ансамбъла по художествена гимнастика, плаках 3 пъти хаха докато играеха и разбира се на медала... разбирам те лично аз. После осъзнавам, че реагирам нерационално ама хормони като се чувствам зле какво да направя Sad

# 637
  • Мнения: 366
Здравейте, дами!
 Исках да ви попитам вие кога сте се записали БХС и фетална м.? Понеже на мен ми дадоха час за БХС на 7-ми септември, когато ще съм 13г.с.+2 и сега се чудя не е ли малко късно. Отделно час за женска консултация трябва да запиша 2 седмици след това, демек 15г.с +- някой ден, което си е както и да го смяташ края на 4-ти месец. А от болницата ми дадоха картонче по седмици кога предстои БХС и три фетални морфологии. Ранната морфология е между 16-та и 18-та г.с. Което пък направо ме праща в началото на октомври. Чудех се и при останалите ли има такива срокове, понеже по спомен в коментарите някои вече са се записали за фетална морфология и Ж.К.
Аз имах нагласа като влезна в началото на 4-ти месец да спра да ходя на работа вече, но при така разчетения график , явно ще почакам докато стигна до Ж.К.

# 638
  • Мнения: 549
Не ме бива в измислянето на заглавия, но нещо подобно : "Две чертички ни събраха - това е сбъдната мечта"
 Аз съм от Ямбол. На 34 г. Втора бременност. По календар термин 16 март
Първата ФМ е към 12г.с. Но имайки се предвид, че често плода не се развива по календар 13та ми се струва добре.

# 639
  • Мнения: 311
Аз съм от Пловдив на 32г, първа бременност с термин 18ти март😊

# 640
  • Мнения: 1 402
Танче, благодарим за усилията да правиш темите! Не е лесна задача. Иначе е хубаво да включим и полезни линкове на първа страница.

Моите данни - 26г, втора бременност, термин 18.03.2022г.

На по-късен етап може да добавим и розово или синьо сърчице за пола до имената ни в списъчето.

Йоана късно е 16 г.с. за първата ФМ, то към 18-20 се правеше втората. А за болничен си питай да ти дадат по-рано.

# 641
  • Мнения: 1 825
Здравейте, дами!
 Исках да ви попитам вие кога сте се записали БХС и фетална м.? Понеже на мен ми дадоха час за БХС на 7-ми септември, когато ще съм 13г.с.+2 и сега се чудя не е ли малко късно. Отделно час за женска консултация трябва да запиша 2 седмици след това, демек 15г.с +- някой ден, което си е както и да го смяташ края на 4-ти месец. А от болницата ми дадоха картонче по седмици кога предстои БХС и три фетални морфологии. Ранната морфология е между 16-та и 18-та г.с. Което пък направо ме праща в началото на октомври. Чудех се и при останалите ли има такива срокове, понеже по спомен в коментарите някои вече са се записали за фетална морфология и Ж.К.
Аз имах нагласа като влезна в началото на 4-ти месец да спра да ходя на работа вече, но при така разчетения график , явно ще почакам докато стигна до Ж.К.

Йонка, на мен ми казаха най -ранна дата 12+4 и моята е на 12+5 в Надежда, и аз видях карточето, ама ми обясниха че този 1вия скрийнинг си е Фм с БХС Simple Smile и аз чак 2 седници по късно трябва да се запиша на женска, което си е 14++ най - рано според графика на лекарката демек може и 15++ да стане Simple Smile според мен всичко е наред, ако се тревожиш до скрийнинга, можеш предполагам да отидеш при свободно Аг да те види( ама ти пожелавам да не се налага) на мен Кайрякова ми каза това ако всичко е наред ще се видим септември след скрийнинга, ако случайно има нещо преди ова да отида... като ми пожела да не се виждаме хаха, просто на мойте 2 седмици след 1вия преглед аз бях командировка, а сега тя е отпуска Simple Smile

# 642
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Аз съм на БХС в 13+0 и ФМ 13+2
Поискаха да дам кръв преди прегледа, увериха ме , че БХС може да се прави до 13+6, в Щерев имам час при др. Чавеева, едвам взех час.

# 643
  • Мнения: 13
Здравейте бъдещи сладки мами, аз видях моите дългоочаквани две чертички на 23ти юли по ехограф и последен менструален цикъл термина ми е на 28ми март! Вече бях на две ехографии поради факта,че бяхме записани за инвитро процедура във Франция и точно преди да започна да приемам всякакви видове препарати разбрах прекрасната новина, там потвърдиха бременноста и си ме изпратиха в къщи, но нито чух сърчице нито ми дадоха големи надежди тогава съм била 5г.с ,след седмица отидох при друга гинеколожка и там видях добре развиващ се ембрион с тупкащо сърчице! Скоро се прибирам в България и ще се наложи да правя първият биохимичен скрининг там, все още се чудя къде да го направя, но знам защото искам да е с възможно най-добрата техника и добри специалисти, защото преди 2 години имах мисед аборт и не се разбра защо бебето си тръгна така неочаквано..

# 644
  • Мнения: 18
Само аз ли мисля да пропусна първа фетална и БХС ? За мен БХС е статистика и нищо повече освен всяване на допълнителен стрес..

Общи условия

Активация на акаунт